SisekosmosTV »

Kohtumine Õpetajaga - ARMASTUS
[18. jaanuar 2012 | Kirjutas: Kaido | 17533 korda loetud | kokku kommentaare: 18]

Kohtusin oma kalli Õpetaja Polinaga, et leida vastust küsimusele "Kas armastus on olemas ning kust seda leida?"

 

 

 

 

 

 

 

Kohtumine Õpetajaga: "ARMASTUS"

***

e-raamat "Minu Õpetaja õpetused"

Kui soovid Polinaga kohtuda (ta on imeline massöör), siis ühendust saad temaga telefonil 551 4327
Ütle, et said telefoni Sisekosmosest ja soovid tulla massaaži või niisama rääkima.
 

Nüüd on saadaval ka Polina kõvakaaneline raamat
"Koostöö saatusega"

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
18. jaanuar 23:49 Mõtteid veel ühelt naiselt kirjutas:
Tagantjärel mõeldes,võiksin küsida,miks ma küll ennem seda kõike ei teadnud...Mul oli palju suhteid ja otsisin ka armastust,PUHAST ARMASTUST,aga ma siis veel ei teadnud seda ja segasin selle egoistliku armastusega.Alati see on egoistlik,kui keegi teine peab mind õnnelikuks tegema.PUHAS ARMASTUS on energia,mis tuleb leida endas. Alles pärast mitut ebaõnnestunud suhet mõistsin,et peab ju olema midagi muud,midagi MÕISTLIKUMAT.Õppisin andma endale andeks,et ma varem veel ei osanud tulla teadlikuks endas olevast PUHTAMAST jõust(energiast).Alles nüüd kasvas võimalus anda andeks ka teistele,aga tegelikult kadus vajadus mõista kohut teiste üle ja nüüd polnudki enam vajadust teistele andeks anda.PUHAS osa minus hakkab aru saama ja leppima sellega,et kõik veel ei ole hakanud aru saama samadest asjadest.Mul tuleb lihtsalt jälgida endalgi seda, kumbal osal annan ennast juhtida-PUHTAL või egol.See kes on tulnud targemaks ei oota,et see teine alustaks muutust,vaid MUUTUB ISE.PUHAS osa näeb kõigi teiste PUHAST poolt,ego näeb ego,ega oska kunagi PUHTAST aru saada.See teine on siis iga hetk minu peegel,kust võin näha kellel annan ennast juhtida.Niipalju siis minu oskustest armastuse teemal.
19. jaanuar 11:09 Di.Si. kirjutas:
100% Nõus Polinaga. ;)
19. jaanuar 13:04 K.T. kirjutas:
Aitäh, Polina jutt kinnitas 100% mu enda arusaamasid antud teemast. Olen ka neid protsesse endas läbi teinud päris palju, kuid protsess on väga huvitav.
Nii igaks juhuks (kuna siin kumas läbi kerge hirm 40-seks saamise ees ja mitte armastust ikka veel leides :)) - ma olen 42 ja tunnen, et alles praegu mõistan ma armastust ja tunnen, et mu ellu kas on juba tulnud või kohe tulemas ka inimene, kellega seda jagada ehk nagu ütles Polina: kanal on lahti. Õnnelik saab olla ka üksi ning seda on vaja õppida enne kui hakata omale suhet looma, sest muidu on see lihtsalt kerjuse armastus, kuid armastada tuleb nagu kuningas (Osho sõnad).
19. jaanuar 14:30 Kristina Shmeljov kirjutas:
Ma tean, Kaido, miks Sa Polinat Õpetajaks kutsud! Ta on nii ilus, arukas, puhas ja armastusväärne... imeline naine... Me väärime oma õpetajaid :-)
20. jaanuar 09:21 Maire kirjutas:
Huvitav on see, et alati kui ma Kaido lugusid loen, siis ma ju tean seda ja ka vahest olen käitunud ja aru saanud sama moodi, lihtsalt ma pole seda lahti mõelnud enda jaoks, tegutsen spontaalselt....
20. jaanuar 12:09 mees kirjutas:
Aga mida siis teha, kui naine ei taha lapsi ja perekonda aga mees tahab?
20. jaanuar 15:13 Sirje kirjutas:
Kaido,Sa üllatad taas!Aitäh! Olen viimase a.jooksul selles armastuse-teemas tugevalt lõksus olnud.Kõik jõupingutused midagi päästa,suhet ümberkujundada, lendasid vastu taevast...Kuu aega tagasi mõtlesin,et huvitav,kuidas Sina neid teemasid lahti räägiksid: armastus,armukadedus,truudusetus... Leidsingi siit nüüd vastuseid! Samuti nagu KT ja Maire ütlevad:olen need protsessid endas läbi teinud ja Polinalt kinnitust saanud...Nii ongi.Tegutsen spontaanselt... Ja mõnikord on nii väga vaja,et keegi aitab meie olukorda selgust tuua...Kellegi abiga kõrvalt-vaadates saame sageli tehtud vigadest põhjalikumat sotti,suudame leida seoseid minevikus toimunu ja praeguse vahel...tulla välja hingeseisudest, mis on viinud meid näiliselt lahendamatutesse olukordadesse... ning julgeda edasi liikuda... Mõnikord ei oska enam kuskilt abi küsida... Vestlus Polinaga oli ehk mõnele meist päästev õlekõrs... See on lohutav...:)))
Armas mees,arvan,et kui naine pole valmis laste sünnitamiseks,on võimalus keskenduda teineteisele ja selle suhte kujundamisele...Võimalik,et naise minevikus on õrnad hetked,millega seonduvad kahtlused/hirmud ning äratundmine emaks saada pole veel kohale jõudnud... Emadus annab endast märku siis,kui aeg meie suhtes on selleks küps...Lapsel on rõõm sündida nende juurde,kes oma sügaval hinges teda ootavad ja armastavad...Kui naise ja mehe vahel on kriipsuke usaldamatust või meie armastus kahtleb ning kalkuleerib endas,on vaja anda aega,et hinge-ühendus kujuneks kauniks,omandaks puhtad ning kirkamad toonid...Siis sünnivad ka lapsed...siis on naine valmis... Küsi endalt:Kas praegu on vaja lapsi?On see tahtmine,vajadus või uitmõte...? Päikest meile kõigeile ning äratundmist,mis on hetkel õige ning vajalik...!!!
20. jaanuar 15:41 Urmas kirjutas:
Sügav kummardus asjaosalistele,eelkõige Polina suunal. Tänan osaks saanud au eest teda lähedalt aastaid tunda.
Edu valitud tee käimisel kõikidele.
20. jaanuar 21:34 LibaRebane kirjutas:
Mis rahvusest on Polina?,,käisin kunagi temA juures võimlemistunnis,,,
23. jaanuar 13:53 Maria&Inglid kirjutas:
Tere, armsad inimesed! Täna algab idamaade kalendrist lähtuvalt uus aasta. See on pööre ka "Ilmapuulaste kasvatuse" õppetöös,sest täna ilmus esmakordselt meie Facebooki ravilehele Maria Ingliterapeut sõprust pakkuma armas hing, kes ei räägi enda lehe andmete info alajaotuses muust kui sellest, et on väga siiras ja kelle lehel on tänaseni ära märgitud just see teie aruteluruumi viide, pealkirjana "Kohtumine õpetajaga-armastus." Tänu sellele jõudsime ka sisekosmose põnevasse ja harivasse ruumi, mille seesmised varad lubavad inimesi siia lugema kutsuda, et elu õpetusi sügavamalt ja mitmekesisema teemavalikuga kui tavaks, tundma õoppida.Aitäh tegijatele ja loojatele!
See oli praegu antud teile eelinfoks, miks me siia sõna võtma asusime. Suur tänu ilusa sissejuhatuse eest, mis räägib armastuse tähenduse erinevustest, sest just see määrab, kas elu Maal saab veel jätkuda või ei!Paljudele on hakanud meenuma, et nad peavad midagi suuremat korda saatma kui seni ja ei saa aru, kuhu on kadunud maailmas armastus, mis teda sellele ülesandele ärgata aitaks. Täna on avanemas uus võimalus kõigile neile, kes usuvad Maa armastusjõusse ja tahavad anda oma isetu teenimise abil panuse avataride taastulekuks ja ingelliku elulaadi taastamiseks Lemuuria kui algtsivilisatsiooni kaasteenijatena, mille meeskonnas saavad kokku maapealsete, maasiseste ja taevaste avataride iniminglite energia. Ühispere taastulek aitab anda rahvale teada, et elust Maal saab eeskujunäide paljude planeetide jaoks, kui inimegost jagu saadakse ja uue valguse saabumiseni jäänud viimaseid kuid õigesti ja eesmärgistatud õppetööks kasutatakse. Imelise elu saavutamiseks kulub veel vaid mõni kuu pingutamist, aga see-eest tuleb anda endast teiste teenimiseks enam kui iial varem, kuna suurt, kestvat ja ühtehoidvalt õitselepuhkevat armastustunnet ei saa kasvama panna ühe kõne kuulamisena ja kõrvaltvaatleja rollis olija arvamuse põhjal. Keda see haridusejagamise võimalus köidab, saab ise algallikast järgi uurida, sest aeg ei anna enam võimalust lausa A-st ja B-st kõike ette rääkima hakata. Esmaseks uurimiseks on seal eluõpetuste jaoks materjali enam kui küll,aga millest Sa ise alustada võiksid? Esialgu sellesama lehe sees jalutuskäiku tehes, mille nime Sa juba teate alguses teada said. Seejärel tunneta, kas inglitelt jagatud tingimusteta armastuse valguses on Sul kerge või pingeline ringi käia.Kui kerge, on armastusele tee lahti jäetud, kui pingeline ja jutt tundub pikk ja mõttetu, on ego Su kehasse klammerdunud ja keelab armastusele kätt andmast. Aga just ego pead maha jätma, kui tahad tingimusteta armastusega koos imet teoks tegema asuda.
Head testimist ja uuest elu võimalusest info leidmist!Tervitused armsale intervjueeritud õpetajale, kelle erudeeritus ja armastav eluhoiak teevad maapealsete õpetajate ametile au. Armastusega Maria&Inglid kanali arendus- ja ravimeeskond
24. jaanuar 17:16 Tiiu kirjutas:
Aitäh!
12. veebruar 20:51 eda kirjutas:
Aitäh. Kado,Sa oled mind oma lugudega palju aidanud.
12. veebruar 22:03 Merike kirjutas:
Arutelu saab tekkida vaid siis, kui avaldatakse oma arvamust. Seepärast on siinne dialoog Kaido ja Polina vahel tänuväärne. Kuid miks mulle jäi tunne peale videoloo kuulamist, et selles videoloos peeti meest kuidagi olulisemaks ja naist mõnevõrra saamatuks?
Kuulasin ja millegi pärast jäi tunne, et väga palju räägiti sõltuvussuhetest, mitte võrdsete partnerite suhetest.
Olen enda ümber näinud ja kogenud, et pered on püsivad, kui see on võrdsete partnerite suhe ja kõigi vajadusi austatakse üheväärselt. Kui hakatakse ühte või teist partneritest allutama endale, siis kooselu ei jää kestma. Üks partneri allutamise viise püsisuhtes on kõrvalsuhete pidamine. Seega tegemist ei ole lihtsalt instinktiga. Mitte alati ei teki kõrvalsuhe sellest, et armastus sai n.ö otsa, vaid tegemist on kas siis teadvustatud või teadvustamata võimumänguga paarisuhtes. Kättemaks näiteks truudusetuse eest sellega, et petetakse omakorda partnerit on samuti üks osa võimumängust. Kui selliseid mänge paarisuhtes ei peatata ja ei hakata teise partneri vajadusi ning väärtushinnanguid arvestama, siis ühel hetkel jõuame paratamatult paarisuhte lagunemiseni. Armastuse otsasaamisest ei saa rääkida, sest see võib täiesti isegi veel olemas olla.
Kaido rääkis ühest oma tuttavast. See tuttav võiks hoolega järgi mõelda, missugused vajadused tema elus on jäänud tahaplaanile kas siis laste, tööelu või veel millegi tõttu. Kui ta need üles leiab ja selgub, et partner on nõus tegema korrektiive, et teine end taas täisväärtuslikuna tunneks, on lootust paarisuhe ka päästa. Lahutus on siiski viimane võimalus, et oma väärtusi ja väärikust kaitsta.
Kas olete mõnikord mõelnud, et nii mõnedki inimesed ehk on ilma partnerita seepärast, et neile ei sobi suhe, kus ühe partneri soovid on alla surutud? Need inimesed otsivad võrdset partnerit, kes ei käi neist eespool ega ka tagapool, vaid nende kõrval. Stereotüüp, kus naine olgu kodus ja mees ei märka ega pea ka vajalikuks naise tööd kodus väärtustada on samaväärne sellega, kui mees teenib küll perele elatist, kuid naise nõudmised mehele ei lõpe. Mõlemal juhul toimub partneri allutamine, kus teise partneri vajadustest ja soovidest ei hoolita.
Kaldun arvama, et ei Kaido ega Polina poolda ebavõrdsust või võimuvõitlust paarisuhtes. Seda just seepärast, et väga palju räägiti partnerite vajadustest, sh erinevatest vajadustest.
Jäin peale videoloo kuulamist tõsiselt mõtlema selle üle, et meie stereotüüpidesse on ilmselt sisse kirjutatud praegu veel väga tugevasti sõltuvussuhe. Ja me ei anna sellest endale aru.
Ikka veel on väga raske mõista seda, et püsiv paarisuhe on tegelikult kahe võrdväärse ja vaba isiku liit, kus mõlema partneri väärtushinnangutest ja vajadustest peetakse lugu ja neid rahuldatakse.
Kui ühe partneri vajadused jäetakse suhtes rahuldamata või need allutatakse, siis paarisuhe on tõsises ohus või laguneb. Siin ka ilmselt üks põhjustest, miks tänapäeval palju enda vajadustest teadlikke naisi ei leia partnerit: väga paljud mehed ei ole ikka veel nõus sellega, et ka naine on inimene, kelle vajadused ja väärikus on sama tähtsad kui mehe omad.
Seksuaalsus on aga oluline nii mehe kui naise elus ja miks ometi ikka veel antakse märku, justkui naine raseduse ajal lähedust, hellust ja seksuaalkontakti ei vajagi ning mees peaks sel ajal justkui tsölibaadis elama? Kui rasedus kulgeb normaalselt ja naine end hästi tunneb, siis sellisteks piiranguteks küll põhjust ei ole.
Olen nõus, et meeste ja naiste vajadused on pisut erinevas järjekorras ja avalduvad erinevalt, kuid lõppude lõpuks tahavad nii mehed kui naised tunda, et partner hoolib, on usaldusväärne, kellega koos olla mitte ainult rõõmuhetkedel, vaid ka rasketel aegadel. Kes mäletab ütlemist, et inimest saab usaldada alles siis, kui koos on puud soola ära söödud?
Keskeas, mil täna paljud paarisuhted lagunevad, on see puud soola ära söödud, kuid selleks ajaks on tekkinud ka olukord, kus üks partneritest on oma vajadusi harjunud esiplaanile seadma küsimata, miks teine on nõus järeleandmistega.
13. veebruar 02:43 Viktoria kirjutas:
SUUR aitäh Teile, Kaido ja Polina! :)
13. veebruar 10:59 Hana kirjutas:
Oli väga eluline ja tark lugu.Aitäh.
13. veebruar 12:07 Marju kirjutas:
Aitäh huvitava arutelu eest.
14. veebruar 01:52 kristina kirjutas:
aga miks ei räägitud seksuaalenergiast ja selle energeetikast.
aga yldiselt psyhholoogiselt pönev ja öpetlik.
02. märts 12:49 Liilia kirjutas:
Olen Kaido kirjutistele ja aruteludele väga tänulik ning austan seda härrasmeest täiega.Ta on tubli,et on leidnud oma tee!!!Meeldivate aruteludeni,mis sünnivad siiski vaid siis,kui me kõik huvitatud selles osaleme.Päikest ja elurõõmu meile kõigile!!!
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: