Suhted »

Alustab ülipopulaarne Tervikliku Naise loengusari
[26. september 2013 | Kirjutas: Kaido | 9894 korda loetud | kokku kommentaare: 7]

Sellel päikselisel ja sumedal sügisel oleme jällegi naiselikkuse lainel! Kuna eelmised loengud olid väga populaarsed ja avardavad, otsustasime taaskord naised kokku kutsuda, et naiselikke saladusi jagada. Viiel hubasel õhtul saame kokku ja tutvume tõelise Naisega meie endi sees. Naisega, kes on kontaktis oma südame ja väega. Liikudes läbi 4 arhetüübi - kuninganna, armastaja, perenaise ja tüdruku õpid oma suhet või selle puudumist paremini mõistma ja muutma. Kõiki õhtud saadab hubane atmosfäär, põnevad harjutused, mõnusad meditatsioonid ja tingimusteta toetav seltskond.

Merliis Sulg: Tervikliku Naise loengusari

***

Tervikliku Naise õhtute sari

8. oktoober: Tervikliku Naise loengusarja tutvustav õhtu
Sellel tutvustaval õhtul saame teada, millisele naisele mees kunagi truudust ei murra ning kuidas arhetüüpide võlu ja vägi enda heaks tööle panna. Räägime neljast naiselikkuse arhetüübist ja vaatame, kuidas järgnevatel õhtutetel saadavaid teadmisi rakendada praktiliselt oma igapäevaelus. Tutvustame vallalistele püsisuhte leidmise retsepte ja suhtes olijatele näpunäiteid armastuse ja õnne hoidmiseks. Jagame nõuandeid ja koduseid ülesandeid õhtute sarjas saavutatud energia hoidmiseks ja kasvatamiseks.

 

22.oktoober: Väärika KUNINGANNA õhtu
Esimesel õhtul teeme lühikese sissejuhatuse naiselikkuse arhetüüpidesse ja sukeldume ühte neist - Kuninganna energiasse. Õpid ennast naisena kehtestama, saad teada kuidas jääda keerulistes olukordades kuningannalikult väärikaks ning tunnetada igas hetkes oma väärtust.

 

 

5. november: Müstiliste ja sensuaalsete ARMASTAJA õhtu
Sellel naudinguterikkal õhtul me avame oma meeled ja hellitame neid. Õpime tundma oma intiimseid lihaseid ja sütitame leegi enda sees. Räägime seksuaalsusest ja jagame kasulikke nippe suhte vürtsitamiseks või unistuste mehe kütkestamiseks.

 

 

 

19. november: Tõelise PERENAISE õhtu
Sellel õhtul murrame müüdi, et tõelise Perenaise tunneb ära mopi, põlle ja kulbi järgi. Räägime enesearmastusest ja sellest, kuidas enda eest heaperenaiselikult hoolitseda. Saame ka teada, mis on suurim viga, mida naine suhtes teha saab ning kuidas sellest hoiduda või väljuda, kui see juba tehtud on.

 

 

3. detsember: Elurõõmsa TÜDRUKU õhtu
Kuidas jõuda ja jääda mehe südamesse igaveseks? Kuidas ärgata iga päev avatud südamega naeratus huulil, sütitades oma partnerit ja ka teisi enda ümber ning uinuda igal õhtul põhjuseta õnnelikuna? Mida võib naise saada, osates olla õrn ja haavatav? Nendele ja paljudele teistele küsimustele leiame vastuse just sellel lustakal õhtul.

 

 

Toimumise aeg: Kõik õhtud algavad kell 18.00 ning kestavad ligikaudu 3h.

Asukoht: Õhtud toimuvad Holistilise Teraapia Insituudis, Pärnu mnt 139c, Tallinn (asukoht siin).

Osaluspanus: üks õhtu 15 EUR, viis õhtut kokku 65 EUR. Kuna kohtade arv on piiratud (25 inimest), siis koha grupis kindlustab ettemaks (lisainfo e-mailiga peale registreerumist)

Õhtuid viivad läbi Triin Hio ja Merliis Sulg

Oleme iseenda naiselikkuse arendamisega teadlikult tegelenud nüüdseks juba kaks ja pool aastat. Meie õpetajateks on olnud Larissa Renari, Santoshi Amor, Marina Paula Eberth, Moses Maimon, Andrew Barnes, Katrin Saul, Lea Asi ja mitmed naiselikkusega seotud raamatud ja veebisaidid. Läbi nendelt saadud teadmiste ja kogetud meditatsioonide ja harjutuste oleme muutunud palju säravamateks, õnnelikemateks ja vägevamateks naisteks ning meie elud ja suhted on varasemast märksa harmoonilisemad ja külluslikumad. Enda läbi tunnetatud teadmisi ja kogemusi me soovimegi jagada.

 

Registreeri end siin

GRUPID ON TÄIS!

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
27. september 10:15 Katariina kirjutas:
Tere,

sari tundub huvitav, aga üks arhetüüp on teil selgelt puudu ja mind täitsa huvitab, miks. Kui tervikliku mehe loengusarjas oli tüüp: maag, siis miks pole tervikliku naise puhul arhetüüpi: nõid? Ilma selleta ei ole teie tervik tegelikult tervik, see on läbi aja väga oluline arhetüüp olnud.
27. september 14:29 Merliis kirjutas:
Tere,

Maagi energiale vastab naiste arhetüüpidest perenaine. Temal on just need nö nõia tarkused ja oskus näha pilti suuremalt.
Ja veel, kõigis arhetüüpides on selliseid huvitavaid ja varjatud külgi, millest me õhtutel räägime ja läbi oma praktikate tunnetame. Kui mõtleme lihtsalt kes on tüdruk või kes kuninganna, siis tulevad meil vaid mõned seosed, kuid neid sügavamalt kogedes ja tajudes leiame palju põnevat ja inspireerivat :)
27. september 16:51 Tiiu kirjutas:
Appikene milline pliiatsist välja imetud iba...
28. september 13:29 Jüri kirjutas:
Tiius on 99,99% nõida, ta võiks teie teemat lähemalt uurida küll ;)
29. september 14:52 Katariina kirjutas:
Põnev :)

Jah, võibolla lähenesingi liiga lihtsustatult: maiden - tüdruk, mother - perenaine, crone - nõid, kattuvusi ja nüansse on võrratult rohkem kindlasti.
09. oktoober 18:08 Helen kirjutas:
Tere!

Grupid on kahjuks täis. Millal on oodata uut sarja?
09. oktoober 20:20 Kaido Pajumaa kirjutas:
Helen, palun kirjuta merliis@sunara.ee
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: