SisekosmosTV »

Viis põhjust meditatsiooniga tegelemiseks
[22. märts 2011 | Kirjutas: Kaido | 18098 korda loetud | kokku kommentaare: 31]

Kuna meditatsiooni kohta on kirjutatud sadu raamatuid ning mediteerimiseks nimetatakse väga paljusid erinevaid tehnikaid, siis otsustasin oma kogemustele tuginedes rääkida "tavaliselt inimeselt tavalisele inimesele", mis asi meditatsioon on ning kuidas see meid igapäevases elus aitab?

 

 

 

 

5 põhjust, miks ka Sina võiks iga päev mediteerida

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

4-nädalane meditatsioonikursus "Meditatsioon kui enesejuhtimise kunst"

See kursus õpetab, kuidas meditatsiooni kaudu:

a) igapäevast meelerahu suurendada,
b) suhteid iseenda ning teistega parandada,
c) püstitatud eesmärke saavutada.

Mis kasu sa 4-nädalasest kursusest saad? 

See praktiline meditatsiooni kursus õpetab, kuidas meditatsiooni kaudu oma mõtlemise kvaliteeti parandada ning seeläbi igapäevases elus praktilist kasu saada. Kursus keskendub kolmele olulisele valdkonnale meie elus - inimsuhted, eesmärkide saavutamine ning meelerahu.  Vaata lähemalt

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
22. märts 15:41 Ingrid kirjutas:
ॐ ॐ Nii ilus korras raamaturiiul ॐ ॐ
22. märts 15:45 Ingrid kirjutas:
ॐ Ma olen nõus,et kogu mu elu on minu meditatsioon ॐ

ॐ All my life is my meditatsion ॐ
22. märts 16:29 Liina kirjutas:
Aitäh Kaido, et sa jagad seda olulist informatsiooni meiega :)
22. märts 16:43 kirke-liisa kirjutas:
Sinu jutt on veenev, jaksu mediteerimisel ja teiste koolitamisel
22. märts 19:55 raulo kirjutas:
....See kõik on ülioluline ja väga tähtis....soovitan kõigile soojalt...tegelege meditatsiooniga ja suunake oma teadvus arengule....tõstes märgatavalt enda elukvaliteeti ning seeläbi saavutame võime juhtida reaalsust ja elu üldse....avastage oma tõeline pale....soovin teile kõigile selleks edu ja julget peale hakkamist......!
22. märts 20:15 Emili kirjutas:
Tänud jagamast oma kogemusi
22. märts 20:27 Kadri kirjutas:
Äitähhh;))))))
22. märts 23:28 peep kirjutas:
müügimees ;)
23. märts 07:11 Ingrid kirjutas:
Peep ....
See oligi, et mul vajus see selleks, et ta räägib päriselt, alles hiljem sain aru, et kursus on tulemas.. Aga eks see saab olla nii, et see töö on südamest ja inimesed vajavad seda ka.
Ma arvan, et ühel hetkel hakkavad inimesed uksest ja aknast siia sisekosmosese voolama :) Ja muidugi käib sellega kaasas materjaalne heaolu aga see on loodud vaimse heaolu põhjal,ega pole eesmärk omaette, vaid hea töö tgajärg.
Eks ta nii tegelikult peakski olema ..Hea töö, hea taotlusega....ja selle tulemusena ka matrjaalne heaolu ja vabadus.

Kõrged Taotlused.
23. märts 07:19 Ingrid kirjutas:
Üks välismaa kirjaik, kursuste läbiviija ja avaliku elu tegelne Robert Shemin. On öelnud, et kui ta alls alustas,siis tal oli kokkulpitud suur kursus aga kohale tulid vaid 3 inimest.. ja firma kelle läbi oli kursus korraldatud.. vabandas väga ja tahtis kursuse ära jätta aga Robert ütles sa vaaata neid inimes nad tulid siia ju mind kuulama ja rääkis ja rääkis ja süda see oli elev ja nendest kolmest inimesest on saanud massid kellega ta töötab.
23. märts 07:53 Ingrid kirjutas:
Sisekosmose kohta võin veel nii palju omast kogemusest öelda, et mu lähedane tuttav tellis kord audiokursuse sealt aga talle tõesti ei sobinud tookord see.
Ta saatis selle tagsi ja sai oma raha tagasi.
Ruttu ja ilma probleemideta,
seega tekitas sisekosmos minus suuremat huvi ja usaldusväärsust.
See oli kuidagi positiivnekogmus:)

Audiokursused internetis klippidena lähevad küll koguaeg paremaks.
23. märts 09:36 Marek kirjutas:
Tegelikult ainult see mõte, et vaimsust müüjakse, tekitab tunde, et sellist vaimsust on raske vastuvõtta. Tihti on see, et inimesed on ise teel ja õpivad. Sellega võib ka teise tee eksitusse ajada, sest õppimine ja õpetamine käivad käsikäes. Me kõik oleme õppijad ja õpetajad.
Mulle kingiti kunagi Saladuste raamat, hakkasin seda lugema, sest eestit oli tabanud saladuste eufooria. Ausalt, mulle see ei istunud, sest hakkasin tehnikat õppima. Tehnika sai selgeks aga tulemused olid nõrgad. Aastaid hiljem võtsin huvi pärast jälle selle raamatu kätte, paljud asjad ajasid muigama, just enda suhtes. See näitab, et teadvus on edasi arenenud ja tulemused tulevad sinust loomulikul teel paremini, kui pidevalt tehnikat jälgida.
Ühel hetkel lihtsalt kasvad välja kõigest aga ainult siis kui loobud igasugusest pingutamisest, midagi saavutada.
Kõik laabub lihtsamalt ja kergemalt, tunned rõõmu lihtsatest asjadest ja saad aru, et sa ei pea jooksma sadadele kursustele ja lugema sadasid raamatuid, et leida ennast.
Selline on lihtsa inimese arvamus vaimsusest.
23. märts 10:28 Anu kirjutas:
Igasugune suhe, kus on raha vahel, ei toimi vaimses arengus. Kui toimib siis ainult ajutiselt. Elage parem avatud silmade ja kõrvadega. Loodus areneb, kasvab ja kahaneb, sa võid männile sajakaid loopida, et kiiremini kasvaks, et saaksid ta maha võtta ja raha teenida, see tähendab, et ootad tulemust nii väga.
Männil ja loodusel on ükskõik mida inimene teeb, tema kasvab nii nagu ta tahab ja kasutab selleks kõikki talle antud vahendeid, tuul vihm, päike ja need on tasuta.
Sellepärast loodus ongi nii jõuline ja täiuslik, see on Tao tee.
Meile inimestele on samuti antud kõik vahendid ja need on meile alati kätte saadavad aga need asuvad väga, väga sügaval meie sees. Sinna sukeldumiseks on vaja palju vaprust ja julgust, sest sealt võib leida palju sellist millele me taha otsa vaadata.
Aga kui saad aru, et väline maailm sind enam ei toeta, tuleb minna ja see raske teekond tasub ennast tuhandel viisil ära, mingit ajapiirangut pole vaja seada, kas või terve elu. Kannatlikkust on vaja ja EGO tuleb luku taha panna selleks ajaks, kui kondame oma sisemustes. Las trambib seal omaette, sellega lõpuks eristame seda, kas arendame egot või vaimsust. See ongi kõige suurem ego lõks, sest iga vaimusähvatus meie peas, ei tähenda veel vaimset küpsust.
See , et me midagi endas vahest avastame, ei ole veel elu ise, see on osa sellest, elu on palju suurem ja kindlasti ei pea me kõikki asju mõistma ja teadma. Seda vadistab meile ego ,et sa pead olema tark, sul peab kõik selge olema,sa pead nii ja naa olema, sa pead saama kõik vastused, sa pead saama kõik ja kohe.
Elus on väga vähe seda, mis on õige või vale, halb või hea, on asjad, mis on meile vajalikud. Aga selle peabki igaüks ise endas leidma ja see pole kerge tee, veel vähem seda ei saa siis, kui sa maksad kellegile raha selle eest.
23. märts 11:06 Ingrid kirjutas:
Vaimne ja materjaalne peaks ikka leidma tasakaalu.

Mina isiklikult arvan, et hea kuntsnik võib teenida ka head raha ja poeet ja loomeinimesed , nagu ka need kes näiteks meditatsioonist tahavad rääkida.

Mitte nagu Juhan Liiv, oli vaene nagu ...
ja nüüd õpetataks ikka veel teda koolides.
Autasu ei pea saama alles peale surma.
Hea töö eest ka hea tasu.:)

Vaimuinimesed ei pea olema vaesed nagu kirikurotid :))
Elama annetuste põhjal, nemad vajavad ka turvatunne ja kui oled matejaalselt kindlustatud on vähem muresid, juur peaks olema ikka sügval maa sees :)
23. märts 11:51 Evelin Tael kirjutas:
Head inimesed, kas olete mõelnud sellele, et kui te kusagilt midagi tasuta saate (infot vms), siis on keegi selle teie eest kinni maksnud. Humanitaarabi, koolitused, pühakirjad... Teinekord need seosed ei ole lihtsalt nii üheselt jälgitavad. Arstiabi ja haridus on ju ka n.-ö. tasuta :-) See aeg, kus Õpetus oli kõigi jaoks tasuta, olid kirikud ja kloostrid ju maaomanikud ja maksukogujad.
Loomulikult tuleks maksta kõige eest, mis on sinu jaoks väärtuslik. Või siis midagi vastu anda.
Ja veel üks fakt erinevate traditsiooniliste kultuuride uurijatelt:
tervendajale-shamaanile tuli alati midagi anda. Elementaarne energiavahetus!
Teine uurimus jälle näitab, et kõige rohkem kasu ja rahulolu saavad inimesed koolitustest,mille eest nad on ise maksnud.

Loomulikult võib kõiki asju ise teha ja avastada. Aga hea õpetajaga on teekond palju kiirem ja nauditavam :-)


Kena kevadet!
23. märts 13:48 Taavi kirjutas:
Ehk ongi siin tegemist tasakaalu leidmise oskusega, kui meile õpetatakse, kuidas olla vaimne ja siis külgetõmmata rikkust, lennukeid, uhkeid autosid, tekib paratamatult segadus. Mida sa siis tahad, mediteerida või eralennukiga sõita või hoopis puu all istuda. Kõikke saab ja nii need materjaalselt rikkad teevadki aga nad teavad midagi, mida on raske edasi anda.
Päris tasuta ei saagi midagi, paljud asjad siin elus on ülekantud tähenduses ja neid on raske kohe hoomata ja edasi anda.
Parim õpetus on see, mis paneb õpilase mõtlema, seoseid enda sees tekitama. Miks need kes teavad, ei räägi kunagi otse, sest seda on lihtsalt raske edasi anda, mis sinu sees toimub.
On ka väga hea ütlemine, ära anna head nõu, sest keegi seda nagunii ei järgi. Pole mõtet ennast kulutada, see portaal on läinud seetõttu heaks, et siin käivad erinevad inimesed ja järelsõnadest on nii mõndagi võimalik õppida.
Kindlasti teeb seda ka sisekosmose peremees.
Niimoodi see vaimne areng kestab.
24. märts 11:04 Kaido Pajumaa kirjutas:
Ohoo, kui palju mõnusaid kommentaare :))

Aitäh kõikidele. Natukene selgituseks siis ...

Jah, Sisekosmos on minu jaoks töö nagu iga teinegi.

Sisekosmos OÜ on koolitusfirma, mille eesmärk on pakkuda inimestele koolitusi, mis aitavad nendel suurendada nende sisemist suutlikkust ja seeläbi suurendada nende tulemuste sära. Seega ei erine minu töö mitte millegi poolest nende inimeste tööst, kes teevad seda kontoris arvuti taga või poes leti ääres. Mina kasutan oma oskusi, nemad kasutavad oma oskusi.

Kõik inimesed, kes arvavad, et ma elan õhust ning armastusest, peavad pettuma. Kahjuks ei oska ma toituda Jasmuheeni kombel pranast, ja sama ei oska ka minu 2 poega. Seega pean ma nende ja enda elatamiseks raha teenima.

Kuidas ma seda teen? Ma olen 5a tagasi põhjakukkunud elust taas jalgadel ning selle perioodi jooksul olen ma palju õppinud. Minu õnneks oskan ma kirjutada ning laval rääkida. Uskudes sellesse, et iga inimene peaks kasutama elatise teenimiseks oma oskusi, siis seda ma ka teen - ma korraldan koolitusi, kirjutan e-raamatuid ja kursusi.

Samamoodi nagu sina müüd oma tööjõudu oma tööandjale, sõltumata, kas sa oled firma tegevjuht või koristaja, pean mina müüma oma tööjõudu sulle. Selle valiku, kas sind võetakse tööle, teeb sinu firma juht või omanik selle baasil, kas sinu töö pakub firmale väärtust. Samamoodi teed sina valiku minu poolt pakutavate toodete kohta. Kui minu koolitused, raamatud ja e-kursused pakuvad sulle väärtust, siis sa ka tellid need. Kui sa tunned, et ei paku väärtust, siis ei telli. Nii nagu sina ei saa sundida ühtegi firmat sind tööle võtma, ei saa mina sundida ka sind minu koolitustel osalema. See on sinu enda vaba valik.

Sisekosmos on täpselt samasugune koolitusfirma nagu kõik teised koolitusfirmad turul. Ma olen lihtsalt oma koolitused üles ehitanud nishi, mida ma valdan. Kui ma oleksin hea müügimees, teeksin müügikoolitusi ja kirjutaksin müügiblogi. Kui ma oleksin hea lilleseadja, teeksin lilleseade koolitusi ning kirjutaksin lilledest. Kuna ma aga hetkel tunnen end hästi enesearengus, ma olen üdini praktik ning tänaseks minu koolitustel osalenud 1500 inimest on ka koolitustega väga rahul olnud, siis olen ma otsustanud valida oma nishiks enesearengu.

See kõik on väga lihtne. Mõnikord tundub mulle, et inimesed otsivad Sisekosmosest müstikat. Ei, siin ei ole mitte mingit müstikat. Ma olen täiesti tavaline inimene, kes lihtsalt otsustas oma elu muuta ning ma olen selle nimel töötanud teadlikult 5 aastat. See kõik on mind palju aidanud ja ma jagan seda Sisekosmoses ja koolitustel teiste inimestega.

Kui ma ühel hetkel näen, et inimestel ei ole minu mõtteid enam vaja, siis ma lihtsalt muudan suunda. Praegu saan ma umbes 10 kirja nädalas, kus inimesed kirjutavad, kui palju abi nad on Sisekosmosest saanud. Mul on selle üle hea meel ja ma annan endast parima, et teisi inimesi aidata. Kuid kui ühel hetkel keegi enam Sisekosmost ei loe ning raamatute / kursuste vastu huvi ei tunne, teen ma midagi muud. Näiteks lähen panka tööle. Või kolin ära Aafrikasse ning hakkan vabatahtlikuks. Maailm on lai ning ma ei taha klammerduda millegi külge.

Ja täpselt sama soovitan ka sulle. Ära jää kinni mingitesse totratesse arusaamadesse, et vaimsus ja raha ei käi kokku. Kogu maailm on ju vaimne. Ka sinu töö on vaimne, kui sa selle vaimseks muudad. Vaimsus saab alguse sinu peast, sinu mõtetest, mida sa teiste suhtes mõtled. Ma ei pea ennast vaimseks inimeseks, vaid lihtsalt inimeseks. Seega ei allu ma vist üldse vaimsuse reeglitele. Ma lihtsalt teen endaga tööd, et muutuda paremaks inimeseks ja jagan teiste inimestega, et ka nemad saaksid end aidata. Ega mina ju neid tegelikult aidata saa. Ma saan vaid jagada, mis mind aitas, et seeläbi ka nemad ennast ise aidata saaks.

Hmm, mis siis veel? Vist ongi kõik. Kokkuvõtvalt siis:

1) Ma olen täiesti tavaline inimene nagu sina. Mul on oma hirmud, oma ihad ja unistused. Ma töötan selle suunas, et hirmudest ning ihadest vabaneda, ja et oma unistused täide viia.

2) Sisekosmos on täiesti tavaline koolitusfirma, mis aitab mul ennast elatada. Lisaks Sisekosmos.ee enesearenguportaalile on Sisekosmos OÜ tegevusvaldkonnaks ka www.100Gaselli.ee , mis on väikefirmade kasvule suunatud äriblogi koos vastavate koolitustega ning ka www.imeasjad.ee , mis toob maale Kidkrafti puidust nukumaju ja turustab neid. Seega on Sisekosmos OÜ täiesti tavaline äriühing, millest üks osa on enesearengu koolitused. Palun ära lisa siia mingit müstikat.

3) Kui sa tunned, et Sisekosmose koolitused sind aitavad, siis osale nendel. Kui sa tunned, et sulle ei ole neid vaja, siis ära osale, vaid lihtsalt loe Sisekosmose tasuta artikleid, mida on tänaseks siin peaaegu 300. Ja kui sulle on kogu Sisekosmos vastumeelne, siis võid siia lihtsalt mitte tulla. Ka see on täiesti okei. Kõik inimesed kasvavad Sisekosmosest ühel hetkel läbi. Ma tean palju inimesi, keda Sisekosmos veel aasta tagasi inspireeris, kuid enam ei inspireeri. Nad lihtsalt kasvasid siit läbi. See on täiesti normaalne. Nad lähevad nüüd edasi ilma Sisekosmoseta.

Suurenda oma sisemist suutlikkust, suurenda oma tulemuste sära.
Kaido
24. märts 11:33 Tauri kirjutas:
Väga raske oli sellest artiklist arusaada, kas selle teemaline koolitus on tulemas.
24. märts 13:14 Misvahetsealon kirjutas:
Inimesed vb arvavad, et sellist mahukat tööd, mida Kaido teeb, on võimalik teha kahel õhtul nädalas a 2 tundi korraga, peale kaheksast viieni tavatööd. Miks kahel õhtul? Sest lapsed tahavad aega, muud toimetused, mis perega kaasnevad, tahavad aega, nädalavahetustel on vaja midagi teha, kuhugi minna jne.

Ühesõnaga, arvatakse, et vaimsusega seonduv on hobi ja sellega raha teenida ei tohi. Asjaolu, et nii mahukas projekt, mida Kaido eest veab, võtab tglt aja, mis kulub inimesel tööl käimisele, s o kaheksa tundi päevas, jäetakse kahe silma vahele. Et mul ükskõik, vaimsusega raha ei teenita. Mul ükskõik, et sul selle projekti eestvedamisel ei olegi võimalik (aega) teha muud tööd, mis võiks idee järgi raha sisse tuua, et siis vaimset asja ajades saaks viimast teha tasuta. Ja kuna vaimsusega raha ei teenita, siis pane oma putka kinni, sest mulle ei meeldi. Ehedad eestlased.
Ja sõnum, et otsi üles, mis on su hingele lähedasim, siis ei pea sa päevagi enam "tööl käima", sest sa teed asja, mis pakub naudingut ja samas on see tasustatud? Ja kui minu hingele on lähedasim näidata inimestele meditatsiooni pos külgi, jagada, mida olen avastanud ja kuhu jõudnud jne. Nauding nagu iga teine.
26. märts 15:54 Leevi kirjutas:
Miks te kirjutate et materjaalne ja materjaalne..miks te ei kirjuta, et materiaalne, mis on õige eesti keel...
27. märts 17:58 Arvamus ... kirjutas:
Meditatsiooni kasulikkus on väga hästi välja toodud. Ise veel nö korralikult mediteerinud ei ole, kuid teadmisi olen täiendnud ja end nö ettevalmistanud. :)

Kahjuks on endiselt väga palju inimesi, kes arvavad, et teatud toodete ja teenuste eest ei tohikski tasu küsida, ei ole oluline, et reaalne kulu on ju ikka ja elamiseks on siiski raha tarvis. Tegelikult on eriti kurb see, et tihtipeale peaks just see et nn hea asi tasuta olema, aga nt ebavajalik või suisa kahjulik teenus / toode jms peaks ikka tasuline olema ja see eest võib töötaja palka saada. Mida kõike nt inimestele ja ka keskkonnale kahjulikku rahategemise eesmärgil nii otseselt kui kaudselt "sisse söödetakse" ja üldse tehakse on liiga palju.

Eks kasulikkult oskavad selliseid teemasid tavaliselt näha need, kes sisemiselt on muutuseks mingilgi määral valmis.

Edu tegevuste juures!
30. märts 13:08 Tiriti kirjutas:
Tere!
Väga tänuväärne info.....ja tubli, kes märkas et MATERIAALNE kirjutatakse nii:)
08. aprill 10:31 Anu kirjutas:
Nõustun Anuga, mitte ainult sellepärast et olen ka Anu. Olen täielikult veendunud et vaimsust ei saa osta ega müüa, seda saab anda südamest südamesse nii nagu seda tegid Jeesus, Buddha jne. Nemad ei korraldanud tasulisi kursusi, aga nende õpetused on surematud ja selleks nad ka jäävad.
Tsiteerin oma Guru:"Kus iganes ilmub mängu raha ja ihaldus tunnustuse järele, seal on tegu madala minaga (egoga) ja kus iganes on mängus madal mina (ego), ei anta Kõrgemale Minale (Jumalikkusele) mingit mänguruumi."

Aga jõudu "sisekosmosele" oma ego väljajuurimisel!
08. aprill 13:30 Kristel kirjutas:
Väga hea video. Põhjused on inspireerivad.

Ainus küsimus, mis minul tekkis on see, et kui midagi välismaailmas mind ärritab ja hakkan iga kord endale seda teadvustama (ennem kui reageerin) ja kui tahan reageerida nt vihaga/ärritumisega aga nö valin seda mitte teha. Kas siis tegu pole teise tunde (ärrituse/viha) allasurumisega?
Või ongi nii, et ma veel ei jõuagi kuidagi reageerida ja saan vabalt valida? Tundub nii ebareaalne. Et tekibki siis nii-öelda vaba ruum, kus pole emotsioone ja saan vaid jälgida ja valida, kuidas ise reageerin?

Kaido, kas sa saad väita praegu, et sa enam ei ärritugi? :D :)
08. aprill 14:36 Tony kirjutas:
Nii lihtne on põhjendada oma "vaimseid" äritegevusi, sellega et mul on üks (või tulevikus rohkem) poeg, mul on raske minevik, et ma ei ela praanast, et mul on vaja maksta makse, ma tahan autoga sõita ja puhkamas käia nagu iga "normaalne" inimene ja lõpuks on mul ka unistused mis ei taha kuidagi täituda...:D KÕIK ORGANISATSIOONID, MIS TEGELEVAD VAIMSUSE NIMEL MAMMONA KOKKU KUHJAMISEGA ON TUPIKTEEL. Seda saab nimetada TÕELISEKS ÕHUMÜÜMISEKS, millega tegeleb edukalt ka Peep Alavain! Häbiväärne on tegeleda äriga Buddha ja Mahavatar Babaji pildi taustal! Aga siin universumis kehtib "õnneks" vabatahteseadus, nii et miks ka mitte teha rahaks kõik peale sooja s..a ja tulise raua nagu öeldakse...:D
08. aprill 15:20 Kaido Pajumaa kirjutas:
Kristel,
teadvustamine ei ole päris samasugune tegevus, nagu saia tõstmine ühelt laualt teisele. Teadvustamine toimub automaatselt - see on üks meie loomulikest omadustest. See lihtsalt toimub. Ehk saab öeda, et see on meie kõige algupärasem omadus üldse. Ning jah, ma ärritun ikka, sest ma olen täiesti tavaline inimene. Aga umbes pooltest kordadest ma juba märkan, et miski ärritas mind, viha hakkab tekkima, kuid ma lasen sellest lahti. Ma saan sellest vabaks, allasurumist ei toimu.

Tony,
aitäh sulle heade mõtete eest. Ma ei ole sellist viha pikka aega ühestki kommentaarist tajunud. Soovin sulle kõike head ning loodan, et sa varsti oma asjadega kõik korda saad jälle.
12. aprill 22:07 Tony kirjutas:
Ma ei vihka kedagi ega midagi, ja minu elu on korras kuna olen täiesti tasuta leidnud tee iseenda juurde. Minu kommentaar oli karm tõde läbi huumoriprisma. See, et sa viha tunnetasid oli võibolla sinu enese viha, mis tekkis minu kommentaari lugedes. Soovin sulle ilusat ja tasuta teed iseenda juurde ja kui sa tahad aidata teisi siis tee seda nii nagu Buddha tegi - tasuta.
27. aprill 11:46 Liina kirjutas:
Leidsin täna ühe video, mis seletab veelgi tabavamalt meditatsiooni kasulikkust: http://www.youtube.com/user/Mrrockitman#p/u/3/hvH4ZXyHptE

Nautige :)
17. mai 15:33 Kristel kirjutas:
Tänud sulle Kaido kogemuste jagamise eest.Jätka samas vaimus! Soovin areneda vaimselt ja olen nöus selle eest tasuma , pole ju tähtis, kas ostan raamatuid vöi internetikursuse kellegi kogemustest, oluline on, et see mida ostan, aitab ja suunab minu arengut.Mitte üksgi pühak pole jaganud oma öpetusi tasuta, ka leib ja vesi ja öömaja on tasu!

Edu sulle Kaido!
Kaunist kevadet köigile !
14. juuli 22:35 Katrin kirjutas:
Päris mõnus video - arusaadav ja veenev.
Ja otseloomulikult ei väsi ma imestamast, kui mitmekülgne ja mahukas sisekosmose ... lehekülg(?)tervikuna on, millise hoole ja armastusega seda kujundatakse. Minu lugupidamine :)
12. oktoober 12:35 Steffan Stuffy Stuff kirjutas:
Suur tänu heade nõuannete eest,mediteerimisest on olnud palju abi,olen leidnud rahu ja suudan aktsepteerida ennast sellisena nagu olen.Mediteerin iga päev hommikul ärgates ja õhtul enne magaminekut 15-20 minutit ja tulemused on suurepärased.Mulle väga meeldib Sisekosmos Tv ma olen nüüd palju enesekindlam ja saan ka elus paljude asjadega paremini hakkama.Nüüdsest armastan ennast ja tunnen rõõmu igast hingetõmbest.Sisekosmos.ee on andnud mulle väga palju et mõista kes ma olen ja mis on minu ülesanded siin maailmas,kõik on tasapisi paika loksunud,ja ma olen väga õnnelik selle üle mis mul praegu olemas on.Suurim õnn on omada häid sõpru,head tervist,armastust mis tuleb südamest,kui ka elada.Ma tean ja näen nüüd mis tegelikult on oluline ja mind õnnelikuks teeb.Just see on rada mida mõõda ma tahan käija oma ülejäänud elu. Sisekosmosse ma jõudsin umbes paar kuud tagasi kui otsustasin hakkata enesega tegelema,sest mulle olid tuttavad ainult hirm,paanika,enesehaletsus,viha,kurbus ja paljud muud lapsepõlvest pärit läbielamised,koolivägivald mille all ma kannatasin,see kõik muutus väga koormavaks ja segas normaalset elu elamast,sest üle 20 aasta suurem osa mu elust elasin kõike väga raskelt läbi.Põgenesin Eestist Saksamaale sellest oli palju abi leidsin palju sõpru ja mingil määral eneserahu aga olin ikka aeg ajalt kurb ja endassetõmbunud,alles nüüd olles surmava haiguse läbi elanud,hakkasin elu rohkem väärtustama ja nii ma netis surffates jõudsingi Sisekosmos.ee ja kuna lugedes jääb väga vähe meelte siis Sisekosmos tv mida ma vaatan iga päev mitu korda on mind palju aidanud.See kõik mida te räägite on väga huvitav ja pannud elu teisiti nägema ja tunnetama.Nüüd ma teen vaikselt samme sinna poole et leida õnne ja eneserahu. Suured tänud Kaido ja Janno ma olen teile väga tänulik selle huvitava ja eluliselt olulise info eest,mis andis mulle väga palju.Nüüd ma ka mõistan kui ilus elu tegelikult on. Sisekosmosele ma soovin edu ja kõike head ja tugevat ja vastupidavat tervist......
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane:
Naeratame :)