»

[27. oktoober 2014 | 17273 korda loetud]

Nii nagu koerad ja kassid sünnivad maailma olemaks koer või kass, sünnib iga inimene siia unikaalse füüsilise ja intellektuaalse pagasiga. Meil kõikidel on oma missioon siin täita. Kahjuks sageli võõrandume oma missioonist juba lapsepõlves, sest meid suunatakse (mõnikord suunab ühiskond vaikimisi) meid praktiliste valikute suunas, jättes meie loomuomased eeldused tahaplaanile. Siiski, sõltumata vanusest saad need sünnipärased eeldused ja loomuomased tugevused taaselustada ning need enda ja kogu maailma hüvanguks tööle panna.

[04. november 2012 | 14292 korda loetud]

Mõned kuud tagasi sattusin sellisele lehele nagu www.ulmefilm.ee. Sellel lehel on 13 eesti keelset dokumentaalfilmi sellest, mis meie maailmas päriselt toimub. Olin siiralt üllatunud uurimistöö põhjalikkuse ning faktuaalsuse tõttu. Jäin vaatama, ja tänaseks olen kõik 13 osa ära vaadanud. Ehmatav. Päriselt.

[10. september 2011 | 11257 korda loetud]

Leidsin ühe video, mille tegin Sisekosmose alguspäevadel - 2009 aasta novembris. Minu isikliku sisekosmose avastamine algas just läbi kvantfüüsika mõistmise ja alateadvusega sõbraks saamise. Need teemad inspireerisid mind ka seda videot tegema, mis võttis esialgse plaanitud 2 tunni asemel hoopis 6 tundi ning ma lõpetasin selle video kell 4 öösel.