[00. 0000 | Kirjutas: Kaido | 74 korda loetud | kokku kommentaare: 0]


Raamatust
See on raamat ühe täiesti tavalise inimese eneseotsingutest valude, rõõmude ja siira enese avamise kaudu. Aastatel 2008-2013 enesearenguportaalis Sisekosmos.ee avaldatud 500 isiklikku lugu inspireerisid enam kui 320 000 blogi külastajat ja nii mitmegi elu sai tänu just nendele lugudele uue tähenduse ja hoo. Siin raamatus on Sisekosmose sadakond kõige populaarsemat mõtisklust, mis kõige enam tähelepanu on köitnud ja inspiratsiooni pakkunud. Teemasid on kolm: iseenda, armastuse ja elumõtte otsingud.

Autorist
Olen üks inimene miljarditest, kes polnud aastaid tagasi oma eluga rahul, mistõttu otsustasin ühel hetkel seda põhjalikult muuta. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli rahvusvahelise majanduse eriala, töötanud 5 aastat Hansapangas, 2004. aastal ettevõtjana alustades ehitusfirma üles ehitanud ja selle siis taaskord kaotanud, nii et mul on põnevaid kogemusi sellest, mis meid elus edasi viib ja mis mitte. Kui lisada eelnevale veel korduvalt ebaõnnestunud armastuse otsingud ja aeg-ajalt esilekerkivad konfliktid enda sees, ongi selge, millest Sisekosmos alguse sai ja miks see on oma aususes ja siiruses nii paljusid lugejaid kõnetanud. 

Täna usun siiralt sellesse, et kõik meie tulemused saavad alguse mõtlemisest ja kui me sead muudame, siis on võimalik saavutada rohkem, kui loota oskame. Kõik see, mida me peame enda reaalsuseks, on tegelikult meie sisemiste uskumuste peegelpilt. Seega, kui soovime muuta oma reaalsust, peame esmalt muutma arusaamist, kes me kõige sügavamal tasandil oleme. Leides kontakti iseendaga, võib meie elu täiesti uue mõtte saada ja pakkuda kõike, mida armastame. Just sellest see raamat räägibki - iseenda, armastuse ja elumõtte otsingutest.