Meditasioon! 20.01.11 15:26Katyce
Olen tegelenud tedalikku enesearendamisega juba paar aastat, aga meditasiooniga alustasin alles äsja. Nimelt tahan küsida kas väimus ja unne suikumise tunne on normaalne nähtus meditasiooni juures. Peale 15 minutilist keskendumist tahaks alati magada, vahets olen isegi lubanud endal suikuda nii paarikümneks minutiks, aga see uni on kuidgai teistmoodi kui tavaliselt selline pool ärkvelolek. Või teen ma midago valesti et väsin ära, äkki peaks mind just kui olen õigesti mediteerinud valdama just uus energiapuhang...Ehk jagab keegi oma kogemusi. Kindlasti jõuan ma ka vastusteni katse-eksitusmeetodil, aga parem ju kui õpiks ka teiste kogemustest.
Ette tänades...
Kõike head teile kallid teelised...

Tsiteeri

Vasta teemale
Meditasioon! 22.01.11 14:15Meelis
Hei!

Eks see olegi pisut individuaalne, igale Inimesele omamoodi ja erinevalt mõjuv tegevus ja tajumine. Saan iseenda kogemusele tuginedes öelda, et kuidagi on see erksus ja väsimus peale mediteerimist seotud enesetundega ( eelnevalt mõeldud mõtetega ehk mentaalselt) ja informatsiooniga, mida olen kogenud välispidisest maailmast ning mis on mind tugevalt mõjutanud peenmateeria tasandil ehk astraalselt. Kui alustan mediteerimist niiöelda " kõrgel sagedusel" ehk Armastuse "lainepikkusel" on tulemuseks veel suurem ja tugevam Armastuse seisund. Kuna selline seisund sisaldab energiat selle kõige suuremas ja kõrgemas vormis, saabki tulem olla ainult veel suurema Armastuse energia kogemine mis väljendub ülevoolavas heas emotsionaalses tundes ja füüsilises kehas tuntavast jõus ning energias.
Kui alustada mediteerimist "madalsagedusel" ehk mingite probleemide või aladeadvuses valitsevate hirmude olemasolul, on peale mediteerimist küll hea ja rahulik puhas tunne, kuid sellisel juhul on ka minul väsimustunne ja ma lesin ristseliti põrandal, käed-jalad laiali ning "puhkan" 5-10 minutit:))
Kindlasti on siin veel oluline ka kehaline aktiivsus või mitteaktiivsus ja hetke tervislik seisund.
Selline vaba mõttekäik minu arvamise läbi:))
Jõudu Sulle arenemisel ja katsetamisel...

Tsiteeri

Meditasioon! 22.01.11 22:07Katyce
Suur tänu oma mõtte eest! Jah kindlasti on mul veel pikk tee käija, enne kui see tegevus muutub nii omaseks, et tajun mis millest tuleneb...
:)

Tsiteeri

Meditasioon! 23.01.11 21:23T
Ma alustasin mediteerimisega samuti äsja.
Tegin üks päev meditatiivset rännakut, üritasin mõtetega jälgida plaadi pealt tulenevat teksti, aga mõte läks nagu iseenesest kogu aeg ära, tühjusesse. Tekkisid lüngad, kus mul peas ei olnud ühtegi mõtet- täielik tühjus. Ja siis valdas keha mingisugune paanika ja hirm, süda läks pahaks ja ma tundsin, et pean sellest kiiresti välja tulema.
Hirmutav aga põnev kogemus oli. Kas kellegil on veel sarnast juhtunud?

Tsiteeri

Meditasioon! 06.03.11 02:10Ingrid
the sacred space of the heart (meditation by Drunvalo Melchizedek) part1

panna youtube otsingusse :)

Tsiteeri

Meditasioon! 06.03.11 02:13Ingrid
youtubes

otsingusse


Terveduse saatmine maailmale

Tsiteeri

Meditasioon! 06.03.11 02:17Ingrid
Tervenduse saatmine maailmale

Tsiteeri

Meditasioon! 08.03.11 15:56Katyce
Tore on märgata, et peale kuskil kolme kuulist praktiseerimist on see väsimuse saabumine peale medit. kadunud - seega rõõmustan väga, et olen jõudnud nagu uuele tasemele. Nüüd vist Kaido ostan ka sinu raamatu, võibolla saan ka sealt juurde midagi...või tunnen siis ennast ära. Suur tänu, et jagad meiega oma kogemusi!

Tsiteeri

Meditasioon! 21.03.11 23:50riho
ise enda leidmine

Tsiteeri

Meditasioon! 22.03.11 22:31Kaido Pajumaa
Aitäh sulle tagasiside eest, Katyce. Jah, meditatsioonist tulenev hea enesetunne paraneb aja möödudes. See võtab aega, kuid auhind on hindamatu ;)

Tsiteeri

Meditasioon! 10.08.11 15:56Katrin
Praegu on selline rahulik aeg, et ma lausa ootan päevas seda hetke, et mediteerida. See on nagu hammastepesu - igapäevane rutiin, mille tegematajätmine tagab pisut ebameeldiva tunde kogu ülejäänud ajaks. Mõnikord õnnestub see hästi, mõnikord jällegi väga vaevaliselt, sõltuvalt ümbritsevast elust, mida ei saa selleks ajaks ju välja lülitada ja nurka seisma panna. Annab meditatsioon mulle energiat, hingerahu, kainet mõistust ja paksu närvi - jou:)

Tsiteeri

Meditasioon! 25.08.11 20:02Katyce
Uskumatu kui palju võib mõjutada meditatsioon elukvaliteeti. Olles pool aastat praktiseerinud seda peaegu igapäev ei suutnud ma uskuda, et suudan elada ilma mediteerimata, (ära iial ütle iial) aga ikkagi tuli minu elus suvel olukord, kus lasin ennast käest ja ei võtnud endale töödekoorma all seda aega 15 min. Lihtsalt tundus, et seda aega ei ole...Aga nüüd olen omadega täitsa läbi ja täna on esimene päev, kus jälle alustasin ning tundub, et kohe mu enesekindlus saab rajale...sest probleemid on kohe kasvanud üle pea...aga tean et läbi meditasiooni leian jälle tee... see on võimas ...Aitäh Kaido, et kunagi leidsin selle lehekülje...

Tsiteeri

Tagasi Vasta teemale
1-12