SisekosmosTV »

5 armsat viisi, kuidas oma armastust teisele inimesele väljendada
[01. september 2014 | Kirjutas: Kaido | 6906 korda loetud | kokku kommentaare: 9]

Kas sa päriselt armastad teist inimest või soovid lihtsalt, et ta sinu mängu mängiks? Mõlemat nimetatakse armastuseks, aga esimene neist on loov, kui teine on lõhkuv. Kumba sina praktiseerid?

 

 

 

 

 

 5 armsat viisi, kuidas oma armastust teisele inimesele väljendada

***

Meelerahuõhtud:

24. september 2014 Meelerahuõhtu koos Eckhart Tollega (vaata)

29. oktoober 2014 Meelerahuõhtu koos Dr. Wayne Dyeriga (vaata)

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
30. august 18:59 mirelyn kirjutas:
Videod on just head kuulata, sest lugeda ei ole aega või õigem oleks öelda, et ei viitsi alati :)
30. august 21:30 minaise kirjutas:
Oma kogemus ytleb, et tõeline viis armastada ennast ja teisi inimesi on armastada neid nii nagu nad siin ja praegu on. Tegelikult kehtib see kogu elusa ja kõige olemasoleva kohta.
31. august 23:44 ebateadlik kommenteerija kirjutas:
Austan Kaido arvamust minu kohta.
01. september 10:58 Lija kirjutas:
Väga meeldiv , sellise nukra alatooniga alguslaul, mis meenutab noorust, kus kõik oli veel selgusetu ja küsimusi rohkem kui vastuseid. Nooruses tundus selline teguviis( naerdes lahkuminek) võimatu, nüüd aga vägagi võimalik. Nii, et arenemine on ikka toimunud.
01. september 11:45 Maie kirjutas:
Väga huvitav lähenemine, kuid seejuures loogiline ja lihtne. Mina arvan samuti, et kõige tähtsam on teise tunnete ja vajaduste austamine ja aktsepteerimine, seejures mitte unustades oma tunnete ja vajaduste säilitamist. Eksimine on tõesti inimlik ja andestamine jumalik.
02. september 13:52 Anu kirjutas:
Ausõna, ei tahaks õelutseda, kuid Kaido, palun ära enam laula... Viisipidamisega sul on väga kehvad lood, kuigi laul iseenesest on ju väga hea.
03. september 08:23 Kati kirjutas:
Māngisime kaua...aga usun ise ja sind kuulates voin öelda, et peale 7aastat ka toeliselt Armastan ja Armastame...5 A-d on tõesti väga õiged testrid...ja näide lastega sobib ideaalselt, et lihtsalt neist aru saada! Jālle aitäh Kaido!
24. september 22:13 Kristiina kirjutas:
Minule meeldib videoid kuulata ja vaadata, kui nägus mees räägib nii õiget juttu! ;) Ma ei saa aru sellistest küsimustest ausalt öeldes...miks inimesed üldse vaevavad selliste asjadega pead...minu meelest oli see väga õige mõte, sest kuulates on palju parem jälgida. Seda saab teha igal pool, nagu sa Kaido ka ütlesid, nt autoroolis. Seega ma hea meelega kuulan :)
JA minumeelest Anu, kes sellise kommentaari kirjutas Kaido lauluoskuse kohta...kas see oli ikka vajalik kommentaar? Luges ju selle laulu sõnum ja see, et inimene julgeb seda teha, teda ei heiduta miski ja ta on tulvil emotsioone, mis viisipidamatusest sa räägid, milleks see selles kontekstis oluline on??
Kuulan nüüd videoid edasi...:)
19. oktoober 19:41 Ave kirjutas:
Sinu mõtted, Kaido, elu sisuliselt määratleda, on väga põhjalikud ja vajalikud. Paraku ei jaksa paljud inimesed täna pealiskaudses maailmas mitte millessegi süüvida. Tempo on selleks liiga kiire, infotulv liiga suur ja ahvatlusi ümberringi liiga palju. Mis puutub Sinu arutlusse 5A-st, siis nõustun kõigi viiega, kuid puudu on 6 ja väga oluline, nimelt ei ole armastust kahe inimese vahel ilma füüsilise dimensioonita. See on armastavas suhtes sama oluline kui eelnenud 5A-d, isegi kui tegu on sõbraga, tajume me tema füüsilise keha energeetikat ja see peab klappima igal juhul kooselus olevate inimeste vahel. Pole võimalik hoida suhet toimivana ainult 5A tasandil, sest me oleme siin ilmas mitte ainult spirituaalsed, vaid ka füüsilised olendid. Meie alateadvus reageerib väga kiiresti teise meile sobiliku inimese energeetilisele väljale teadmata esialgu midagi selle inimese arusaamadest või mõttemaailmast. Seega tuleb vaadata otsa füüsilisele maailmale ja sobitada see meie vaimsete soovidega.
Edukaid süvaotsinguid ideaali leidmisel,
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: