SisekosmosTV »

Kuidas eemaldada takistusi elus?
[29. august 2012 | Kirjutas: Kaido | 7392 korda loetud | kokku kommentaare: 2]

Kõikide inimeste elus on takistused. Louise L. Hay toob välja nendest 4 olulisimat: rahulolematus, viha, hirm ja süütunne. Kuidas neid ületada?

 

 

 

 

 

 

 

 

 Louise L. Hay "Takistuste eemaldamine"

Vaata filmiõhtute kalendrit siin

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
02. september 14:41 op kirjutas:
Motivatsiooniteema selline tõlgendus sisemise motivaatori osas võib küll õige olla, kuid siiski oleme me kõik ka egoistid ja majanduslikus mõttes optimaalse kasumi otsiad (niipalju muidugi kui see võimalik on, sest mentaalsus ei luba seda täielikult). Ja kuna ettevõtte põhieesmärk on ikkagi kasumi maksimeerimine, ei saa me ettevõttes kindlasti ainult sisemiste motivaatorite najal tööl käija. Siin on tegemist just nn. vandenõuga, kontrollimaks hulkade käitumist. Loomulikult oleks tore käituda ainult sisemiste motivaatorite järgi, kuid reaalne maailm ei ole must ega valge ja ei eksisteeri ainult üks tõde, vaid neid on niipalju kui ettevõttes on inimesi, ja need tuleb omavahel kuidagi ühildada, sest täielikku informatsiooni ei ole kellegi käsutuses.
02. september 14:54 op kirjutas:
Ning jätkates mõtet on ettevõttes hetkel raha ikkagi kõig parem mõõtmissüsteem tulemuste saavutamiseks ettevõttes -see on kõige arusaadavam kõigile.
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: