Omadega pahuksis 15.09.14 00:50T.
Tere!

Olen pidevalt Sisekosmose lehekülge jälginud ning otsustasin ka oma loo siia kirja panna. Teen seda vabas vormis ja nii, kuidas mõtted pähe jooksevad. Alustan algusest.

Olen 23. aastane pealinna tudeng, iseend majanduslikult kindlustanud, olen tark, hea huumorisoone ja välimusega, elan ilusas kodus, reisin, oman sõpru ja väga palju sõbrannasid, oman väga toredat perekonda. Kõik tundub ilus eks? .. Aga pole seda mitte.

Viimane tõsine suhe lõppes paari aasta eest. Lõpp oli mulle väga raske. Peale seda ei suuda kuidagi enam kedagi leida, kes minus pikemalt sümpaatiat tekitaks. Tüdrukuid on vahepeal olnud palju, nooremaid kui ka vanemaid. Tüdrukutele ma meeldin väga, aga mulle neist mitte keegi. Olen pidevalt naiste tähelepanu keskpunktis. On olnud kaugsuhteid, kuid olen väga hooliv ja lähedust vajav (eriti praegu, kus paar aastat seda tundnud pole) inimene, seega kaugsuhte variant mulle väga ei sobi.

Probleem on nimelt selles - tunnen, et see kõik mõjutab juba pikemat aega mu igapäevaelu. Ei viitsi eriti koolis käia, tujud käivad üles-alla. Vahepeal tunnen end kui maailma tipus, teisel hetkel jälle täiesti lootusetult. Olen jälginud siinseid õpetusi enese paremaks motiveerimiseks, loen eneseabi raamatuid, kuid tuhkagi! Ei suuda kuidagi leida enda kõrvale kedagi, kes mu ootustele vastaks. Võibolla on need liiga kõrged või pigem pole ma viimase tõsise suhte tekitatud valust üle saanud.. Olen proovinud igasugu tehnikaid, ei tarvita alkoholi ega muid meelemürke. Mida peaksin ette võtma, et august välja tulla? Sõbrad/tuttavad näevad mind kui väga tugevat isiksust, kel on kõik olemas. Hinges valitseb aga tühjus. Iga õhtu voodis on ainult üks mõte - oleks keegi, keda armastada.

Tean, et armastus tuleb siis, kui õige aeg. Loomulikult tuleb selleks ka ise valmis olla, kuid kuidas end selle imelise hetkeni välja vean? Tean, et olen noor ja mul on kogu elu veel ees, kuid ka see mind ei lohuta.

Ehk keegi oskab mind veidikenegi elus edasi aidata.

T.

Tsiteeri

Vasta teemale
Omadega pahuksis 15.09.14 22:40Kaido Pajumaa
Hei T,

kui sa oleksid kirjutanud mõnda teise portaali, vastaksin teisiti kui nüüd ... sest siin tegeleme ikkagi sisekosmosega :)

Kõikide inimeste eesmärk on jõuda tee Iseendani - jõudes sinna loksuvad paika ka kõik teised aspektid meie elus. See on täna minu kindel usk ja veendumus.

Just seeõttu soovitan sul tähelepanu ümber pöörata ja hakata veelgi intensiivsemalt tegelma iseenda arendamisega, iseenda tundmaõppimisega ja eelkõige sellega, miks sa niimoodi tunned nagu sa hetkel tunned. Nagu ise ütlesid, oled 23 aastane edukas ja tüdrukute hulgas populaarne poiss. Siiski tunned end üksikuna ja lootusetult. Kas sa ei näe siin vastuolu?

Just sellised vastuolud peaksid meid üha enam panema küsima, kes ma olen ja miks ma niimoodi tunnen. Püüa leida üles see koht, kus vahetult üksildustunne kõige valusamatel hetkedel asub, ja sinu jaoks hakkab avanema müsteerium.

Ja kui sa seda teed, võid avastada, et kogu sinu poolt loodetud elu hakkab sinu ees lahti rulluma ...

Tsiteeri

Omadega pahuksis 11.10.14 22:01Kats
T.-le

Kui sul on palju sõpru, siis oled sa hea suhtleja, ilmselt ka hea kuulaja (mis on väga hea omadus), kui räägid, et oled hooliv ja muidu tore inimene. Seega saad sa nende omaduste tõttu omale kindlasti ka uusi tuttavaid. Kunagi, kui sa seda kõige vähem oodata oskad on nende seas ka sinu tulevane armas, kallis kaaslane - inimene keda sa oled enda ellu oodanud. Ära kahetse seda, mis on juhtunud su seniste suhetega. Inimestega suheldes ja eriti oma kogemustest õppides saad sa kunagi väga selge pildi, millist inimest sa oma ellu soovid. Ja kui sa oled sellise inimese leidnud, siis su sisetunne ütleb sulle, et tema ongi see õige. Minuga juhtus nii ja ma olen oma kalli kaaslase leidnud, inimese keda olin kogu aeg otsinud, nii ütles mu sisetunne. Mu elukaaslane ütles mulle toona, kus sa varem olid. Ja mina talle, et ära ütle nii, sest kui me oleksime kunagi varem tutvunud, siis me võibolla ei oleks koos, sest elus kogetuga jõudsin ma teadmiseni, millist inimest ma oma kõrvale soovin. Ma ei osanud uskuda, et see ka nii läheb. Ja nüüd võin ma küll öelda, et leiad armastuse siis, kui sa seda kõige vähem oodata oskad.

Kuid seni, ei saa sa kuskile ära kaduda vaid sa pead elama, tegutsema, suhtlema - olema olemas. Sul on ju palju sõpru - tehke midagi huvitavat koos. Või hakka tegelema mingi spordiga, ka nii saad uusi sõpru, häid tuttavaid. Ole rõõmus ja leia omale oma päeva päike!

Heade soovidega...

Tsiteeri

Tagasi Vasta teemale
1-3