[00. 0000 | Kirjutas: Kaido | 886 korda loetud | kokku kommentaare: 0]

Kuidas luua Eduteadvust?

Teaduslikud avastused meie mõtlemise mõjust elule.

 

"Jõudsin just lõpule eduteadvuse raamatu lugemisega. Mõtlesin, et annan ka natuke tagasisidet enda mõtete kohta. Väga lihtne on lugeda. Tohutu informatsioonikogum, mis sa oled ühte e-raamatusse pannud. Väga mõnusalt ja arusaadavalt kirjutatud. Tänud, et sellise ettevõtmise juurde jõudnud oled. Ega esimese lugemisega vast kõike haaragi, aga minu iseenda leidmise otsingud said nüüd kindlalt sama kinnituse, milleni ma ca pool aastat tagasi jõudsin. Tänan." - Margid

 

Raamatu sissejuhatus

Eesmärkidest, nende püstitamisest ja nende saavutamise võimalikkusest on kirjutatud väga palju raamatuid. Ka see raamat räägib eesmärkidest, aga natukene teistmoodi kujul.

Minu teadlik eesmärkide püstitamise aeg sai alguse 2008. aasta sügisel, kui ma tundsin, et niimoodi nagu seni, enam ei saa. Midagi pidi muutuma. Seni olin ma kogu oma elule lähenenud nagu paljud teisedki inimesed - ma tahtsin, et asjad läheksid paremini, aga ma ei viitsinud kunagi piisavalt aega investeerida, et välja mõelda, mida ma tegelikult siis tahan. Nüüd saan ma aru, miks mitte midagi sellise lähenemise kaudu ka välja ei kukkunud.

Et oma eesmärkidega ka tegelike tulemusteni jõuda, hakkasin ma läbi neelama eesmärgistamise raamatuid ning nende õpetusi praktikasse rakendama. Paljudes raamatutes kirjutati sellest, kui oluline on eesmärkide saavutamisel meie meeleseisund. Olgu siis tegemist 1930-ndatel aastatel kirjutatud raamatuga, või teosega, mis nägi ilmavalgust alles mõned aastad tagasi, kõik autorid kinnitasid, et meie mõtlemisel ning meeleseisundil on otsene mõju sellele, kas me oma eesmärgid saavutame või mitte.

Huvitav, mis? Varem olin ma arvanud, et kõik sõltub ainult sellest, kuidas ma tegutsen. Ma ei osanud arvatagi, et tegutsemisest palju olulisem on see, missuguses seisundis ma tegutsen. Millest ma aga ikka veel aru ei saanud, oli küsimus, miks meeleseisund nii oluline on?

Sellised küsimused peas, hakkasin ma uurima, mida ütlevad selle kohta teadlased. Ma sain aru, et kirjanikud võivad kõike kirjutada, et oma eesmärgistamise teooriaid usutavaks muuta, aga mind huvitas, kas nende väiteid ka teadlased kinnitasid?

Sellisel viisil jõudsin ma müstilise kvantfüüsikani ja uskumatu alateadvuseni. Ma jõudsin materjalideni, mis avasid minu jaoks kaks täiesti uut maailma. Ühte avastades taipasin ma lõpuks, mis toimub allapool seda maailma, mida me igapäevaselt enda "koduks" nimetame. Ja teist tundma õppides sain ma aru, kuidas meie enda käsutuses on ülivõimas instrument - aju - , mille õigel kasutamisel ei ole enam miski võimatu. Minu teekond kvantfüüsikasse ja ajuteadustesse oli alanud.

Selles raamatus jagan ma sinuga lihtsal ja kergesti mõistetaval viisil infot, mida ma ise õppisin ja süstematiseerisin pool aastat. Erinevaid killukesi oli väga palju, mis andsid tunnistust sellest, et eksisteerib midagi, mida me ei ole harjunud normaalseks pidama. Siiski ei leidnud ma ühtset ja terviklikku käsitlust sellest, kuidas kvantfüüsika, alateadvus ning eesmärgid omavahel seotud on.

Raamat "Kuidas luua Eduteadvust?" pakub sulle aga just sellise käsitluse. Ma olen nendel 220 leheküljel kvantfüüsika lahti kirjutanud viisil, mis paistab huvitavana isegi inimesele, kes muidu füüsikast midagi ei tea. Ning huvitavana seetõttu, et see näitab, kuidas tema ise on kogu aeg oma elu kujundaja. Samuti kirjeldan ma alateadvuse ülivõimsaid mehhanisme, mis meid igapäevaselt juhivad, ja juhul, kui me oleme omaks võtnud valed uskumused, juhivad need meid sinna, kuhu me minna ei taha, mitte aga sinna, kuhu me minna tahame.

Raamatu kolmas osa räägib sellest, kuidas kvantfüüsika, alateadvus ning sinu isiklikud unistused ühtseks tervikuks liita, et sinu eesmärgid ei jääks paberile. Seda sa ju tahad. Sa tahaksid uskuda, et eesmärkide saavutamine on võimalik? Me kõik tahame seda, aga mõnikord kerkivad meis kahtlused, kas see on ikka võimalik. Ma luban sulle, et peale selle raamatu läbitöötamist on sinu usk mitmekordistanud. Ja seda mitte seetõttu, et see raamat oleks nii hästi kirjutatud, vaid seetõttu, et sa taipad, kui võimekas sa tegelikult oled.

Tere tulemast. See on sinu elu, kus kehtivad sinu reeglid. Õpi need reeglid selgeks ja ela oma elu nende reeglite järgi.

Raamatu formaat:     e-raamat
Raamatu autor:         Kaido Pajumaa
Ilmumise aasta:        2010a

Lehekülgi:                 220 lk (A4)

Loe sisukorda:           "Sisukord"

Kellele see raamat on?

Et mõista oma maailma kujundamise protsessi, on hädavajalik mõista maailma. Et mõista, kuidas me ise loome igal sekundil enda maailma, on hädavajalik mõista iseennast. Mõistes maailma ja mõistes iseennast, moodustame täiusliku tööriista oma eesmärkide saavutamiseks ning unistuste täideviimiseks.

See raamat on mõeldud inimesele, kellel on eesmärk ning valmisolek selle nimel ka iseendaga päriselt tegeleda. Raamat õpetab, kuidas saavutada oma eesmärgid läbi teadlikkuse arengu, tegutsedes rahulikult ja olles rõõmsameelne.

Raamat sobib sulle hästi, kui sa otsid lahendusi alljärgnevatele olukordadele:
1) Sinu elus on midagi, mida sa sooviksid muuta, kuid sa ei tea, kuidas alustada;
2) Sa tunned, et elu on kiire ning närviline, kuid sa ei oska leida tasakaalu ning sisemist rahu;
3) Sulle tundub elu olevat rutiinne, kuid sa ei oska anda sellele ka sügavamat tähendust: "Mis on selle kõige mõte?"
4) Sa oled proovinud end käsile võtta ja midagi ära teha, kuid üsna pea oled vajunud
tagasi oma mugavustsooni;
5) Sa oled lugenud raamatuid ning käinud seminaridel, kuid sa ei tea, kuidas seda kõike enda ellu rakendada.
 

Saad tellida ühe või kõik raamatud

Sul on võimalus tellida "üks raamat" või "kõik raamatud". Kui sul on enesearengu vastu tõsine huvi, siis soovitan tellida korraga kõik Sisekosmose raamatud, sest saad 4 raamatut 3 raamatu hinnaga.

1) ÜKS RAAMAT (1.99 EUR)

220 lk e-raamat "Kuidas luua Eduteadvust?", mida saad lugeda arvutis, e-lugeris või välja printida

 

2) KÕIK RAAMATUD (5.99 EUR)

Kõik Sisekosmose isikliku arengu raamatud + 10 osaline meditatsiooni videokursus: 

- 220 lk e-raamat "Kuidas luua Eduteadvust?"
- 110 lk e-raamat "Teadlikkuse meditatsioon" (vaata lähemalt siin)
- 170 lk e-raamat "Elad küll, aga mis elu see on ..." (vaata lähemalt siin)
- 40 lk e-raamat "Minu Õpetaja õpetused" (vaata lähemalt siin)
 

+ 10 osaline meditatsiooni videokursus (73 minutit):
     1) Meditatsiooni olemus, vajalikkus ja mõju;
     2) Kuidas toimub mõtetest lahtilaskmine?
     3) Meditatsiooniks ettevalmistamine ja sobiva õhkkonna loomine;
     4) Distsipliini hoidmine: kuidas leida motivatsiooni, kui distsipliin hakkab kaduma?

     5) Asendid: kuidas valida õige asend ja kuidas seda hoida?
     6) Hingamine: kuidas meditatsiooni ajal hingata?
     7) Tähelepanu hoidmine: kuidas tähelepanu hingamisele ja muule vajalikule keskenduda?
     8) Kuidas jälgida mõtteid, emotsioone ning füüsilisi aistinguid?
     9) Mida teha mõtetega, et need meditatsiooni ei segaks?
     10) Meditatsiooni kasutamine igapäevaelus.


    

Aga mis siis, kui sa ei jää rahule?

Kui sa ei saa nendest raamatutest mitte midagi uut ja kasulikku enda jaoks, ning kui sa teed raamatus olevaid harjutusi 30 päeva, aga ei tunne sellest mingit kasu, kirjuta mulle julgesti ning maksan sulle kogu raha tagasi. Ausalt.