[00. 0000 | Kirjutas: Kaido | 74 korda loetud | kokku kommentaare: 0]

Meelerahuõhtu koos Dr. Wayne Dyeriga

See põnev ja sisemist vaikust pakkuv meelerahuõhtu on kõikidele inimestele, kes soovivad leida meelerahu juba praegu - ilma ootamata, et midagi erilist peaks nende elus juhtuma, mis meelerahu tooks.

Meelerahu on mõiste, mis viitab rahulikule meelele. Sellel koosviibimisel käsitleme ja arutame viise, kuidas keset igapäevaelu virr-varri sisemine vaikus üles leida ja seda domineerivana hoida. Õpime märkama oma mõtteid ja emotsioone, mis meid rahuseisundist välja viivad, ning avastame ja kogeme oma tegelikku olemust - kõrgemat Mina, milles väljendub meie püsiv meelerahu, ja mis on alati olemas ja meiega, kuid millega me tavaliselt end samastada ei oska.

Meiega liitub filmi "Teadvusemuutus: ambitsioonidest tähenduseni" kaudu maailmakuulus ja miljonite poolt armastatud meister Dr. Wayne Dyer. Film on eesti keelsete subtiitritega ja väga tugeva puhastava ning meditatiivse mõjuga. Film aitab oma elu täiesti uue nurga alt näha ja tekitab palju ärkamismomente, kuidas oma elu rahulikumalt ja sügavama tähenduse kaudu nautida. Peale filmi toimub arutelu ning meditatsioon teemadel, mis parajasti sel hetkel olulised tunduvad. Sageli võib juhtuda aga nii, et peale selle filmi vaatamist ei tundu enam miski oluline, sest igapäeva virr-varr on peatunud. Saabunud on meelerahu.

NB! Dr. Wayne Dyer liitub meiega ainult filmi vahendusel

Vaata filmi treilerit:

 

Millal toimub?

Meelerahuõhtu toimub 19.november kl 18.30 - 21.00

Kus toimub?

Kohtume Tallinnas Holistilise Teraapia Instituudis (www.holistika.ee / vt asukohta

Osavõtutasu

Meelerahuõhtul osalemise tasu on 10 eurot (tasumine kohapeal sularahas)

Tule kohtu ja suhtle omasugustega!
Kaido

Anna oma tulekust teada siin (eelregistreerimine vajalik)