Kümnise maksmisest nn universumile 25.01.11 12:55Z
Juhtusin nüüd lugema raamatut "Muinasjutuliselt rikas" ja eks tegelikult on sellest ka teistes vastavates raamatutes kirjutatud. Kirjas on, et maksma peab sissetulekutest 10%. Aga kuidas sellega siis on, paljud teist seda ka rakendavad? Kas olete märganud mingeid erilisi tähelepanekuid, muutusi? KAs 10% tuleb maksta just sellelt summalt, mis minu konto arvele laekub? Või kogu pere sissetulekult? Aga kui näiteks minu abikaasa ei tegele nende teemadega ja pole nõus oma osalt seda tegema? On selleks mõeldud ka mingi aeg, et kui on palgapäev, maksan ära, aga kui juhtumisi tuleb kuu jooksul veel mingeid sissetulekuid või ma ei tea, müün oma auto nt maha, aga kohe uut ei osta, on ka kohe ju suurem sissetulek, kas sellelt tuleb siis ka tasuda? Ma ei võta kõike seda surmtõsiselt, aga tahaksin täpselt aru saada poindist:). PS! Ei ole kümne küünega oma raha küljes kinni, mulle tegelikult meeldib anda ja meie pere on ka viimasel ajal päris palju andnud, küll aga mitte kunagi selles mõttes kümnist tasunud. Ja pole veel kunagi andnud selle mõttega, et siis tuleb meile 10 kordselt tagasi, lihtsalt on südamest need hetked tulnud.

Tsiteeri

Vasta teemale
Kümnise maksmisest nn universumile 26.01.11 08:06Katyce
Ma arvan, et see ongi nii, et annad ikka oma südamest ja pole vaja arvutada ka see oli täpselt 10 või 50%. Andmine on andmine on andmine ei pea minua rust neid asju täpselt matemaatiliselt kalkuleerima, siis nagu kaob see võlu ja südamlikkus just ära...ja arvan, ega universum ka seda täpset arvet ei pea - loeb see energia, et see tegu on tehtud südamest...ma arvan...
Jõudu sel avastamise teel...

Tsiteeri

Kümnise maksmisest nn universumile 09.03.11 21:19Maater
See käib ringiratast, jõudes spiraali mööda kunagi algse andjani. Mina aitan kedagi, too omakorda aitab kedagi jne. Ja maailm on soojem. Kindel on vaid üks. Kui aitad, ära nõua tänu ja ära pea teist oma võlgnikuks!

Tsiteeri

Tagasi Vasta teemale
1-3