Eesmärkide saavutamine »

3 lihtsat sammu, kuidas tuua oma unistused, eesmärgid ja soovid pärisellu
[22. september 2013 | Kirjutas: Kaido | 17043 korda loetud | kokku kommentaare: 3]

See on külalisartikkel Roland Tokkolt

1. Tulemused = sihtmärk

Mis tulemust/lõppeesmärki täpselt sa oled pühendunud saavutama?
Mida sa tegelikult tahad? Mis on see tulemus, mida sa tahad?

Tulemus on kindel, mõõdetav tulem, mida sa tahad saavutada – mitte tegevus, et see ära teha, vaid tegelik tulemus, mille järel sa oled. Näiteks, sul võib olla “teha” nimekirjas “Helista Tomile”Sa võid helistada Tomile ja tõmmata selle tegevuse nimekirjast maha, aga sa ei pruugi olla saavutanud midagi tähenduslikku selle kõne käigus.

Selge tulemuse teadmine ja pidev sellele keskendumine muudab sinu käitumist. Näiteks, kas mäletad, millal sa viimati kellegagi vaidlesid? Sa võib olla isegi unustasid ühel hetkel ära, mille üle te vaidlesite, kuid sa teadsid enda sees, et sa pead võitma! Mis siis kui sa keset vaidlust oleks küsinud endalt, “Mida ma tegelikult sellest olukorrast tahan? Mis tulemust mul on vaja kohe praegu?” Sa oleksid mõistnud, et su soovitud tulemus ei olnud vaielda, vaid leida lahendus. See väike muutus fookuses oleks koheselt muutnud suhtluse suunda ja oleks tasapisi liikunud vaidluse faasist lahenduse leidmise faasi.

Pea meeles, et see millele sa keskendud, seda sa tunned ja koged tugevamal tasandil. Keskendu tulemusele, mille saavutamisele sa oled pühendunud ja sa leiad ennast pidevalt liikumas selle lõppeesmärgi poole, mida sa soovid (ja tihtilugu saavutad tulemused palju lühema “teha” nimekirjaga kui sa oleks arvanud). Tegevusele keskendumine hoiab sind pidevalt hõivatud. Tulemusele keskendumine toob eesmärgini jõudmise.


2. Eesmärk = Tegutsemise ind
Miks sa oled pühendunud saavutama seda tulemust või eesmärki?
Miks sa seda tahad? Mis on sinu eesmärk?

Sinu eesmärk annab sulle emotsionaalsed põhjused, miks sa tahad edasi pingutada ja teha kõik, mis võimalik, et saavutada soovitud lõppeesmärk. Samal ajal kui tulemus loob fookuse annab eesmärk tegutsemise innu. Näiteks, on üks asi öelda, “Ma tahan saada miljonäriks.” Teine asi on öelda, “Ma tahan saada miljonäriks, sest siis ma olen võimeline aitama oma lapsi; muuta maailma; olla uhke selle üle, et ma olen ületanud nii palju väljakutseid; aitama kodutuid; ja luua mitmeid maagilisi ja lõbusaid hetki endale ja nendele, keda ma armastan!”

Kui sa seostad ennast sellega, miks sa midagi teed, siis suudad sa luua emotsionaalse erutuse ja iha, mis annab sulle tegutsemise tahte ja momentumi, et tulemused saavutada.


3. Massiivse tegevuse plaan = vajalikud tegevused
Mis täpseid tegevusi sa teed, et jõuda oma soovitud tulemuse, lõppeesmärgini?
Tegevused on kindlad tegevused, mida sa pead lõpuni viima, et saavutada soovitud tulemus/eesmärk.

Pea meeles kahte asja:
1. On mitu võimalust, kuidas tulemust saavutada. Kui üks tegevuste kogum selleni ei vii, siis teine viib.
2. Läbi kõigi tegevuste su nimekirjas, on ainult üksikud, mis annavad suurema muutuse sinu võimes eesmärk saavutada – 20% mida sa oma elus teed, annab 80% tulemustest.

Teiste sõnadega, tihtilugu sa ei pea ära tegema kõiki tegevusi, mis su “teha” nimekirjas on, selleks et soovitud tulemus saavutada.

Need, kes õnnestuvad, alustavad alati lõpptulemust silmas pidades – nad on täielikult selged, mis on lõpptulemus, mida nad saavutada soovivad. Nad on vabastanud Miks võimu. Neil on põlev soov oma tulemus saavutada ja see on seotud spetsiifilise ja selge eesmärgiga. Tegevusplaani loomine on lihtne kui need esimesed kaks elementi on koos. Kui sa oled loonud tulemustele fokuseeritud, eesmärgist innustuma paneva massiivse tegevusplaani oma nädalale, päevale, kuule või ükskõik mis projektile või eesmärgile mida sa oled pühendunud saavutama, siis oled loonud oma teadmises kindlustunde, et sinu unistus on saamas tõeks.

Anthony Robbinsi õpetusi on Sul võimalik kogeda:

Tallinnas ja Tartus toimuval workshopil

Londonis “Unleash the Power Within” koolitusel

See on külalisartikkel Roland Tokkolt

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
23. september 09:29 Tänulik lugeja kirjutas:
Jagan oma kogemust...

Viimasel ajal olen märganud, et elu ei juhtu ega liigu minu suurimatest soovidest lahku. Elu justkui teab täpselt, mida ma tahan ja liigub selles suunas.

Mäletan aega, kui uskusin "Saladuse" filmi ja kujutasin ennast ette ühes vinges autos. Vastavalt raamatule ja filmile tegin nii nagu vaja, kuid mida aeg edasi, seda õnnetumaks ma muutusin. Märkus: Ma ei viita siinkohal "Saladuse" väärale õpetusele, vaid jagan oma kogemust.

Tänaseks ma tean, et tegelikult ei tahtnud ma seda autot, vaid tahtsin lihtsalt õnnelik olla. Nii on ka paljude, peaaegu kõikide asjadega minu elus olnud. Ma ei taha neid asju, kuigi need võivad mõne toimingu juures väga vajalikud ja praktilised olla, vaid tahan õnnelik olla.

Mõni inimene nimetab seda meelerahuks, teine enda tõeliseks olemuseks, tegelikult on see seesama asi.

Minu jaoks on esmane eesmärk, kui nii võib seda nimetada, lihtsalt olla enesest teadlik. Kõik muud eesmärgid on teisejärgulised, kuid kindlasti ka vajalikud elu nautimiseks. Tihti väljendub elu näiteks teiste aitamisel ka enesest teadlikuks saamisel. Seepärast olen ma täiesti veendunud, et ükskõik kui kerge või raske elu näib, elu liigub minu suurimate sisemiste ja ihaldusväärseimate eesmärkide poole, mitte nendest eemale.

Kui loen Tony Robbins'i pildi kõrval lauseid, siis nendest lausetest loen välja, et see inimene on väga teadlik enesest ja seeläbi saavutab eesmärke ja jagab oma kogemust.

"Pea meeles, et see millele sa keskendud, seda sa tunned ja koged tugevamal tasandil. Keskendu tulemusele, mille saavutamisele sa oled pühendunud ja sa leiad ennast pidevalt liikumas selle lõppeesmärgi poole, mida sa soovid (ja tihtilugu saavutad tulemused palju lühema “teha” nimekirjaga kui sa oleks arvanud).

Olen nõus! Kui olen enesest teadlik, märkan seda "peegeldust" ka enda ümber ja enda sees. Tulemusele keskendumine võib viia orav-rattasse just seepärast, et võibolla ma ei ole enda vastu aus ja ei taha seda autot, vaid hoopis õnnelik olla, kuid rabelen seda teadvustamata maksku, mis maksab, eesmärgi poole. Kui tunnistan, et tahan lahendust, nagu autor oma artiklis vastavast kontekstis viitab, muutub tõepoolest fookus ja võidujooksust saab piltlikult öeldes "hobijooks" ;).

"Tegevusele keskendumine hoiab sind pidevalt hõivatud. Tulemusele keskendumine toob eesmärgini jõudmise."

Ei ole nõus. Kui avastan, et olen tegevusega üks, naudin seda ja ei mõtle kuhu see viib või miks ma seda teen. Ma teen midagi naudinguga ja see on olulisem kui ükski muu eesmärk. Seevastu tulemusele keskendumine võib mind viia eesmärgi poole liikumisele igasuguste vahenditega, millesse ma usun, et need võiksid aidata. Tihti aga elu juhtub viisil, mis viib tulemuseni ka pealtnäha täiesti seletamatul või ettenägematul viisil.

Niisugune kontrasti tõin teadlikult sisse, sest tegevust ja tulemust ei tasu üksteise vastu vastandada. Kui üks ei meeldi, siis üldjuhul ei paku pikemat naudingut ka teine.

Minu kogemuses on tihti nii, et kui ma püüan ühte mõtet ellu viia ja teengi seda seepärast, et see mõte tõesti teoks saab, siis tavaliselt hakkan ma alateadlikult vältima kõiki teisi tegevusi, mis mulle naudingut pakuvad. Seepärast olen viimasel ajal teadvustanud, et kui mõte on küll hea, kuid selle saavutamine eeldab igapäevaste lihtsate tegevuste nautimise vältimist, siis ei tasu selle eesmärgi elluviimine ära.

See ei tähenda, et ma elus uusi väljakutseid vastu ei võta, vastupidi, mulle meeldib kõik uus, huvitav ja põnev. Selle asemel ma olen teadlik, aus ja veendunud, et elu ise ei liigu minu suurimatest soovidest mööda ja elades rohkem praeguses hetkes, kogen ma seda teadlikkust. Ma olen avastanud, et täielikult praeguses hetkes olles ja elades ei pääse ükski mõte selle sisse. Vastupidi, kõik mõtted kardavad seda hetke samapalju kui surma.

Olles täielikult praeguses hetkes võin ma teha plaane ja liikuda nende poole, kuid nii, et elu ei jää elamata ja soovid ei jää täitumata ;).

Tänan!
24. september 11:06 Andres kirjutas:
on üüratult materjali eesmärkide elluviimisest jne
materjali võibki jääda omandama nii raha eest kui tasuta
kuskilt maalt tuleb aga hakata reaalselt seda ellu viima
ja siin ma arvan, on väga paljudel raskused
ja seda ei õpetatagi eriti, kuidas nüüd ja kohe hakatagi tegutsema, neid teadmisi kasutades hakata oma elu elama (tahad hakata jooksma, kuid paelade kinnisidumine osutub paljudele ületamatuks takistuseks).
hea on siin võrdlus, et kui sind surutakse vee alla, siis kui hädasti sa vajad õhku?
sama hädasti vajad sa nüüd ka oma eesmärke ellu viia, sama hädasti on sul nüüd vaja hakata tegutsema enda eesmärkide elluviimiseks
seda teades ei oma tähtsust enam kõrvalised asjad ja sa saad need jätta kõrvale, sest "õhk" on sulle kõige olulisem
14. juuli 13:39 Claudia Klein kirjutas:
Tere ja Tere tulemast Spotlight Global Loan Services-sse. Minu nimi on Claudia Klein, olen laenuandja ja ka laenukonsultant.

Kas teil on vaja rahalist tugevdamist? Kas vajate laenu erinevatel eesmärkidel? kui vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole | spotlightglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | ja teie kontol on laen 24 tunni jooksul, kuna pakume suurepäraseid laenuteenuseid kogu maailmas.

Pakume igasuguseid laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen ja palju muud), pakume nii pika- kui ka lühiajalisi laene. Minu ettevõte aitab teil mitmesuguste laenutoodete abil saavutada mitmesuguseid eesmärke.

Me teame, et seadusliku laenu saamine on alati olnud tohutu probleem Üksikisikute jaoks, kellel on rahalisi probleeme ja kes vajavad selle lahendamist, on paljudel inimestel kõrgete intresside tõttu nii keeruline omakapitalilaenu saada kohalikest pankadest või muudest finantseerimisasutustest. määr, ebapiisav tagatis, võla ja sissetuleku suhe, madal krediidiskoor või muud põhjused.

Enam pole ooteaegu ega stressirohkeid pangavisiite. Meie teenus on saadaval ööpäevaringselt - saate laenu ja teha oma tehinguid igal ajal ja igal pool, kus seda vajate.

Pakume 24-tunnist maailmatasemel laenuteenust. Päringud / küsimused? - Saada e-kiri aadressile | spotlightglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | & Saate vastuse hetkega.

Teie pere, sõbrad ja kolleegid ei pea teadma, et teil on vähe raha, lihtsalt kirjutage meile ja saate laenu.

Teie rahaline vabadus on teie kätes!
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Endise Eesti presidendi perenimi (kaslane):