Suhted »

Teadliku suhte alused
[12. september 2012 | Kirjutas: Kaido | 14355 korda loetud | kokku kommentaare: 2]

Inimestena me tahame armastada ja olla armastatud. Me igatseme tasakaalukat paarissuhet ning samas teame, et just paarissuhe võib meid teha üks hetk ülevoolavalt õnnelikuks ja teine hetk ääretult kurvaks. Mida täiskasvanumaks saame, seda rohkem hakkame mõistma, et paarissuhe on justkui omaette teadus ja tundmatu maastik, ning kes lõpuks sellel maastikul õnnelikult oma koha leiab, on medalit väärt.

 

 

 

29. septembril toimub koolituspäev, mille jooksul käsitleme järgmiseid teemasid:
* meeste ja naiste erinevused läbi arhetüüpse käsitluse;
* miks me armume ja miks meil on nii raske armastust hoida?
* suhete konfliktsituatsioonid;
* meeste ja naiste erinevad kaitsekäitumised konfliktsituatsioonides;
* olulised oskused suhte hoidmiseks ja arendamiseks, mida igaüks peaks teadma;

Koolituselt saad sa kaasa nii teoreetilisi kui praktilisi teadmisi ja oskusi, et luua ning hoida täisväärtusliku suhet, milles oled õnnelik nii sina ise kui ka sinu kaaslane. Koolitus sobib suurepäraselt nii neile, kes alles otsivad enda ellu suhet kui ka juba suhtes olevatele inimestele.

Toimumisaeg: 29. september 10.00-17.00

Asukoht: Holistilise Teraapia Instituut, aadressil Pärnu mnt 139c, Tallinn (asukohta vaata siit)

Panus enda suhte arengusse: 45 EUR (sisaldab kaks kohvipausi ja loengumaterjale)

Koolituse päevakava:
10.00- õpime tundma mehi läbi meeste arhetüüpide (Martin Kruusvall)
11.00- saame tuttavaks naiste erinevate olemustega läbi naiste arhetüübipide (Triin Hio ja Merliis Sulg)
13.00- lõuna
14.00- teadliku suhte alused (Sille Jõgeva)
17.00- koolituse lõpp

Koolituse korraldaja: Natalja Tšerepanova (www.uusajastu.eu)

LEKTORID:
Martin Kruusvall - hüpnoterapeut ja holistiline psühhoterapeut

Tegelen praktiliselt iga päev holistilise psühhoteraapia ning hüpnoteraapiaga juba 4 aastat. Ei ole võimalik teisi efektiivselt aidata, kui oled ise elukauge. Omal nahal olen läbi proovinud paljud psühholoogilised meetodid, vaimsed praktikad, sügavad inimsuhted, lennanud kõrgel äritaevas ning sealt ka alla kukkunud, ja uuesti üles tõusnud. Kõigest sellest on olnud, mida õppida. Kõik see paneb mõtlema, kes sa selline üldse oled, milline inimene, milline mees? Läbi selle olen olnud sunnitud ka saama kontakti erinevate meesarhetüüpidega enda sees. Tundub, et nad hakkavad nüüd selgeks saama.

 

 

 

Merliis Sulg ja Triin Hio - holistilised psühhoterapeudid/psühholoog

Oleme iseenda naiselikkuse arendamisega teadlikult tegelenud nüüdseks juba kaks ja pool aastat. Meie õpetajateks on olnud Larissa Renari, Santoshi Amor, Marina Paula Eberth, Moses Maimon, Andrew Barnes, Katrin Saul, Lea Asi ja mitmed naiselikkusega seotud raamatud ja veebisaidid. Läbi nendelt saadud teadmiste ja kogetud meditatsioonide ja harjutuste oleme muutunud palju säravamateks, õnnelikemateks ja vägevamateks naisteks ning meie elud ja suhted on varasemast märksa harmoonilisemad ja külluslikumad. Enda läbi tunnetatud teadmisi ja kogemusi me soovimegi jagada.

 

Sille Jõgeva - Imago suhteterapeut

Olen jõudnud teadmisele, et suhted määravad meie elukvaliteedi - suhe iseendaga ja kõige ümbritsevaga. Olen õppinud suhtlemistreeneriks, omandades ja seejärel õpetades teistele erinevaid suhtlemise tehnikaid. Olen õppinud psühholoogiat ja erinevaid psühhoteraapia meetodeid. Alles Imago suhteteraapia õpingutel sain aru ja kogesin, et kogu rõõmupakkuva elamise võti seisneb turvalises ühenduses teistega ja ümbritsevaga, eelkõige aga oma partneriga. Turvaline paarisuhe annab võimaluse jääda alati iseendaks kõigi oma tunnete, mõtete, puuduste ja armastusväärsete omadustega, mis omakorda aitab ennast ja teisi paremini mõista ja tundma õppida. Olen aru saanud, et sündisin siia ilma tänu kahe inimese suhtele, olen saanud haiget läbi erinevate suhete ja nüüd tean, et ka tervenemine toimub suhete kaudu.

 

 

Registreeri end siin:

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
13. september 03:48 Madis kirjutas:
Väike sõbralik müks siia etteotsa:
Võibolla, kui oleksime loomad või inglid? kalad? sooviksime samuti armastada ning olla armastatud?
See siis üks olemisest ;)

Otsides seda tasakaalukat ja rahuldavat paarisuhet, kaob meil teatud põhjustel vaateväljast nüanss, et see tasakaalukas suhe, ei pea ilmtingimata olema ühe ja sama inimesega ja seda igavesti. Tihti see tasakaal suhetes kaob siis, kui hakatakse vaid pisut ammendunud suhet "punnitatama", millegi nimel, millest tegelikult ka ise aru ei saada. Harjumus, loidus, laiskus?

Kui prooviks luua tasakaal iseenda ja ümbritsevaga, kusjuures mõlemat me ja ka igapäev ISE loome.
Nõndasamuti loome ise oma ellu ka suhted ja inimesed, mis/kes meid täiendavad läbi selle, et nad annavad meile meist endist aimu, peegeldavad meid ;)
13. september 19:44 op kirjutas:
Kas ei ole nii, et me just omastega suhelda ei oska? Võib olla on see tingitud sellest, et me ei pea ju omastega suheldes ennast nii palju kontrollima. Oma on oma ja miks me peaksime oma tundeid, emotsioone ja sõnu nii ritta seadma nagu võõrastega suheldes? Kas me ei saa siis üldse ennast kuskil enam vabalt tunda?
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: