SisekosmosTV »

Kuidas rännata ilma hirmuta?
[22. september 2012 | Kirjutas: Kaido | 8770 korda loetud | kokku kommentaare: 6]

Kohtusin bändide Indigolapsed, Tane Mahuta ja Manki Maind solisti, rännumehe ning paljudele inimestele inspiratsiooniks oleva Tom Valsbergiga, kes andis hiljuti välja põneva raamatu "Kuidas rännata ilma hirmuta". Istusime ja arutasime, kuidas rännata elus ilma hirmuta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Tom Valsberg "Kuidas rännata ilma hirmuta?"

***

Vaata lähemalt Tomi ja tema raamatu kohta www.tomvalsberg.com

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
22. september 10:24 Monika kirjutas:
Aitäh Kaido, intervjuu Tom Valsbergiga on väga ajakohane minu jaoks(ühe väikse rännaku eel minu elus), väga kosutav ja julgustav lugu:)
Loen sinu mõtteid ja intervjuusid juba aastakese ning alati tunduvad kõik lood täpselt minu jaoks...Aitäh veelkord et oled avatud ning jagad kõike kogetut meiega!
Palju häid mõtteid ja päikest ikka su teele!
23. september 13:34 Marika kirjutas:
Aitäh Kaido! See on tõesti vaga tore ja õpetlik lugu.Soovitan soojalt oma tuttavatele nii seda lugu kui ka raamatut. Edu ja jõudu Sulle ! Marika.
23. september 20:19 Maire kirjutas:
Väga tore!!!Tänud!Kaidole jätkuvalt edu!
24. september 11:00 Kalmer kirjutas:
Nelja kuu pärast kaheks kuuks äraminek tähendab tegelikult kolmeks kuuks äraminekut, sest peale naasmist kulub veel mingi aeg kohanemiseks, sest siin on elu edasi läinud ja väga palju võib olla vahepeal muutunud. Teiste heaks töötades üldiselt sellist võimalust ei antagi, sest mis mõttes nagu keegi läheb lihtsalt nii pikaks ajaks ära, võetakse teine asemele. Eestis on elutempo nii kiireks aetud, et lihtsalt ei saa endale lubada kindla teise jaoks tehtava põhitöö kõrvalt nii pikaks ajaks äraminekut. Kui ise endale palka maksad või dividendidest elad, on ka algus Eestis meeletu tempoga, nii et niisama "energialaadimist" endale lubada ei saa. Alles siis, kui asjad on paika loksunud ja isetoimivad, saad mõneks ajaks ise ära kaduda. Või siis oled rändmuusik. Või juhutööline.
21. oktoober 18:01 Maret kirjutas:
Parim uudis sügise halluses. Ootan põnevusega raamatu ilmumist Pärnu Apollo riiulitele, et nautida elu ilma hirmuta.
Minu elu rännakud on toimunud hirmuga käsikäes. Loomuliku seisundina on hirm edasiviiv inspireeriv jõud järgimaks kaotustest ülesaamisi ja elu unistusi, aitab säästa elu.
Hirmu ei pea kartma, on vaja osata hirmule otsa vaadata, sest mida iganes pelgame, omab meie üle võimu.
19. detsember 19:34 Maret kirjutas:
Kaido, tänan lugemissoovituse eest! Suurepärane lugemine, rõõmus ja optimistlik. Hea raamat elluastjatele. Hirm ei ole hea kaaslane tuleviku ehitamisel, pigem võib osutuda ajupesu
-või manipuleerimisvahendiks igat sorti allutamistegevuses.
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: