[00. 0000 | Kirjutas: Kaido | 886 korda loetud | kokku kommentaare: 0]

 "Kuidas luua eduteadvust?"

"Teaduslikud faktid ja soovitused selleks, et unistused kiiremini täide viia! "

See 2010.aastal loodud internetipõhine kursus on mõeldud inimesele, kes soovib püstitatud eesmärgid ja unistused kiiremini ellu viia kogu oma sisemise potentsiaali kasutusele võttes. Kursus baseerub viimase 50 aasta teadusuuringutele ja neuropsühholoogiale, näidates osalejatele, kuidas oma mõtlemist, uskumusi ja tegutsemist muutes on võimalik praktiliselt muuta kogu oma elu.

Kursus sobib sulle hästi, kui sa otsid lahendusi alljärgnevatele olukordadele:
1) Sinu elus on midagi, mida sa sooviksid muuta, kuid sa ei tea, millest ja kuidas alustada;
2) Sa oled proovinud end käsile võtta, kuid avastanud üsna pea, et kõik on vanamoodi;
3) Sa oled lugenud raamatuid ja käinud seminaridel, kuid ei tea, kuidas seda ellu rakendada.

Mida kursus sisaldab?

1) 175+ lehekülge õppematerjale ja praktilisi juhendeid, mis selgitavad sulle teema täiesti lahti;
2) Töövihik, mis juhib Sind läbi kursuse ning aitab praktilisi harjutusi kaasa teha;
3) eSoovitahvel - muudab eesmärkide püstitamise ja haldamise sinu jaoks mugavaks;
4) ePraktikad - aitab sul hoida distsipliini, et sa ei läheks tagasi mugavustsooni;

Kursusega on liitunud 850+ inimest. Mida nad öelnud on?

"Sinu e-kursus on aidanud mul mõista nii palju uut ja huvitavat, et ma siiralt tänan Sind. Sa oled teinud super head tööd. Kõik Sinu pingutused on vilja kandnud. Sa oled kirja pannud fenomenaalsed teoreetilised tõed ja järele proovinud need reaalsuses, Sa oled praktik. Tänu Sinu uuritule ja kirja pandule mõistan ma nii meeletult palju rohkem, et ma nimetan seda kvanteduks. Tänan Sind seda kõike jagamast. Ma tunnen, et tegin oma parima valiku, kui otsustasin Sinu e-kursuse eest maksta. Sa oled seda väärt! Ilusat ööd!"
- Evelin Tallinnast

"See kursus on hästi jälgitav ja arusaadav, kuigi natuke uskumatu. See vist ongi normaalne, et algul tundub see maailm natuke ebareaalne. Nüüd, kus mõned päevad on möödas ja pea on uute mõtetega harjunud, tundub kõik palju selgem ja isegi loogiline. Väga mõnus oli teada saada, et me suudame ise valida enda emotsioone ja mõtteid, sellega tuleb vaid veidi vaeva näha. Ja just see igapäevane mõtlemise muutmine, et pole ju mõtet mõelda negatiivseid mõtteid, see ei lahenda ju mitte midagi... :) Mind pani väga mõtlema see, et meie alateadvus otsustab sageli meie eest, kas mingi informatsioon on oluline või mitte, õnneks saame oma alateadlikke uskumusi mõjutada. Lisaks vibratsiooniline resonants ja nullpunktiväli, see oli täiesti uus ja põnev maailm minu jaoks. Aitäh, et sa kogu materjali nii süsteemselt kokku oled pannud. Sain palju praktilisi nõuandeid, kuidas end ja oma elu muuta. Üks hea mõte veel, mis sain - elu ei maksa nii tõsiselt võtta! Sa oled väga lahe, pane täiega!"
- Diana Tartust

Kursuse maksumus

Kursuse maksumus on 9.99 eurot (tavahind 19 eurot).

 

100% Raha tagasi garantii

Kui kursus tundub sulle igav, mõttetu ja kasutu, anna mulle sellest lihtsalt teada ja maksan sulle ilma igasuguseid lisaküsimusi esitamata kohe raha tagasi.