Kuidas teenida rohkem raha? 16.04.10 11:28Malle
Palun andke nõu, kuidas teenida rohkem raha? Kaotasin töö ning olen nõutu, kuidas edasi liikuda.

Tsiteeri

Vasta teemale
Kuidas teenida rohkem raha? 16.04.10 15:30Kalle
See on muidugi hea küsimus, loodan, et Malle nalja ei teinud :))

Kõige lihtsam oleks muidugi öelda, et mine tööle, aga see vist antud juhul ei tööta :((

Võib soovitada ka erinevaid võrktutustusfirmasid, aga ega need ka ei ole mingid imeasjad - ka seal on vaja püsivat tööd teha ning tulemused ei tule kiiresti.

Tsiteeri

Kuidas teenida rohkem raha? 17.04.10 21:21Kristi
Töö kaotamine võib esmapilgul tunduda julm. Tegelikult sõltub see, kuidas ennast tunned sellest, kas käsitleda töö kaotust negatiivsena või võtta seda kui paratamatust, sellega leppida ja mõelda, kuidas elus edasi minna.
Praegu oleks kõige parem mõte enda jaoks läbi mõelda need asjad, mida Sulle tõesti teha meeldib. Kui on võimalus veidi oodata ja mõelda, siis soovitan proovida edaspidi tegevusi, millest Sa tõeliselt rõõmu tunned. Kui hakkad tegelema asjaga, millesse suhtud tõelise kirega, siis hakkad millalgi ka selle eest raha saama. Välja tuleb mõelda moodus, kuidas need kaks (tõeline hobi ja rahateenimine) ühildada.
Kõige hirmsam on see, kui sa terve elu teenid raha tööga, mida Sulle tegelikult teha ei meeldi. Me veedame tööl ikka väga suure aja oma elust ja kui see osa elust tekitab ainult negatiivseid tundeid, siis on see ikka suhteliselt raisatud elu.
Paar päeva tagasi ütles üks inimene lause, milles on väga suur tõetera sees: "Seda asja, mida pole mõtet teha, pole mõtet ka väga hästi teha..."
Kui on vaja kiiresti töö leida, siis võid ju esialgu proovida teha, seda, mida saad, kuid ära jää sellesse kinni, vaid mõtle samal ajal ikkagi oma tugevatele külgedele ja võta seda kui ajutist eluperioodi. Kui usud, et suudad ja tahad elus millegi muuga tegeleda, siis liigu selles suunas tasapisi. Alguses kas või lihtsalt mõeldes, unistades ja planeerides. Kui millessegi väga uskuda ja ennast sellega samastada, siis millalgi tuleb aeg, kui elu lihtsalt annab Sulle võimaluse...

Jõudu ja usku enesesse!

Tsiteeri

Kuidas teenida rohkem raha? 18.04.10 12:57Piret
Üks võimalus on võtta seda kui järjekordset õppetundi ...

http://www.sisekosmos.ee/eneseareng/10-inimeseks-olemise-reeglit/

Tsiteeri

Kuidas teenida rohkem raha? 18.04.10 15:36Peeter
Jah, töökaotus võib olla omamoodi õnnistus eneseleidmiseks...Ja täna avaneb see võimalus üha enamatele...

Küsimus on vaid, kuidas seda kiiremini "ära kasutada".

Minu kogemus näitab, et seda kiirendavad enese "lahtimängimise" just need tehnoloogiad, mis hõlvavad kõiki meie psüühikafunktsioone - mida rohkem neist on kaasatud, seda kiiremini toimub avanemine, taipamine, "mida teha". Seejuures võiks neid "lahti mängida" just rühmas (nt Kuue Meele Kohtumistel), kuna siis sünnivad sünergiad, mis võimendavad avanemist - pealegi turvalises keskkonnas - kordades (võrreldes individuaalpraktikatega).

Ehk lühidalt - Küllusteadvus meis ärkab meis sel juhul jõulisemalt, "holistlikumalt", kuna pole toetatud mitte ainult meie mõtlemise muutusest (mentaalkeha tasandil), vaid ka muutustest füüsise, kehaenergiate, hinge, vaimu ja sotsiaalsel tasandil.

Mis puutub muutustest mentaalis, siis on siin mu meelest kaks suht vastandlikku võimalust:
1) Leida positiivne taotlus ja panna sellele taha kirg (nagu õpetab seda nt Mastermaind)
2) Leida endas juba olemasolev kirg ja sõnastada see taotluseks.

Hetkel tundub teine juba tõhusam, kuna sünnib meie endi seni varjatud potentsiaalist, samal kui esimene võib olla ka nö "pähe võetud", matkitud ümbritsevast ("Kõik tahvad saada rikkaks - järelikult ka mina tahan saada rikkaks...")

Tsiteeri

Kuidas teenida rohkem raha? 24.11.10 23:15Murti
Mida tähedab "raha teenima"?

See on vahetuskaup mingi teenuse eest? Või mõeldi selle all "raha saama"?
Kas varastamine on teenimine? Varastamiseks kulub ju samuti energia. Kas töö tegemine, mida tegelikult vaja ei ole, ja selle eest raha saamine, on raha teenimine? Keda sa teenid? Raha? Sellisel juhul on inimene, Sina, võimeline tegema kõike ja probleemi ei tohiks olla.

Tsiteeri

Kuidas teenida rohkem raha? 01.12.10 12:43Siim
Töö tegemine ja raha saamine töö eest on ainuke,ideaalis on muidugi see, kui töö kattub meie hobiga, mis meie vajadused katab, kahjuks ei oska küll, midagi muud välja pakkuda! Ehk tuleb välja selgitada enda sees, mida sa kõige paremini oskad teha, mis võimed ja anded olemas on juba ning neid arendada. Küll see raha ka siis hakkab tulema, oma võimekus tuleb 100% ära kasutada, selleks on alguses julgust vaja. Minu meelest, meie turg on täis ühesuguseid teenusepakkumisi, tundub, et kõigil on mingi vaimsuskriis, kuid turule mahub palju veel põnevat, ole leidlik ja julge! See on ainuke soovitus.

Tsiteeri

Kuidas teenida rohkem raha? 13.04.11 11:31Liisu
olen ka töötu, hetkel tööle ei soovigi minna. tegelen ühe projektiga, mis raha sisse ei too, küll aga välja viib:) kuid mu mure on hoopis selline, et suve lõpul, kui plaanin tööle minna ... ma ei teagi, mida ma teha tahaksin. ma ei ole enam noor inimene, aga enamasti on mul olnud tööd, mis pole rahuldust pakkunud ja see on tegelikult kurb. hobid, mis mul on, ka kahjus raha sisse ei too.

Tsiteeri

Kuidas teenida rohkem raha? 27.04.11 12:29Lembit
Proovi leida selline töökoht kus on võimalik peale pikki pingutusi ( korralikku töö tegemist ) hakata ka korralikult raha teenima.Pead tegema väikese eeluuringu millises töökohas on võimalik ametiredelil tõusta,seda ka sellises juhul kui pole tutvusi ehk siis selle najalt ,et teed hästi tööd ja Su tööd ka hinnatakse.Tean ,see pole kerge.Jõudu Sulle !
Kui tahad tõesti ainult raha teenida siis on mõtekam praegu minna ära välismaale tööle.

Tsiteeri

Kuidas teenida rohkem raha? 22.09.11 18:12Anneli
Oriflame annab võimaluse...

* hakata liikmeks vaid 1 eur´i eest kuni 03.10.2011(tavahind 6.33 eur)
* osaleda tasuta koolitustel
* tutvuda uute inimestega
* tooted kuni 15 päeva krediiti saada
* 30 jooksul raha tagasi, kui toode ei sobi
* teenida palgale lisa
* liikuda edasi Oriflame edukusredelil
* olla iseenda ja oma aja peremees
* arendada OMA ÄRI ilma algkapitalita
* saada osa rahvusvahelistest konverentsidest, mis toimuvad eksootilistes riikides
* täita oma unistused

Oriflame annab võimaluse - sina valid !

Oriflame´is on sulle avatud piiramatud võimalused oma eesmärkide ja soovide täitmiseks .
Kui kaugele sina edened ja kui palju sa teenid ,sõltub sinust endast.

SA OLED SEE , MILLEST SA MÕTLED !
MÕTLE POSITIIVSELT JA ANNA OMA UNISTUSTELE VÕIMALUS TÄITUDA!

Kõik küsimused on oodatud aadressile:

riflame@hot.ee
Anneli


Tsiteeri

Kuidas teenida rohkem raha? 02.11.12 19:49Avonike
Imelist rahateenimisvôimalust pakub ka Avon...tasuta liitumine ja su uus eluperiood uute inimestega vôib alata;)
Kirjuta ja ära karda alustada ja vôtta vastu see, mida niisama pakutakse;)

Mina olin väga skeptik aga kui minu peal asi toimima hakkas, siis miks ei peaks ma seda ka teistele soovitama. Naised, olge enesekindlad ja saavutage iseseisvus!

Tsiteeri

Kuidas teenida rohkem raha? 22.10.17 20:21Liisi
Selleks, kuidas rahaliselt iseseisvaks saada on muidugi mitu võimalust. Tänapäeval on näiteks väga lihtne hakata ise ettevõtjaks. See on küll suure riskiga tegevus, aga lõppude lõpuks oled ettevõtluse edu taga muidugi ainult sina ise. Ainus selle juures on see, et oma äri püstipanekuks on alguses küll natukene stadikapitali vaja. Selle juures aitavad muidugi erinevad inkubaatorid või teine võimalus oleks ka ärilaenu taotlemine. Õnneks on hetkel olemas mitmeid lehti, kust saab näha, http://https://www.coolfinance.ee/vordle-laene" target="_blank" style="text-decoration: underline;">millised võimalused sul laenu saamiseks on.

Tsiteeri

Tagasi Vasta teemale
1-12