Eesmärkide saavutamine »

Muuda oma elu läbi kvanthüpete
[20. aprill 2010 | Kirjutas: Kaido | 12028 korda loetud | kokku kommentaare: 2]

Paljud inimesed elavad oma elu nende tingimuste alusel, mille nad on omaks võtnud. Nad teevad mingit tööd seetõttu, et nad oskavad seda, nad tegelevad mingite hobidega, sest nad saavad neid endale lubada ning nad suhtlevad teatud inimestega, sest nad arvavad, et see on nende väljakujunenud tutvusringkond. Aga kas sa oled mõnikord mõelnud, et kui sul oleksid need või need omadused või oskused, siis sa teeksid oma elus hoopiski midagi muud? Tekib küsimus, kust neid oskusi ning omadusi leida?

Paralleelmaailmad
Üldjuhul on meie ajakäsitlusele kaks alternatiivi - esiteks, et aeg on olemas just sellisena, nagu me seda tajume (lineaarsena), ning teine, teadlaste poolt tänaseks kinnitatud, et me ainult kogeme aega lineaarsena, ning tegelikult eksisteerivad kõik "ajad" üheskoos selles käesolevas hetkes. Viimase järgi kogeme oma aega lineaarsena ainult seetõttu, et me ei oska seda teistmoodi näha ning meie teadvus tekitab meile illusiooni, mille kohaselt möödub üks hetk teise järel.

Lisaks sellele "ulmelisele" jutule, et kõik hetked eksisteerivad tegelikult üheskoos, väidavad osad teadlased täna ka seda, et need hetked eksisteerivad paralleelselt erinevates reaalsustes. Ja mis veelgi põnevam - me kogeme kõiki neid reaalsuseid, aga ühes konkreetses reaalsuses oleme teadvel ainult selles reaalsuses läbi elatavatest sündmustest.

Mida see tähendab?

See tähendab, et kui sa mingil hetkel otsustad midagi teha, kuid sinu teadvus pakub välja ka alternatiivsed lahendused sellele olukorrale, siis isegi juhul, kui sulle tundub, et sa valid ühe, siis tegelikult realiseeruvad kõik need võimalikud alternatiivsed lahendused, ja teatud tasandil kogeme me need kõik läbi. See toimub sinu teadvuse erinevate aspektide kaudu, ning seetõttu ei suuda me teisi alternatiivseid kogemusi praeguses aspektis teadvustada.

Kuidas kasutada paralleelmaailmasid?
Kuna nende teadlaste väidetele tuginedes eksisteerib teatud tasanditel terve hulk sinu enda erinevaid aspekte, siis läbi kindlate tehnikate on võimalik nende teiste aspektidega ühendust võtta ning nendelt "õppida". Praktikas tähendab see, et kui meie ametiks on praegu näiteks müüja, ning isegi, kui me oleme mõelnud selle ala vahetamise peale, kuid pole seda julgenud teha, sest meil ei ole teadmisi ning oskusi muudel aladel tegutsemiseks, siis nüüd saame me need teadmised ja oskused omandada teises "reaalsuses" olevalt minalt. Sel hetkel, kui me loome oma pähe mingisuguse vormi iseendast teises ametis, on see teatud tasandil ka "reaalselt" nüüd olemas ja valmis meid juhendama.

Kui tagasi pöörduda näite juurde, kus me oleme müüjad, aga näiteks soovime saada fotograafiks, siis peame me hakkama ühendust võtma selle minaga, kes on fotograaf ning lubama tal end juhendada. Loomulikult ei saa sellised muutused toimuda üleöö, aga me suudame sel viisil oma oskuseid arendada oluliselt efektiivsemalt, sest teatud tasandil teame me täpselt, kuidas käitub, mõtleb ning elab professionaalne fotograaf.

Visualiseerimine on kontakti alus
Kontakti võtmine oma teise minaga on oma olemuselt lihtsam kui arvata võiks. Ja see lihtsus on sageli just takistuseks, miks inimesed seda ei kasuta ning ei usu sellesse.

Me kujutame endale ette, kuidas meie teine aspekt on fotograaf ning asume temaga vestlusesse. Me teame ju täpselt, kuidas oma peas vestlusi pidada, sest me teeme seda kogu aeg. Kuid nüüd asume me teadlikku vestlusesse oma teise minaga, kes hakkab meid juhendama ning õpetama, kuidas liikuda edasi, et omandada teadmised ning oskused, mis temal juba olemas on.

Üheks heaks näiteks ameeriklasest, kes on nende tehnikate kaudu uskumatuid tulemusi saavutanud, on Burt Goldman (www.theamericanmonk.com), kes nimetab neid tehnikaid kvanthüpeteks (quantum leaps)

Allikas: Command More Luck

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
21. aprill 09:55 Silvia kirjutas:
Soovitan lugeda ka Jane Robertsi raamatuid - Sethi raamat-Isikliku reaalsuse olemus. Seal on ka juttu oma teistest minadest.
27. aprill 22:12 Gitte kirjutas:
Kaido, kas oled ise ka proovinud tehnikaid theamericanmonk.com leheküljelt? Kui jah, siis kas ja mis muutus?

Parimat,
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Endise Eesti presidendi perenimi (kaslane):