raha-eneseusk ja elukutse muutus 25.11.10 11:44Anne-Ly
Tegelikult oli päris keeruline leida õiget rubriiki neile mõtetele, mida tahan väljendada.
Olin töötanud 10 aastat õpetajana- sellessse aega mahtus nii halbu, häid, kui ka väga ilusaid hetki. Aga juba viimase aasta aega ma tundsin, et olen endaga ummikus ja vaja oleks muutust, kohe suurt muutust! Esialgu oli palju kõhklusi-kahtlusi, et mida, et kuidas: Nüüd sel sügisel aga käis lõplik krõks- tulin koolist ära, vaatasin veidi ringi ja ühtäkki sai minust kinnisvara müügiesindaja! Endalegi üllatav, aga ma tunnen end praegu olevat väga õiges kohas, teen toredaid asju ja olen koos väga lahedate kolleegidega:).
Muide, sellest kevadest saati õpin ka holistilist teraapiat- väga huvitav ja tohutult arendav asi! Seega mõnele inimesele tundub mu elukutse muutus kuidagi arusaamatu, aga mulle endale tundub, et just nii on õige, just seda vajan ma praegu ja see viib mind edasi minu arengus (kuhu, seda täpselt ei tea, aga nii ongi põnevam):)
Nüüd reklaamiminutid kah:)) Et kui teil kallid Sisekosmose sõbrad on soovi osta-müüa-üürida kinnisvara, siis palun kirjutage mulle: annely.ounapuu@remax.ee. Olen kindel, et me koos leiame just teile parima lahenduse:)
Päikest teie lumisse päeva!:)

Tsiteeri

Vasta teemale
raha-eneseusk ja elukutse muutus 30.01.12 15:11kaire
Huvitav jutt, olen samuti praegu nö ummikus enese otsimisega. olen teinud nii erinevaid töid ja need kõik on end ammendanud. Aastaid töötasin taludes ja suur farmides, siis poekettides ja viimasena tehases aga nüüd tahaks teha midagi loovat, ei tea isegi kuhu edasi minna. Olen teise lapsega momendil kodus ja aega mõtlemiseks on piisavalt, ideid on palju aga julgusest ja pealehakkamisest jääb puudu. Tore on lugeda , et ka teised inimesed on sellises olukorras olnud ja lahenduse leidnud, see annab lootust, et saan minagi mingi lahenduse kui aeg õige :).
edu kõigile.

Tsiteeri

Tagasi Vasta teemale
1-2