Mai-Agate Väljataga ,,Loomise õpetus" 18.04.10 23:09Sirje
Peamine siht: Loengusari enese muutmise vajadusest,et muuta end õnnelikumaks ja tasakaalukamaks.Et vabaneda vanadest süsteemidest endas ja rakendada uut käitumisviisi.
Leidsin siit meditatsioone,mis aitasid teadvustada ja vabastada tekkinud barjääre alateadvuses.Autor innustab usaldama oma sisetundeid.Raamatus on tema luuletused,mis tulevad südamest ja annavad loetule hingestatuse.Raamat suunab kuulama oma keha ja leidma vastuseid endast.
Soovitan,sest see on kui vahetu vestlus(üles kirjutatud loengutelt)ja isiklik pöördumine.Lihtne on ka lähenemine Hiina meditsiinis kasutusel oleva akupunktuuri aktiivsete punktide selgitusele.See on kui põgus sõbralik puudutus.Siin sain teadlikumaks,kus olin oma elu õppetundide osas teinud vigu,et vältida nende kordamist.Leidsin afirmatsioone, millega luua jaatavat hinnangutest vabamat suhtumist.
Ja ikka:kõik lähtub meist endist!Et ükskõik,kui kaugel just keegi oma arenguteel on,elu kingib uusi võimalusi,valikud on meie käes.Päikest ja õnnetumisi+loovaid mõtteid!

Tsiteeri

Tagasi Vasta teemale