2012? 18.06.10 10:14diana
Olen enesearenguga tegelenud juba nüüdseks juba päris pikalt, olen saanud informatsiooni selle kohta, et 2012 aastal toimub täielik vaimne teisenemine. Selle kohta on youtubes ka videosid, kui olete huvitatud siis võite vaadata ja oma seisukohta avaldada. See pole ka mitte ainult youtubes vaid ka raamatutes kirjas. Tõesti tundub, et enda spirtuaalsusele pööratakse rohkem tähelepanu kui iial varem, kuid ma ei tea kas olla päris kindel selles, et see on seotud 2012 aastaga. See, et maiade kalender läbi saab, ei pruugi tähenda maailma lõppu. Pigem usun, et see on lihtsalt seetõttu, et maiadel lihtsalt polnud mõtet endale nii palju ette kirjutada, seda kalendrit.
Samas mingi osa minust on nõus sellega ja usub, et 2012 juhtub midagi.. mis muudab meie elusid täielikult, seda vaimses osas ma mõtlen.
Mida arvate teie asjast?

Tsiteeri

Vasta teemale
2012? 18.06.10 16:56Kaido Pajumaa
Mina usun, et toimub siiski sujuv üleminek - inimeste mõistmine, kaastunne, sallivus kasvavad, ja meie maailm muutub tasapisi paremaks paigaks. Ehk on aastaks 2012 sellest kõigest "nakatunud" lihtsalt nii palju inimesi, et seda võib nimetada ka teadvusseisundi teisenemiseks. Vähemalt, kui vaadata praegu, kui kiiresti inimesed enda jaoks avastavad enesearengu ning alternatiivse maailmakäsitluse, siis järgneva 3 aastaga võib tõepoolest "kriitiline" mass sellega liituda. Lihtsalt mõte!

Tsiteeri

2012? 19.06.10 01:46Hentz
vaimne kasv olen nõus 100% kindel ,virtuaalne tuleb peale ja inimesed avastavad vaikselt tõdesid enda kohta,et mitte klammerduda virtuaalsese maailma,väga kaugel pole enam selline maailm,kus inimestel on võimalik isegi teleportimis masinasse astuda.Kõik on võimalik või mis?

Tsiteeri

2012? 01.07.10 09:41
tõesti, olen kaa selle peale palju mõelnud, aga 1012 aasta ennustusest ma ei teadnud midagi. Ise arvasin, et tuleb koguni uus ajajärk ja "peale Kristust" saab läbi nig algab midagi täiesti uut, kirjutatakse uus "biibel" vms, (ise ma jumalsse ei usu, usun endasse!) kuna varem uskusid inimesed jumalasse ning see vastaski ju tollaste inimeste maailmapildiga, aga nüüd kui teadus on niivõrd arenenud, vaevalt, et keegi enam biiblit vajab...

Tsiteeri

2012? 12.07.10 23:03Merle
Ostke poest raamatud ``Elulille iidne saladus``kaks osa ja lugege läbi, siis saab kõik selgeks. Füüsika rohkuse tõttu veidi raske lugeda, aga asi on seda väärt!!!

Tsiteeri

Tagasi Vasta teemale
1-5