SisekosmosTV »

Opus - Saladuse filmi järg
[07. oktoober 2011 | Kirjutas: Kaido | 6677 korda loetud | kokku kommentaare: 5]

Saladuse filmile on tulnud mitu järge. Opus on nendest üks praktilisemaid ja huvitavamaid ...

 

 

 

 

 

 

"Opus - Saladuse filmi järg"

Vaata lähemalt Filmiõhtute kalendrit

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Lähenevad üritused 

21.10 Sisekosmos GameClub

29.10 Lahti laskmise töötuba

04.11 Vestlusõhtu Brian Melviniga

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
07. oktoober 07:46 Eve kirjutas:
Video algus oli küll nakatav:). Saladuse film oli üks esimesi selliseid filme ja kahjuks need väga laialdaselt ei levi ja igalpool näha ei saa, ehkki tahaks. Saladuse film jättis mõjusa mulje, samas liiga illustratiivne, kuid suund oli õige. Oled see, millest mõtled.
Janno, Hiina reisil küll käinud ei ole, kuid eks see on kahepoolne, sina korraldad ja huvilised saavad tasu eest võimaluse, võidavad mõlemad, samas usun et see reis erineb täiesti reisibüroo reisidest.
Küsimus on tõesti, miks asjad ei edene ja saladuse filmist oli välja jäänud, et tuleb ka tegutseda. Iga film ja raamat on kellegi nägemus ja annab mõtteid ka endale.
07. oktoober 08:53 Anu kirjutas:
Miks on see kogu eluseaduse nimi Saladus? Ehk see tõttu, et see toimib toimimata st sellest ei pea eraldi rääkima. Kui me liiga palju millegist räägime on see juba tõlgendamine. Igaüks omamoodi, asja võlu ja tegelikkus kaotavad oma tõelise tähenduse.
Pole mõtet elada illusioonis, et suudame kõikke kontrollida, kui inimese elu on liigselt kontrolli alla, jääb lõpuks liiga vähe elu mida kontrollida.
Vahel tuleb lasta asjadel juhtuda ja siis hiljem avastad, milles on ELUSALADUSE VÕTI.
08. oktoober 18:51 Värske vaade kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=S7IAZ_QMipM

;)
11. oktoober 19:24 Linda kirjutas:
Kiitus teile, et reaalsustajule tähelepanu pöörasite ;)
25. november 23:38 Jah kirjutas:
Saladus on uskudes fantaasia või teisiti seletamatu.

Minuga juhtus mõni aeg tagasi niimoodi, et vabanemine, et keegi kunagi saab päris tõe välja öelda, ei juhtu kunagi. Vabanemine, et tõde ei leia ma kursustelt, alateadvust muutes, raamatutest jne... see oli suur kergendus. Kõik need kogutud "teadamised ja teadvustamised" koos teiste vaimsete, spirituaalsete, psühholoogiliste raamatute, alateadvuse kursuse, edu saavutamise materjalid... jne, kõik rebisin puruks. See oli kergus.

Elu ei saa kirja panna.
Seda ei ole võimalik õpetada.
Seda ei saa õppida.

Ei ole defineeritavat, seletatavat, tähenduslikku, õnnetut või õnnelikku elu.

Elu juhtub iseenesest ja ükskõik kui palju püütakse seda kirjeldada, seletada või teadvustada, see kõik on fantaasia. Väga hea on see
intervjuu: http://www.youtube.com/watch?v=S7IAZ_QMipM

Inimesed, kes ise usuvad mingit valgustumist ja räägivad sellest kui mingist imest, on needsamad inimesed oma fantaasiates. Sisemised äratundmised, õndsustunne, ühtsustunne, intuitsioon, ... me kõik kogeme neid aeg-ajalt. See on loomulik, sest me kõik teame, oleme tõde sõltumata selle teadvustamisest ja seletamatusest olemusest.

Mõni otsib seda elu kauem, mõnel juhtub see sündmus spontaanselt. Õpetada elu, õnne, vabadust leidma, olema, ära tundma, uskuma mingisugust teekonda selleni jõudmiseks - see on paljas äri nimega bisnes, mis ei välista ega eelda mittemidagi. Täpselt samamoodi ei tähenda see kirjutis mittemidagi :)
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: