Unistuste vabaks laskmine. 29.09.10 23:16Natalja
Olen natukene hädas. Olen külgetõmbeseadusega tutvunud nii umbes aastake. Lugenud palju, külastanud jooga trenne, praegu avastan enda jaoks mediteerimise. Mul on tehtud praktilised harujutused- nt kirja pandud unistused, ka asjad, mida ma oma ellu ei soovi. Tean täpselt, mida tahan ja mida ei taha. Aga siis üks hetk avastan, et need soovid ja unistused muutuvad mu kinnisideeks, et ma ei suuda neid vabaks lasta. Mõtlen kogu aeg nendele ja üritan igas olukorras näha, et kas see on nüüd see koht/inimene, läbi mille mu unistus tätiub? Tean, et jabur ja vale. Aga see teeb mind kurvaks. Mul on tunne, et just sellepärast ei suuda ma neid unistusi saavutada..

Kas palun jagaksite oma kogumustest, kuidas on võimalik unistada ilma, et unistused muutuksid kinnisideeks ja neid vabaks lasta, et universum saaks neid minuni tuua just õigel ajal?

Tsiteeri

Vasta teemale
Unistuste vabaks laskmine. 05.10.10 00:37hentz
ja olen kogend ise sama asja kunagi.ma soovitaks lihtsalt neid unistusi vaadata laiemalt,näiteks sa oled juba külvanud seemne ehk unistuse ja lähi tulevikus see täitub mingil teatul kujul ei ole vaja süveneda kogu aeg sellese,sest ega kui enda unistustega tulevikus elada ja kinni jääda ei täitu midagi,sest olevikus toimub kogu see värk,olen ise mõistnud seda.ka küsimuste esitamine on abiks ja ära karda enda unistusi vabaks lasta,sest sa ei kaota ju tegelikult midagi,elu on alati sinuga,mis selle tegelikult kõik sulle toob.

Tsiteeri

Unistuste vabaks laskmine. 05.10.10 00:43hentz
Ma olen suht kindel ka selles,et just unistuste lahti laskmisest hakkavad need täituma,sest kinnisidee tähendab minu jaoks nagu rohkem enda tahtmise peale surumist,selle pärast ongi arukas välja uurida kes tahab kas elu-süda või mis iganes inimene ei nimeta seda jumalikust tema sees või siis enda tahtmist.

Tsiteeri

Unistuste vabaks laskmine. 07.10.10 16:26Natalja
Mulle täitsa meeldib see mõte, et kõik toimub olevikus ja unistused on tulevikus, ei tohi tulevikus elada!
Ma olen nüüd katsetanud niimodi, et unistan oma unistuse ära, saan sellest teadlikuks ja siis tulen kohe tagasi oleviku juurde siin-ja-praegu, et nautida olemasolevaid hetki. Tundub nagu toimiks.. aga arenemisruumi on alati küllaga!
Aitäh!

Tsiteeri

Unistuste vabaks laskmine. 12.10.10 10:33Alice
See unistuste vabaks laskmine hakkab iseenesest toimima, kui ellu mingi muu mõte, idee või ka probleeb, tuleb.
Siis see eelmine unistus ununeb ära ja ühel hetkel, kui oled juba teise asja sees, tabab äkki üllatus, kui avastad, et eelmine unistus hakkab täituma. Mõnikord võib isegi nii olla, et see unistus nagu ei olegi päris enam see, millest sai kõvasti kinni hoitud ja mõeldud. Et nagu polegi enam oluline.
Olen veel tähele pannud, et mõni asi/olukord, mida väga ihaldad ja kramplikult visualiseerid - et see niipea ei täitu, läheb täide kunagi hiljem. Samas, unistused, mis tuleva kergesti visualiseerides, justkui iseenesest lööb pildi ette, need lähevad nii või naa varem või hiljem täide. Kiiremini, kui arvata oskame. See, kui pildi automaatselt ette lööb, kui on kerge visualiseerida, siis vist ongi õige, südame ja hinge kooskõla, unistus. Kramplikult, vägisi mõttepilti luues see nii õige pole ja need soovid vist niipea ka ei täitu.

Tsiteeri

Unistuste vabaks laskmine. 01.11.10 11:19Annely
Unistused peavad olema ja need on head. Aga nagu kõige muu asjaga, ka koige parem asi muutub halvaks kui seda saab liiga palju! Kui unistused ja eesmärgid muutuvad kinnisideeks on see koormav nii su mõtetele kui kõigele muule. Peab mõistma seda, et eesmärgid võivad muutuda ja ilmselt muutuvadki ning olla kindel ja klammerdudnud oma eesmärkidele ja unistustele..see tähendab seda, et oodatakse eesmärki mitte ei naudita teekonda. Kuid elu on liiga lühike et elada eesmärgi täitumise nimel vaid, sest kunagi ei tea millal on sinu vimane päev ju. Kui ainult elad selle nimel et kui eesmärgid täituvad siis oled onnelik..siis ei saa sa kahjuks kunagi onnelikuks.

Tsiteeri

Unistuste vabaks laskmine. 19.12.10 14:43Assar
Natalja kirjutas: Olen natukene hädas. Olen külgetõmbeseadusega tutvunud nii umbes aastake. Lugenud palju, külastanud jooga trenne, praegu avastan enda jaoks mediteerimise. Mul on tehtud praktilised harujutused- nt kirja pandud unistused, ka asjad, mida ma oma ellu ei soovi. Tean täpselt, mida tahan ja mida ei taha. Aga siis üks hetk avastan, et need soovid ja unistused muutuvad mu kinnisideeks, et ma ei suuda neid vabaks lasta. Mõtlen kogu aeg nendele ja üritan igas olukorras näha, et kas see on nüüd see koht/inimene, läbi mille mu unistus tätiub? Tean, et jabur ja vale. Aga see teeb mind kurvaks. Mul on tunne, et just sellepärast ei suuda ma neid unistusi saavutada..

Kas palun jagaksite oma kogumustest, kuidas on võimalik unistada ilma, et unistused muutuksid kinnisideeks ja neid vabaks lasta, et universum saaks neid minuni tuua just õigel ajal?Natalja! MIks pead üldse kirja panema mõtteid, mida Sa ei taha??? Keeldu üldse mõtlemast asjadele, mida Sa ei taha või mida kardad! Hoia omi mõtteid vaid teemadel, mida Sa tahad! Läbi unistamiste leiad tee selleni, mida Sa oma elult tegelikult tahad ja saad teada, millega Sa tegelema peaksid, mida Sulle meeldib teha. Mingi idee ellu viimiseks ei pea Sa seda vägisi tegema, punnitama vaid kõik asjad ja unistused tulevad ise õigel ajal ja õigel moel Sinu ellu. Lase ideel, unistusel küpseda ja täpsustuda. Mida täpsemalt oma unistusi visualiseerid, seda lähemale ta Sulle jõuab. Pole olemas juhuseid, vaid need ongi Sinu võimalused liikuda unistuste pole. Milline on õige, selle tunned ära meeldiva kõhutundega. Usalda seda!
Oled Sa kirja pannud teemad, mida ei soovi, siis neid poleks pidanud kirja panema, vaid, kui need meenuvad, siis tegeled sealsamas nende vabaks, lahti laskmisega ja edaspidi keelduma nendest mõtetest. Inimeste probleemid seisavad nende endi kahe kõrva vahel ja lahendus sealsamas. Probleemid on ka sündinud Sinu enda eelnenud mõtete tagajärjel ja kahtlemata tulevad lahendada, leida neile lahendused! Anna siis oma alateadvusele palveid, käske need lahendused leida ja nad jõuavad sinuni. Küll Sa ise ära tunned, kui nad kohal on või kui õige inimene nende lahendamiseks Su ellu ilmub.
Õnn pole mitte eesmärk, vaid teekond! Hakka õnnelikuks nüüd ja kohe praegu!

Tsiteeri

Tagasi Vasta teemale
1-7