Mastermaind Saue linnas 12.05.10 21:02Anneli
Mastermaind on inimeste grupp, kes ühendavad oma teadmised, oskused ja jõupingutused enda eesmärkide saavutamiseks. 6-l järjestikusel nädalal toimuv koosolemine aitab Sul aru saada, kuidas Sinu harjumuslikud uskumused mõjutavad seda, mida ja kuidas sa teed, millised on Sinu sügavamad sisemised eesmärgid ja kuidas neid ellu viia.

Mastermaind on tasuta. Sinu ainus investeering on osta või laenata N.Hilli raamat "Mõtlemist muutes rikkaks" ja võib-olla väike (kuni 100.-/6 korra kohta) ruumide üüritasu.

Mastermaind toimub Saue linnas, neljapäeviti kella 18-20-ni. Esimene kokkusaamine toimub 27.mail 2010, täpse asukoha teatan Sulle meilile.

Kui soovid osaleda Mastermaindis, palun saada oma registreerimissoov meilile teadlikelu@hot.ee või helista 5292820, Anneli. Jaga seda infot ka sõprade ja tuttavatega, kes võiksid sellest kasu saada.

Kas Sa oled valmis võtma oma elu juhtimise enda kätte? Kas Sa oled valmis avastama, mida kõike Sa tegelikult tead ja oskad ja suudad? Juhul kui Sa oled valmis, tee esimene samm ja registreeru Mastermaindi.

Tsiteeri

Tagasi Vasta teemale