Eneseareng »

Kiire puhkus Sitsiilias
[25. juuni 2010 | Kirjutas: Kaido | 11974 korda loetud | kokku kommentaare: 4]

Suvi on ikka tõeline puhkuste aeg. Ning niimoodi otsustasin ka mina sel aastal teha. Kuigi ma naasin alles 2 nädala eest Sri Lankalt (loe reisimuljeid siin), stardin ma homme taas nädalaks Sitsiiliasse Etna vulkaani lähemalt vaatama.

Sellega seoses on väike kirjutamise paus ka Sisekosmoses. Aga luban, et sel suvel siis rohkem nii pikkasid pause sisse ei tule, ja alates teisest poolaastast käitun kõikide lugejate suhtes viisamakalt.

Aga ära sinagi oma päevasid raisku lase. Eestimaa suvi on küll jahe, aga see-eest väga lühike ;) Seega ära jäta ühtegi võimalust kasutamata minna loodusesse jalutama või sõpradele külla. Sel aastal on, jah, sääski väga palju, kuid kutsun sind praktiseerima sääskede suhtes "sõbralikkuse"-meditatsiooni: luba nendel olla sinu sõber. Ja vaata, kui pikalt läheb aega, et nad sind enam ei hammustaks. Ma olen kuu aega praktiseerinud, kuid päris sõbraks ei ole nendega veel saanud. Kuid ma olen ka alles algaja ;)

Igatahes, soovin sulle mõnusat suve jätku, ja ega see talvgi sel aastal tulemata jää :)

Naerata!
Kaido

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
25. juuni 22:12 Anu kirjutas:
Käi palun Etnal kõige kõrgemal platool ära - saad võimsa emotsiooni pikaks ajaks :)
28. juuni 09:46 :) kirjutas:
Murphyl on ikka toredad seadused - just kõige õigemasse kohta tuli näpukas : "käitun kõikide lugejate suhtes viisamakalt"
29. juuni 09:45 Eliisa kirjutas:
Naljakas, et sa seda tähele panid :) Mina näiteks ei pannud, ju siis ei lugenud sõna lõpuni, vaid esimese osa sõnast :)
02. juuli 00:07 mai kirjutas:
ka mina lugesin selle sõna õigesti, ei pannud viga tähele:=) tegelikult on sellega nii, et võib päris palju vigaselt kirjutada, aga ikka loetakse õigesti. vaid tähenärijad märja
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Endise Eesti presidendi perenimi (kaslane):