Eesmärkide saavutamine »

7 Saladuse tehnikat: Kuidas ellu rohkem raha tuua?
[07. märts 2011 | Kirjutas: Kaido | 19588 korda loetud | kokku kommentaare: 0]

Mõned aastad tagasi kutsusin ma Saladuseblogis inimesi liituma kursusega "7 Saladuse Tehnikat". See oli lihtne filmi Saladus (The Secret) baasil kokku pandud kursus, mis selgitas, kuidas meie mõtlemine meid ümbritsevat elu mõjutab.

Viimasel ajal on minu käest mitmel korral küsitud, kas kuskil oleks võimalik selle kursusega veel liituda. Jah, see on võimalik küll. Järgnevate päevade jooksul panen ma selle kursuse Sisekosmosesse üles, et kõik soovijad sellest kasu võiksid saada.

Esimene peatükk. 5 meetodit oma ellu raha kutsumiseks.

Teaduslikult on tõestatud, et inimese alateadvus on 5 korda võimsam kui meie teadvus. Samas aga kasutame me igapäevaelus 95% ulatuses teadvust, mitte alateadvust. Sellest johtub, et me jätame oma tegeliku potentsiaali valdavalt kasutamata.

Uuringud teaduses kinnitavad ka seda, et alateadvusel on tohutu suur mõju meie elus toimuva üle. See, mis on meie peas, see on ka meie elus kõige otsesemas tähenduses.

Mõned faktid alateadvuse kohta:
1) Alateadvuses on meie pikaajaline mälu - teadvuses on meie lühiajaline mälu;
2) Alateadvus suudab korraga tegelda kuni 1000 asjaga - teadvuses suudame hoida üheaegselt 2-3 asja;
3) Impulsid alateadvuses liiguvad 44 000 meetrit sekundis - impulsid teadvuses liiguvad kuni 60 meetrit sekundis;
4) Alateadvus suudab töödelda 4 000 000 000 bitti informatsiooni sekundis - teadvus suudab töödelda 2000 bitti informatsiooni sekundis.

Külluse ja edu loomine meie ellu ei tohiks olla vaevaline protsess. Kui sa tunned, et sa pingutad ja rabeled tohutult eesmärkide suunas liikumiseks, on suund vale ning tegelikult liigud sa niimoodi hoopis eesmärkidest kaugemale. Eesmärkide saavutamine peaks olema lihtne ning meeldiv protsess, kuna me kasutame selleks eelkõige oma alateadvust, mitte 100% ulatuses füüsilisi vahendeid. Me loome oma peas õiged tingimused edasi liikumiseks ja niipea, kui me oleme saavutanud oskuse seda teha, avastame isegi, kuidas asjad meie jaoks soodsas suunas liikuma hakkavad.

See on nagu jalgrattaga sõitma õppimine - kui korra oled tunde kätte saanud, oskad seda kasutada ning hakkad õppima üha keerulisemaid nippe. Aga alustama peame väga lihtsatest ning elementaarsetest põhimõtetest, mis esmapilgul võivad tunduda isegi liiga primitiivsed. Aga ei ole.

Alljärgnevalt on kirjeldatud 5 väga lihtsat tehnikat, kuidas alustada protsessi alateadvuse programmeerimiseks, et see hakkaks sinu ellu rohkem raha kutsuma.

Meetod 1
Ole tänulik raha eest, mis juba on sinu elus.

Et tekitada oma ellu rohkem raha, peame me olema tänulikud selle raha eest, mis meie elus juba on. Selle asemel, et pidevalt kurta, kui vähe meil raha on, räägime parem sellest, kui hästi meil läheb, et meil on raha ning saame hästi ära elada. Selle abistamiseks on hea meeles pidada mõningaid fakte:

1) Inimesed, kes teenivad enam kui 250 000 kr aastas, kuuluvad meie planeedi 10% jõukaimate inimeste hulka;

2) Inimesed, kes teenivad enam kui 25 000 kr aastas, kuuluvad inimeste hulka meie planeedil, kellel on vara rohkem kui 85% ülejäänud inimestel.

Kui sa keskendud nendele arvudele, siis mõistad, et meil on põhjust tunda ennast rikkana ning selle eest tänulik ja õnnelik olla.

Kui järgmine kord saad kuskilt raha, olgu see siis palgapäev või sõber tagastab laenu, ole selle eest tänulik. Ära võta seda kui „nii peabki olema", vaid mõtle korraks selle peale, kui hea meel sul on, et sa selle raha said ning mida kõike sa selle rahaga teha saad, alates toidu ja kütuse ostmisest kuni meelelahutuseni ning pangalaenuni, kellel see on. Kujuta ette, kui raske oleks, kui sa ei saaks seda raha. Kui oled nõus, et siis oleks väga raske, siis näita üles tänulikkust. Käitudes niimoodi, võid kindel olla, et üha rohkem raha hakkab sinu ellu tulema.

Meetod 2
Käitu, nagu oleksid juba jõukas.

Kõik lähtub meie mõttemustritest. See, mida me oma alateadvusele teadvuse kaudu sisendame, hakkab meie kasuks tööle.

Kui me teadlikult hakkame käituma jõuka inimesena, anname me oma alateadvusele märku, et me oleme valmis vastu võtma enam jõukust. Meie alateadvus läheb üle programmile, mis hakkab looma ja otsima situatsioone, mis vastaks meie teadvusele - rikkusele.

Seega käitu, nagu oleks sul juba palju raha. Kujuta ette, mida teevad ja kuidas käituvad miljardärid ning käitu samamoodi. Püüa tajuda seda tunnet ning emotsiooni, mis kaasneks miljardi krooniga ja hoia seda enda peas.

Loomulikult ei saa sellega minna äärmusesse viisil, et liisid järgmise palga eest miljoni kroonise auto, tuled töölt ära ning loodad Universumile, et see aitab sul selle auto eest tasuda. Seda ei juhtu kunagi! Me elame materiaalses maailmas ning me loome oma maailma läbi oma teadvustatud kavatsuste. Me peame ise tegutsema ning looma väärtust.

See tehnika räägib eelkõige pisikestest asjadest meie elus, mis annavad meile siiski hea tunde. Näiteks järgmine kord poodi minnes osta 5 krooni kallim leib ja ütle endale sel hetkel: „Ma saan endale lubada alati neid kaupasid, mida ma soovin!" või osta endale järgmine kord natukene kallimad ja kvaliteetsemad kingad. Ja ole jällegi tänulik selle eest, et sul on see võimalus. Selliste pisidetailidega hakkad sa muutma oma domineerivaid mõttemustreid ja selle kaudu otseselt ümber programmeerima oma alateadvust. See on lihtne, aga väga võimas tehnika.

Meetod 3
Võta raha vastu.

Me peame olema avatud igasugusele rahale, mis tuleb meie ellu, olgu see siis 2 sendine või 2000 eurot Me peame andma oma alateadvusele märku, et me oleme alati valmis raha vastu võtma.

Kui sa kõnnid tänaval ning näed maas 2-sendist, kas sa võtad selle üles? Kindlasti peaksid võtma! Juhul, kui sa ei võta seda üles, jõuab alateadvusesse emotsioon, et mul ei ole raha vaja. Alateadvus ei tunne emotsioone, mis tekib 2-sendisega või 2000 euroga - alateadvus võtab vastu info, mis sul sel hetkel peas tekib: „M
ul ei ole seda raha vaja". Ning taas kord oled sa loonud oma alateadvusesse mustri, mida tulevikus pead jällegi ümber programmeerima.

Järgmine kord, kui näed trepil vedelemas 2-sendist, võta see üles ning ütle endale: „Üha enam raha tuleb minu ellu" ning sa võid kindel olla, et just nii hakkab juhtuma.

Sama kehtib ka teiste olukordade kohta elus, kus me võime näidata alateadvusele, et me ei ole raha teenimisest huvitatud. Näiteks teed sa liialt palju tasuta või ülimadala tasuga "teeneid", mida teised eeldaksid, et peaksid tasustama kõrgemalt; liialt madala hinnaga teenuse või toote müük jne. Kõikidel sellistel juhtudel loome emotsiooni, mille kaudu signaliseerime alateadvust, et meil ei ole raha vaja. Aga tegelikult ju hoopis on meil raha vaja! Anname sellest siis valjult teada.

Meetod 4
Kasuta iga võimalust teenida raha.

Meil kõigil on olnud hetki, mil mõtleme, et oleks pidanud ikka sellest või tollest ideest kinni haarama ning ära tegema, kuna keegi teine nüüd tegi selle ära. Või mõtleme, et oleks pidanud ikka sinna investeerima või selle töökoha vastu võtma, kuna teistel läks nii edukalt.

Aeg- ajalt on meil inspiratsioonihetked, mis kätkevad endas väga häid ideid. Need ideed pärinevad meie alateadvusest, mis ei eksi iialgi. Kuna inimene aga on ratsionaalne olend, siis üldjuhul leiab inimene kohe kuni 5 vastuväidet, miks see idee ei õnnestu. Ning niimoodi me loomegi oma tulevikku.

Osta endale märkmik ning hoia silmad lahti. Meie ümber on ideed, pane need kirja ning hakka otsima võimalusi nende teostamiseks. Kui sul on inspiratsioonihetked, siis tegutse kohe. Kui sulle välgatab midagi, siis on see õige asi ning väärt uurimist. Kui see idee sulle ka veel meeldib ning see on seotud valdkonnaga, mida sa armastad, siis oled võitnud jackpoti ning sa ei pea päevagi oma elus enam töötama - sinu hobist saab sinu töö ja sissetulek.

Hoides oma rahategemise ideede märkmikku alati enda läheduses ja seda pidevalt täiendades, avastad varsti, kui palju on tegelikult sinu elus võimalusi raha teenida. Vaja vaid kuskilt pihta hakata.

Meetod 5
Tee midagi, mis teeb sulle rõõmu.

Kui me oleme õnnelikud ja rõõmsad, meie energiatase tõuseb. Me tunneme ennast siis hästi ning me oleme inspireeritud ja valmis minema kasvõi läbi tule ja vee.

Me vajame seda energiat, et oma eesmärke saavutada. Tuleta meelde ja leia endale tegevused, mis tekitavad sinus hea enesetunde. Selleks võivad olla ka pisikesed asjad nagu sinu lemmikmuusika, loodus, lemmikloomad, sinu lapsed jpm. Ära keskendu nendele asjadele, mis on sinu elus sinu hinnangul valesti. Keskendu nendele asjadele, mis on sinu elus hetkel hästi ning toovad sulle rõõmu.

Olles rõõmus, annad sa oma alateadvusele märku, et see on energia, mida sa soovid endale. Ning seda sa ka saad. Mida enam seda head energiat sa toodad ning saad, seda tugevamaks sa muutud, seda enam on sinus inspiratsiooni ning sul tekivad ideed ja jõud nende teostamiseks.

See ei ole päevade küsimus, et sinu elu muutuks. See on protsess, aga äärmiselt meeldiv protsess, kuna esimesed märgid suuna muutusest ilmnevad väga kiiresti. Inimesed ei tea, kui kergesti on tegelikult meie alateadvus ümber programmeeritav ning kui see juba kord on võtnud positiivse suuna, hakkab kõik õiges suunas liikuma.

Eelpool kirjeldatud 5 Saladuse tehnikat on imelihtsasti rakendatavad meie elus. Ära lihtsalt loe neid läbi, võta need kasutusse. Need toovad sulle hea enesetunde ning sa käivitad nende kaudu võimsad protsessid.

Ole positiivne ja tunne ennast edukana. Sellisel viisil kiirgad sa välja positiivsust ja edu. Ja sellisel viisil saad sa  selle 100 kordselt tagasi.

 

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Endise Eesti presidendi perenimi (kaslane):