[00. 0000 | Kirjutas: Kaido | 886 korda loetud | kokku kommentaare: 0]

Brandon Bays'i "Rännaku Intensiivseminar"
Workshop koos Rännaku esikoolitaja Debra Billett’ga

Rännak on mitmekülgne eneseabi meetod, mis saab aidata Sind füüsilistest tervisehädadest, emotsionaalsetest traumadest, suhte- ja karjääriprobleemidest välja. Sa omandad sügavad teadmised enda olemusest ja saad enda kasutusse praktilised töövahendid, mida saad ise igapäevases elus hõlpsasti ja tõhusalt kasutada.

Siin räägib Rännaku looja Brandon Bays lühidalt, mis Rännak on

***

Rännakuseminari infoõhtud

Mõistmaks, mis Rännak on ja kuidas see Sind aidata saab, on enne seminari võimalus saada sellest aimu ja tunnetada. Saad kuulata juba seminaril käinute kogemusi ja nende muutunud elu lugusid. Tule Rännaku infoõhtutele ja koge imelisi energiaid, saa osa vestlustest ja nende lugudest, kes on juba Rännakuga pikemalt kokku puutunud. Küsi oma küsimused ja Sa saad kõik vastused.

Infoõhtud toimuvad:

Tallinnas, 22.09. kell 18.30 Blissi Majas (Mustamäe tee 17).

Viljandis 06.10 kell 19.00 Viljandi huvikoolis ( Jakobsoni 47c )

Tartus, 07.10. kell 18.30 Tartu Loomemajanduskeskuses (Kalevi 17)

Pärnus, 09.10.kell 18.30 Koht täpsustamisel

Registreerumine: kersti@rannak.ee

Osalemine on tasuta!

 ***

Rännaku intensiivseminar

Rännaku Intensiivseminaril on Sul võimalik osaleda kas 2-l või 3-l päeval. 2-päevasel seminaril leiad vastused oma küsimustele, tunnetad oma sügavaimat tõde ning koged reaalset emotsionaalset ja füüsilist tervenemist rakutasandil. Kui aga tunned, et soovid selle imelise, tervendava meetodi abil minna veelgi sügavamale, siis saad osaleda lausa 3-l päeval. Kolmandal päeval omandad juba edasijõudnute oskused (Advanced Skills Workshop).

Seminar on mitmekesine ja kindlasti väga huvitav – loengud, näitlikud tööd, ühismeditatsioonid, liikumine hea muusika saatel ja muidugi piisavalt paaristööd, kus saad õpitut kohe enda poolt valitud paarilise peal harjutada ning selle toimet enda peal kogeda. Iga päevaga avaned järjest rohkem. Rännaku seminari korraldusmeeskond on väga professionaalne, mis omakorda annab usalduse ja loob turvalise õhkkonna, et saaksid olla vabalt ja sundimatult. Sa tajud, et ei ole oma muredega üksi ja koos on palju kergem!

Kuula ka Margo Mitt’I intevjuud, kus ta räägib oma kogemusest eelmisel seminaril!

 

Kursuse läbiviija:
Kursuse läbiviija on Debra Billett, kes võtab kaasa väga professionaalse Rännaku rahvusvahelise meeskonna. Kaasatud on ka suur hulk abitreenereid, kes toetavad, aitavad, hoiavad. Nemad kõik tagavad meile turvalise ja toetava ruumi, et avanemised saaksid toimuda.

Kursus on inglise keeles ja sünkroontõlkega eesti keelde.

Toimumiskoht:
Blissi Maja Konverentsikeskus, Mustamäe tee 17, Tallinn www.blissest.com

Toimumise aeg:
1-3.november 2014

Kursuse ajakava:

Laupäev 1.november 2014

8:00 Osalejate registreerimine
9:00 Seminar algab (algusaeg täpne!)
21:00 Eeldatav seminari lõpuaeg

Pühapäev 2.november 2014

8:30 Kogunemine
9:00 Seminar algab (algusaeg täpne!)
21:00 Eeldatav seminari lõpuaeg

Esmaspäev 3.november 2014

8:30 Kogunemine
9:00 Seminar algab (algusaeg täpne!)
19:30 Eeldatav seminari lõpuaeg

Kursuse hind:
Kuni 15.10. soodushind 3-päevasele 350 eurot ja 2-päevasele 300 eurot.
NB! Sisekosmose lugejatele erisoodustus - 25 EUR (pakkumine kehtib kuni 10.10)

NB! Loe kindlasti lisainfot osalemise kohta ka siin

Registreeri end siin 

***

Lisainfo kursuse kohta:
Rännakust põhjalikumalt www.rannak.ee

Mõned arvamused meie varasematelt seminaril käinutelt!

Rännak, algas minul kohe esimesel, tutvustaval seminaril. Algul ei saanud aru, mis toimub, Aga kui minust hakkasid üles kerkima tugevad emotsioonid ,ainult ühest lausest. Ja mind viidi teise ruumi. Kus toimus suur vabastamine, minu sees olid ahelad, mis tuli lausa lahti raiuda. Missugune kergendus ja rahulolu. Olen vast üle 10 korra rännakuid saanud ja ka teistele teinud. Imestan, et kuidas minusse kõike seda ära mahtus? Emotsioonid lausa ise kerkivad minus ja ma tunnen et nüüd on aeg minna rännakule. See on vajalik, et välja lasta see, mis on kinni jäänud või siis enda sisse kinni tambitud – hirmud, viha , raev jne. Ka tervisega toimuvad muutused, lausa imed. See on mind lasknud vabaks, et ennast kuulata, kontrollida ja armastada.

Ma soovitan Rännakut kindlasti. See muudab meie elu.

Sirje Udu

***

Tõeline muinasjutt! Ma ei oleks kunagi ennem uskunud, et selles maailmas saab lennata, armastuses ujuda... Naersin südamest ja kordasin aina USKUMATU, USKUMATU. Tänud Teile südamest. Suur kummardus.

Ülla Sirendi

***

Kahe aasta tagune “The Journey” Londonis on vaieldamatult minu kõige võimsam koolituselamus üldse. Soovitan seda koolitust absoluutselt igale inimesele, kes tahab kogeda midagi täiesti erakordset ja elumuutvat.

Üks on kindel: mitte keegi ei tule sellelt sündmuselt tagasi sama inimesena – kergus ja rõõm ei olnud vaid sisemised, vaid kummalisel kombel muutusid ka suhted välise maailma ja lähedastega.

Alar Ojastu, Eduelamus.ee inspiratsioonikoolitaja