[00. 0000 | Kirjutas: Kaido | 69 korda loetud | kokku kommentaare: 0]

Seminaril osalenud inimeste tagasiside

Inga Raitar, ajakirja "Naised" peatoimetaja:

Sellel koolitusel viibides tekkis mõte, et kaasajal ei anta noortele inimestele enam koolis terviklikku maalmapilti. Noored ei mõista ammu enam, miks on vajalik tuupida füüsika või keemia valemeid ja kuidas see neile neide tulevases elus kasuks võib tulla.

Ehk siis arusaam et füüsika, keemia ja matemaatika aitavad neil mõista, kuidas maailm toimib, on kuhugi kadunud. Seepärast arvan, et sedasama koolitust peaks hakkama tellima koolid - gümnaasiumiastmele ja ehk põhikooli lõpetajatelegi.

Eriti positiivseks teeb selle eduteadvuse koolituse asjaolu, et rääkijaks on noor ja eduka väljanägemisega mees. Mitte vanem kahtlase väljanägemisega naine, kes äraseletatult "edu külgetõmbest" ja vaimsetest saladustest kõneleb. Reaalselt polegi ükski koolitaja püüdnud ära seletada, miks asjad toimivad nii nagu toimivad ja see aitab teadmisi viia meie realistliku maailmavaatega inimesteni. Et polegi "parajura". On kvantfüüsika, teaduslikud uurimismeetodid ja kindlad toimemehhanismid. Mis muidugi omakorda tekitab tahtmise panna juurde silti "blondiinidele soovitaks osaleda mitu korda või mitmes osas":P Sest erinevalt tüüpilistest "Vaimse arengu" kursustest, mida viimasel ajal näib tulevat nagu Vändrast saelaudu, ei pakuta siin kergeid ja kiireid kaasamõtlemist mittenõudvaid lahendusi.

Edu Kaidole selle teemaga edasiminekul, sest arenguruumi tema sellesinatse koolituse sees on küll ja veel. Kolmas lisaväärtus ongi aga see, et ühevõrra leiavad koolituselt enda jaoks nii 40-ndates ema, kes ise antud teemas ehk juba üht-teist teab kui ka 16 aastane tütar, kes alles endale maailmapilti kujundab. Ah jaa, Kaido artiklid meie "Targa Nõu" rubriigis viimase aasta jooksul on näidanud tugevat arenguhüpet, nii et samas tempos jätkates on meil oodata ehk lõpuks ometi kodumaise vaimse arengu koolituste guru sündi:)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tere Kaido!

Aitäh seminari eest! Mulle tõepoolest väga meeldis!

Kui ma alguses registreerisin end seminarile suht skeptilises meeleolus, siis nüüd saan öelda, et seminarile tulek oli õigem samm, mida ma enda jaoks tegin :-)

Eriliselt köitis mind seminari esimene pool. Need avastused, millega sa välja tulid, olid minu jaoks täiesti hullumeelsed. Teaduslikud tõestused on nii põnevad ja hämmastavad ning minule isiklikult piisab juba oma neuronivõrgustikule mõtlemisest, kui ma hetkega suudan oma sisemist seisundit muuta. See mõjub ikka nii võimsalt! Ma olen sõna otseses mõttes kvantuniversumi lummuses! Ma olen rabatud! Ja see lihtne teaduslik tõestus annab mulle veel suuremat indu juurde, kületõmbesedusega edasi tegeleda! Nüüd ma saan aru, kuidas tegelikult asjad minu juurde tulevad ja kuidas mina ise oma olekuga suhestun siin materiaalses maailmas ja saan iseennast ja oma maailma luua. See on nii põnev!

Seminari teisel poolel sain väga kasulikke ja vajalikke nippe Külgetõmbeseaduse rakendamisel.

Mulle väga meeldis sinu siirus ja ehedus ning sinus valitsev täielik kooskõla, mida õhkus sinust igal sammul. Eriti imetlusväärne oli, kui sa rääkisid oma lugudest, siis see, millise jõuga sa nendesse sisse elasid ja end jagasid, see oli imetlusväärne!

Sinu väljendusviis oli lihtne ja arusaadav. Sinu lood olid nii humoorikad, et mul õnnestus mitmel korral südamest naerda nii, et pisarad tulid silma. Nii mõnus!

Mulle meeldis, et sinu esitlusmaterjalid olid rikastatud piltidega. Minule kui visuaalile, jääb piltide kaudu info kõige paremini meelde. Igaljuhul, kõik pildid tulevad mul praegu silme ette, mille kaudu saan koheselt kätte informatsiooni, mis selle pildiga seostus.

Suur aitäh ülipõneva seminari eest!
Rõõmu, edu ja põnevaid avastusi!

Päikest!
Eneli

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Hei Kaido,

Mida muud mul õelda, kui seda et olen küll väga tänulik et sa sellise fantastilse võimaluse oled annud kõigest sellest osa saada. Koolitus kulub ära küll ..Einsteini E=MC2 ei jõudnud päris kohale, aga arvan et see küll minu viga.

Seminari  ei anna küll paremini läbi viia!  Väga inspireeriv.

Jõudu ja edu!
A.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tere Kaido!

Alustuseks tahan ma öelda, et sa oled super! :) Sinu kursus oli hästi jälgitav ja arusaadav, kuigi natuke uskumatu. See vist ongi normaalne, et algul tundub see maailm natuke ebareaalne. Nüüd, kus mõned päevad on möödas ja pea on uute mõtetega harjunud, tundub kõik palju selgem ja isegi loogiline.

Mulle väga meeldis, et sa tõid nii palju näiteid ja esitasid oma lugu läbi huumori, see tegi sinu kuulamise väga nauditavaks.

Väga mõnus oli teada saada, et me suudame ise valida enda emotsioone ja mõtteid, sellega tuleb vaid veidi vaeva näha. Ja just see igapäevane mõtlemise muutmine, et pole ju mõtet mõelda negatiivseid mõtteid, see ei lahenda ju mitte midagi... :) Mind pani väga mõtlema see, et meie alateadvus otsustab meie eest, kas mingi informatsioon on oluline või mitte, õnneks saame oma alateadlikke uskumusi mõjutada. Lisaks vibratsiooniline resonants ja nullpunktiväli, see oli täiesti uus ja põnev maailm minu jaoks. Aitäh, et sa kogu materjali nii süsteemselt kokku oled pannud. Sain palju praktilisi nõuandeid, kuidas end ja oma elu muuta. Üks hea mõte veel, mis sain - elu ei maksa nii tõsiselt võtta!

Sa oled väga lahe, pane täiega!
Diana

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tere Kaido!

Tahan Sind esmalt tänada super seminari eest! Seminarilt sai kõike, mis Sa tutvustavas videoski lubasid ja rohkemgi veel. Mulle tohutult meeldis kogu päeva ülesehitus, et Sa alustasid teaduslike faktidega, seletasid lahti, kuidas töötab maailm meie ümber ja meie aju. Seejärel näitasid, kuidas me ise loome oma maailma ning andsid praktilisi teadmisi, kuidas muuta oma uskumusi ja luua just see maailm, millest igaüks unistab ja kogeda soovib.

Aitäh, et tegid kogu info arusaadavaks ja praktiliseks. Olen varemgi tutvunud ja üritanud praktiseerida Külgetõmbeseadust, aga Sinu seminaril jõudis mulle lõpuks kohale, kuidas see toimib. Õppisin, et küllus/rikkus on kogu aeg meie elus olemas ning juhul, kui ma seda veel ei suuda kogeda, siis järelikult pole ma küllusega samas vibratsioonis. Ei ole mõtet korrata afirmatsioone, kui ma ei usu sellesse, mida ma endale kordan. Selleks, et minu vibratsioon tõuseks ja ma suudaks kogeda rikkust/edu/küllust pean ma muutma oma alateadvust ja uskumusi. Seetõttu sai mulle selgeks, et esmalt pean ma tegelema oma uskumustega ja uute (minu edu soodustavate) mõtete istutamisega alateadvusesse, mis saab toimuda läbi selle, et ma pean tunnetama, et ma juba kogengi kõike seda (küllust). Kuni ühel hetkel, (mil ma enam oma "aegunud" uskumusi ei toida ja nende mõtete neuronühendused ajurakkude vahel nõrgenevad ning uute teadlike mõtete neuronühendused jällegi tugevnevad), on info salvestunud alatadvusesse ja ma loongi mõtetega oma reaalsuse. See, et Sa oma seminaril seletasid ära, kuidas meie aju töötab ja kuidas muuta uskumusi, andsid mulle tohutu "ahhaa!" ehk mõistmise efekti, aitäh Sulle!:)

Väga oluline avastus tehnika vallas mu jaoks veel oli "tunde/emotsiooni" meenutamine, kui midagi head/võimast mu elus minevikus juhtus. Andis meetodi, kuidas lihtsalt ja igas olukorras oma vibratsiooni ja hetkeseisundit tõsta! Lisaks avastasin, et peaksin rohkem aega pühendama meditatsioonile ja TEGUTSEMISELE, muidu ei juhtu ju midagi:)! Äärmiselt kasulik ja inforikas seminar oli, oluline on nüüd õpitu ka kasutusele võtta ja praktikasse viia! Tänan südamest! Näitasid ust, nüüd tuleb endal teha see samm..

PS! Loodan, et tulevikus korraldad veel midagi sama võimast!

Edu soovides
Merit

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tere Kaido!

Tänan Sind kogu südamest tänase päeva eest.  

Hindan Sinu julgust ja pealehakkamist selline asi ära teha.

See, mida Sa täna tegid, oli see, et panid minu jaoks kokku tervikliku pildi nendest tükkidest, millest eraldiseisvalt olen tänaseks teadlikuks saanud. Andsid mulle raami, kuhu sain minu oma kogemused ja teadmised sobitada ning üksikud lüngad täita - ja nüüd ma suures piiris tean, KUIDAS SEE töötab :)

Sinu juhatused lisavad mulle kindlust, et olen õigel teel. Märksõna sellel teel on distsipliin.
Sa oskad parimal moel seletada komplitseeritud teooriaid inimlikult arusaadavas keeles - see on suur väärtus.
Oled teinud suure töö ja oma otsiva vaimuga leidnud tee, kuidas maailm ja meie selles tegelikult toimime. Selle teadmise jagamine on äärmiselt tänuväärne.
Sinu EduTeadvuse seminar on kogu tavaarusaamisest nii erinev ( groundbreaking ) ning sellest tulenev mõttemuutus on nii suur, et minule jäi tunne, et kui ma selle teemaga oleks kokku puutunud täiesti esimest korda oma elus, siis hiljemalt teisel seminari tunnil oleks mu mõte raudselt kokku jooksnud. Mõttemuutus on lihtsalt piisavalt suur. Teema on niivõrd mahukas, et igast Sinu seminari alateemast saaks teha omaette koolituspäeva.

Olen ülimalt rahul, et tulin Sind kuulama. Järgmisele EduTeadvuse seminarile saadan oma sõbra.
PS. Tänane materjal on väärt minimaalselt viis tuhat, et mitte öelda, et see on hindamatu.

Heade soovidega
Aavo

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tere Kaido
 
Kursus oli vahva ja kindlasti pean ma veel  materjali seedima. Selleks liitusin ka e-kursusega.
 
Aga kõige rohkem meeldis mulle, et sa ei kasutanud seda nn.  ameerika stiili,
(tõuse püsti, tõsta pidevalt kätt, jaga oma kogemusi selle, tolle ja muu kohta -tead ilmselt ise ka, mida mõtlen, küllap oled sellistelgi kursustel olnud)
 
Väga kena oli ka see, et rääkisid ise, mitte ei palunud mingeid asju kirja panna ja siis neid naabrga jagada. Vahel tundub, et mõned lektorid kasutavad selliseid võtteid aja võitmiseks.
 
Kindlasti on mõned neist  vahel  vajalikud ja ma ei välistaks nende mõõdukat kasutamist, kuid mulle väga meeldis ,et seekord sai rahulikult kuulata ja kaasa mõelda.
 
Edu sulle!
Hiie

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tere, Kaido!
 
Sullegi samuti suur aitäh mõnusa ja kasuliku päeva eest!
 
Seminari ajal ühel hetkel küsisid Sa auditooriumilt, et kas on neid inimesi, kes on saanud teada midagi, mida nad enne ei teadnud ja käed tõstis minu üllatuseks ca 1/4 inimestest! Mõtlesin tol hetkel, et huvitav, et kas KÕIK  teised teadsid enne näiteks sellist fakti, et 1 sek kosmoses = 20 tundi maa peal jne. :-)
 
Minagi sain Sinu seminarilt teada hulga konkreetseid teadusilke fakte ja kinnitusi ning kursuse lõpus tundsin, kuidas minu peas toimus täielik selginemine ja kuidas mitmed lahtised otsad said oma koha. Ma ei oskagi seda selgitada paari lausega.
Mul oli Sinu seminari hästi mõnus ja kerge jälgida kuna olen enda jaoks üksjagu asju kvantfüüsikast selgeks saanud. Selgeks saanud? -  pigem proovinud aru saada ja meelde jätta :-).

Ning peale Sinu seminari jõudis minuni järsku teadmine, et Vau! Nii lihtne see ongi! Ja KÕIK on teadlaste poolt tõestatud ning nüüd andsid Sa mulle faktid!:-)
Aitäh Sulle, et oled valmis seda kõike teistega jagama!

Parimate soovidega
Mare

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tere Kaido!

Suur tänu Sulle, et Sa selle seminari läbi viisid. Ma olen 100% rahul, et ma otsustasin sinna tulla.

Seminarilt sain ma palju uut ja enneolematut teada, eriti just seminari esimeses pooles. See info küll vapustas mind. Seminar andis mulle uut jõudu ja lootust edasiminekuks ning oma elu muutmiseks. Juba see, et mu ümber nii palju toredaid samamoodi mõtlevaid inimesi, annab uut jõudu jätkamiseks. Igapäevaselt olen ma palju optimistlikum ning püüan asjaga tegeleda. Nüüd ma mõistan, kust kõik need situatsioonid mu ellu tulid. Minu jaoks on tähtis just sisemine areng ja heaolu.

Suured tänud,
Jaana

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tere Kaido!

Ma tänan väga selle seminari eest! See on olnud kõige informatiivsem seminar ,kus olen seni käinud!

Kõige rohkem oli hea kuulda erinevaid teaduslikke fakte ja katseid ning tõestusi selle "Saladuse"kohta, et kuidas tegelikult kõik vibreerib jne.. samuti on hea kuulda teise inimese kogemusi ,kes on kõik selle juba läbi teinud.

Ma olen sellest teemast väga huvitatud ja üritan sellega katsetada, aga kuna ümberringi ei ole mul toetajaid ega "uskujaid", siis nad natuke tõmbavad mind allapoole ning panevad veidi mõtlema, et mida ma õige loodan ja ootan.. kui ma neile räägin oma unistustest siis nad tavaliselt pööravad selle naljaks.

Aga kui käia jälle mõni tore seminar läbi, näha seda, et on olemas veel selliseid "imelikke", kes sellega tegelevad ja kellel hästi läheb, siis see on niivõrd innustav ja annab väga palju juurde.

Ma olen küll palju selle teema kohta raamatuid lugenud ja infot kogunud, aga sellise lähenemisviisini ei ole veel jõudnud. Tänan valgustamise eest!!! :)))

Kaidi