Eesmärkide saavutamine »

Külgetõmbeseaduse praktikute kohtumisõhtu
[11. aprill 2013 | Kirjutas: Kaido | 8812 korda loetud | kokku kommentaare: 31]

Täna leidub arvatavasti vähe selliseid inimesi, kes ei ole külgetõmbeseadusest mitte midagi kuulnud. Küll aga on vähemuses neid inimesi, kes on külgetõmbeseaduse mõju enda elus tunda saanud.

Ma ei saa tänaseni täie kindlusega väita, mis asi külgetõmbeseadus on ja kuidas see töötab, küll aga võin faktilidele tuginedes väita, et minu elu on see viimase 6 aasta jooksul märkimisväärselt mõjutanudMa sattusin "Saladus" filmi nägema esimest korda 2007 aastal, millele järgnevatel kuudel ja aastatel ahmisin enda sisse kõike, mis sel teemal saadaval oli - raamatud, filmid ja kursused. Ma kogusin infot nii esoteerikast, filosoofiast, religioonidest kui ka teadusest. Kõik need allikad kinnitasid, et selline kummaline nähtus meie maailmas eksisteerib.

Tuleb tunnistada, et esimeste kuude ja aastatega ei juhtunud mitte midagi. Võib isegi öelda, et vahepeal kaotasin ma lootuse. Küll aga tuleb samuti hämminguga tunnistada seda, kuhu minu elu tänaseks jõudnud on - võin kätt südamel hoides kinnitada, et mu elu on 180 kraadi muutunud ja asjad, millest kunagi niiväga unistasin, on tegelikkuseks saanud.

Kuidas ma seda tegin?
Ma ei tea täpselt, mida ja kuidas ma seda tegin (esimestel aastatel püüdsin kõike väga tehnilislt teha), ning mis täpselt töötas ja mis ei töötanud, mistõttu ei saa ja ei taha kedagi väga sel teemal ka õpetama hakata. Küll aga näen reaalselt oma isikliku elu kogemusi ja sooviksin kuulda ka teiste sarnaseid kogemusi saanud inimeste põnevaid lugusid. Näiteks eile kohtusin 25 aastase naisega, kes viimase 2 aasta jooksul on enda ellu "tõmmanud" armastava elukaaslase, kellest ta nii pikalt unistas, ja alates 2013 aasta algusest töötab ta nn unistuste töökohas (millest ta muide mulle nii värvikalt 2012 aasta septembris alles rääkis, aga mis tol ajal tunduski ainult püüdmatu unistus olevat). Küsisin eile ka temalt, kuidas ta seda tegi, millele ta ei osanud samuti kindlat tehnikat või nippi anda, vaid ütles, et proovisin teha kõike korraga, millest olen lugenud, rääkinud ja filmides näinud.

Seega, ei ole mingit kahtlust, et meie unistustel, soovidel, sõnadel ja mõtetel on võime materialiseeruda. On see juhus või ime? Ma ei oskagi seda täpselt öelda, kuid kas sellel ongi tähtsust, kui see töötab.

Külgetõmbeseaduse praktikute kohtumine
Selliste mõtete üle arutledes tekkis idee kutsuda kokku külgetõmbeseaduse praktikud, et üheskoos arutada, mis see külgetõmbeseadus ikka on ja jagada omavahel kogemusi, et üksteiselt siis õppida. Meie unistused on tegelikult ju väga sarnased - me soovime head elu, armastust ja küllust. Mõnel on nende unistuste realiseerimine juba tänaseks väga hästi õnnestunud, teised aga alles töötavad selles suunas. Miks siis mitte kokku saada, rääkida, filmi vaadata ja lihtsalt jagada üksteisega kogemusi, et ka teised oma elu paremaks ja tähenduslikumaks saaksid muuta.

Sa oled sellele kohtumisele oodatud, kui sul on isiklik kogemus külgetõmbeseadusega või soovid seda saada. Kui sa vähegi oled oma elus tundnud sünkroonsusi, imelikke kokkusattumusi või teadlikku elu manifesteerimist, siis oled väga teretulnud oma kogemusi teistega jagama, ja ka teistelt praktikutelt nende kogemusi omandama. Kui sul aga täna veel otseseid kogemusi ei ole, võid tulla lihtsalt kuulama teistelt praktikutelt, mida nemad on teinud ja kuidas see nende jaoks tööle on hakanud. Ma ei saa sulle garanteerida samasuguseid tulemusi, aga kui see töötas nende elus, peaks see töötama ka sinu elus. Seega, proovi järgi!

Millal ja kus toimub?
Esimene kohtumine (kui inimestele meeldib, võime seda regulaarselt teha) toimub 17. aprillil Holistilise Teraapia Instituudis (vt asukohta) kl 18-21.

Mis täpsemalt toimuma hakkab?
Nagu eespool kirjas, jagame kogemusi. Kuna olen 6 aasta jooksul ka isiklikult väga palju materjali läbi töötanud ja praktikas järele proovinud, siis jagan alustuseks kindlasti oma kogemust ja teadmisi (alates kvantfüüsikast kuni praktikani), ning räägin, mis minu puhul on töötanud ja mis ei ole. Samuti ootan teiste praktikute mõtteid ja lugusid, et saada kokku mingisugunegi tervikpilt inimeste reaalsete kogemuste baasil.

Samuti vaatame filmi. Arvan, et esimesel kokkusaamisel oleks mõttekas üle vaadata legendaarseks saanud film "The Secret", mis paljuski külgetõmbeseadust laiale maailmale tutvustas ja mis selgitab põhiprintsiibid lahti. Kui meile see meeldib, võime järgmistel kordadel edasi minna teiste filmidega samal teemal (Kvantfüüsikast, Abrahami õpetused jm). See on väga põnev teema, seega usun, et materjali infoks ja praktiliseks harjutamiseks jätkub.

Palju maksab?
Üritus kestab 3 tundi ja hind on 5 eurot / h (kokku 15 eurot)

Mida see sisaldab?
* Kohtumist ägedate inimestega, kes on huvitatud samadest asjadest nagu sina;
* Kohtumist inimestega, kes on omal nahal kogenud reaalset külgetõmbeseaduse mõju;
* Väärtinfot külgetõmbeseaduse teooria, võimalikkuse ja rakendamise kohta;
* Filmi vaatamist ja sellele järgnevat arutelu;
* Ruumi renti ja magusaid suupisteid sirutuspausil.

Kui soovid osaleda, registeeri end palun siin

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
11. aprill 14:11 mujalt Eestist kirjutas:
Kas see üritus toimub Teie poolt ainult Tallinnas või on plaan ka muudes Eesti piirkondades selliseid üritusi teha? 17.04.13 on keset nädalat ja Tallinnasse sõit ei mahu ajalisse plaani paraku ära. Võimalik küll, et see üritus ongi vabama ajagraafikuga inimestele.
11. aprill 14:20 Liina kirjutas:
Osaleksin meelsasti kui see Tartus toimuks, kahjuks Tallinnasse ei ole võimalik tulla.
11. aprill 14:45 Margi kirjutas:
Sama siin. Osaleks võimalusel, kui see toimuks Tartus.
11. aprill 14:55 Ly kirjutas:
Sama siin kui Tartus toimuks..
11. aprill 15:25 Karin kirjutas:
Kahju, et piletiraha pole. Huvitav teema.
11. aprill 15:49 ka Tartust kirjutas:
Külgetõmbeseadus töötab küll. Kõik siiani esitatud kommentaarid on ühtelaadi st sellest, et üritusest ei saa mingil põhjusel osa võtta. Ootame, ehk Kaido leiab aega ka vastamiseks ning võtab plaani samalaadi ürituse ka Tartus. Muidugi selleks, et rohkem saaks osa võtta võiks osalustasu olla veidi väiksem (või siis vastavalt võimalustele - see toimib), suupisted saaks inimesed ise kaasa võtta ja jaguks kõigile.
11. aprill 17:36 Kaido Pajumaa kirjutas:
Võtame siis plaani ja teeme ükspäev ka Tartus selle ära :)
11. aprill 18:12 Merili kirjutas:
Mina tuleksin ka kindlasti Tartusse.
11. aprill 18:49 Siret kirjutas:
Tere, oleksin huvitatud sellest Tartus.Jään siis Tartu aega ootama...
11. aprill 20:42 Pille kirjutas:
ja miks mitte ka Rakveres :)
11. aprill 21:09 priit kirjutas:
Huvitav on see, et kõik kommijad ja huvitajad on naised :P
11. aprill 21:17 Kalle kirjutas:
veel parem kui oleks ka Võrus :)
11. aprill 22:24 Kaja kirjutas:
Jah,Tartu oleks hea-võtaksin kaasa ka meessõbra,kelle ma ligi tõmbasin.
Tervtades
11. aprill 22:30 malle kirjutas:
....ja muidugi ka Pärnus:)
11. aprill 23:01 elo kirjutas:
no ja mina olen hoopis Saaremaalt ja võin kinnitada, et siin on minutaolisi piisavalt, et siia sõita...võiks asja ehk kaaluda- meie haldusreform või selle olematus Eestis on mõjutanud mittepealinlaste osalust Eesti ehk siis Tallinna elus olus . Palju osalejaid oleks optimaalne, minimaalne, et tasuks kaaluda ja aeg samuti. Mul just koolitus nädalavahetusel, ei jõua kaks korda nädalas pealinnas käia.Aga huvitav teema ja kogemusi, mida jagada ikka on.Parimat.
11. aprill 23:52 Aare kirjutas:
Pärnus vöiks ka olla. Mina olen mees ja kui Pärnus, siis tulija.
12. aprill 06:24 Anne kirjutas:
Kahjuks Tallinna keset töönädalat tulla ei saa. Jään huviga ootama Tartu kohtumist.
12. aprill 08:08 Heliina kirjutas:
Olen huvitatud ja loodan, et Tallinnas endas tuleb mulle sobivamal kuupäeval see sündmus veel. Ja veidi odavam.. Päikest!
12. aprill 11:59 Helle kirjutas:
....minu jaoks parim koht on Haapsalu.....
12. aprill 12:47 kurb nagu kirjutas:
Mina kohe küsiks nõu teilt teemast huvitujatelt :)Nimelt, mis vingerpuss see on hetkel minu elus. Olen saanud nii mõndagi, mis olen soovinud, viimati siis sellise unistuste mehe oma ellu, tõesti isegi naljakad nõudmised olid täidetud. Ta tuli, kahepoolselt oli kõik kuidagi eriliselt intensiivne ja õige, siis korraga ta taganes, ja kõik jäi lihtsalt pooleli. Universum näitas kätte, et see õige on olemas, aga tüdruk näe vaeva? Mis teie teooria oleks, et miks nii juhtus? Tänan kõiki pakkumast!
12. aprill 16:26 unistus kirjutas:
Ju sa polnud ise veel valmis nii head meest oma ellu vastu võtma...
Igal asjal on oma aeg :)!
12. aprill 18:21 Elvo kirjutas:
Loodetavasti saab nendest mõttevahetustest tulevikus tulu ka neile, kes täna ei saa veel täie kindlusega väita, et nende puhul külgetõmbe seadus töötab... :)
13. aprill 11:39 Laly Truve kirjutas:
Tere Kaido ,osaleks heameelega,kui uritus toimuks hiiumaal Kärdlas
14. aprill 12:22 Enely kirjutas:
Tere Kaido,osaleksin meeleldi, kui kohtumine toimuks Pärnus :)
15. aprill 22:54 Monika kirjutas:
Tere

Ka Viljandis jaguks kosalejaid:-)
15. aprill 23:35 Marco kirjutas:
kahjuks olen tööl siis.Selle raamatu kinkisin emale.
16. aprill 10:06 Merli kirjutas:
Tere Kaido.Palun korralda jah Tartus ka selline üritus, keset nädalat Tallinna tulla on keeruline. Kuna Tartust nii palju soovijaid, siis oleks see ju igati mõeldav :)
Tervitades
17. aprill 23:08 Hiie kirjutas:
Aitäh Kaido toreda ja laheda õhtu eest. Sinuga tehtud üritustel kaob aeg märkamatult kuid huvitavalt. Tore oli vaadata filmi, mis tuletas meelde Saladuse põhitõdesid ja ka pisut nostalgiat hetkest, mil asusin ise teele, et muuta oma elu.
18. aprill 07:09 Egon kirjutas:
Miskipärast on tunne, et usun elus liiga palju jama, kuid sellel on ka oma parem pool. Mingil hetkel pöördun tagasi nende iidsete tõdede juurde, mida teadsin ja nautisin juba lapsena ;)
18. aprill 08:30 Põnev kirjutas:
Saladuse film on pesuehtne fantaasia. Ma loodan, et sa märkasid, kuidas sa naudid selle vaatamist eelkõige ja tundsid rõõmu, rahu ja sisemist vaikust. Kontekst ehk sisu, mida see edastas oli teisijärguline, kuid viitega sulle, kes sa seda märkasid ;)
22. aprill 11:10 mari kirjutas:
kas vallalistele tutvumisõhtu ka tuleb?
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: