SisekosmosTV »

Telepaatia, selgeltnägemine ja telekinees
[15. september 2011 | Kirjutas: Kaido | 8492 korda loetud | kokku kommentaare: 8]

Telepaatia, selgeltnägemine ja telekinees - kas see on üldse võimalik?

 

 

 

 

 

 

 

"Miski tundmatu"

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
15. september 10:16 Linda kirjutas:
Võibolla loomade suhtes tunnebki mõni inmene mitte niivõrd seda, et "vaene loom, ta ei saa vabalt joosta ja atraktsioone nautida", vaid seda, "et see ei ole olnud looma enda vaba valik" ja kogu oma austuses Turovski või Kaalu vastu, arvan siiski, et meil ei ole hetkel reaalseid võimalusi, vahendeid või meetodeid selleks, et teada saada puuris oleva looma tegelikke mõtteid, tundeid ja soove. Need "lohutavad" mõtted jäävad siiski inimeste omaks, kuni pole tõestatud vastupidist.
15. september 10:58 Katrin kirjutas:
Turovski-Kaalulikku nägemust loomaaiast kohtab ka Kanada kirjaniku Yann Marteli raamatus "Pii elu". Loomaaia loom ei pärine reeglina vabast looduest ning ei tuleks sealses "vabaduses" oma eluga toime, olen kuulnud.
15. september 13:05 Kris kirjutas:
Minu parimad palad "telepaatia" osas on olnud lapsega, kes mu mõtteid õhust nopib...neid on olnud ikka mitmeid , aga üks oli näiteks ühel hommikupoolikul köögis, kui mõtlesin, et mida perele hommikuks süüa teha, .....pole ammu pannkooke teinud. Hetke pärast tuli laps kööki ja ütles " emme, tee täna hommikul pannkooke" ( ma polnud selleks hetkeks veel ühtegi reaalset liigutust nende tegemiseks toimetama hakanud ) :)
16. september 11:16 Linds kirjutas:
Oo, Katrin. Lühitutvustusi vaadates tundub raamat põnev. Loen kindlasti;)
18. september 18:04 Linda kirjutas:
"Kui te läheksite suvalise kodu juurde, lööksite jalaga eesukse valla ning ajaksite majas elavad inimesed tänavale, karjudes:"Minge, te olete vabad! Vabad nagu linnud. Minge, minge"- kas arvate, et need inimesed hakkaksid rõõmust hõiskama ja tantsu lööma?" toob Yann raamatus "Pii elu" piltliku võrdluse ja justkui seletuse sellele, miks loomadele loomaaias meeldib. "Nad on territooriumikesksed,"ütleb ta veel.

Mõte liikus kohe sinna, et kui mind tiritaks oma kodustminu territooriumilt) välja ja viidaks kusagile mujale "kodusse",öeldaks, et "nüüd hakkad siin elama ja siit välja sa enam ei saa, küllap su lapse-lapsed juba sellega nii ära harjuvad, et lausa soovivad uut trellidega piiratud 7x5 m kodu enda omaks pidada", siis mida sellest arvata. Ei kiirustaks Yanni-eeskujul teisitimõtlejaid rumalateks tembeldama. Samas, tõstatasin arutelu hetkel vales keskkonnas, vale teema all, seda küll.
20. september 11:30 Anu kirjutas:
Vabadus tähendab erinevatele inimestele erinevaid asju.
Paljudele on vabadus, see kui saavad mõtlematult teha ja rääkida mida tahavad, võtmata seal juures mingit vastutust.
Mõnedele on vabadus see, kui saavad lihtsalt elu mööda saata ja panna teiste õlgadele kogu kohustuste koorma.
Eluterve vabadus on paljudele see, kui nad räägivad oma sõnadega, elavad ise ja lasevad teistel elada, teevad ja vastutavad, elavad loomulikult looduse rütmide järgi, ei lase ennast mõjutada ega tee ka seda teistele, õpivad oma vigadest,vabad inimesed teavad ja mõistavad, et ühel ilusal päeval tuleb surra.
Loomaaia loomadest, nad on küll ülehoolitsetud ja armastatud, kuid nad ei ole vabad. Kui puuri uksed avaneksid, paljud ilmselt ei julgeks väljagi minna ja kui läheks, ei saaks nad iseseisvalt hakkama.
24. november 16:02 arthemis kirjutas:
ennustamisega ei ole alati nii,et paned inimesele mingi tee ette. olen näinud kaartidelt saabuvat halba ja jätnud rääkimata. kui kaartidelt on küsitud ja vastus tuleb, siis kas räägid-ennustad või jätad halvad uudised teatamata, kõik lähebki ikka nii, nagu kaardid pakist välja tõmban ja seletust tean. perekonnas on see ette nägemine naisliini pidi juba mitmes põlves. teie jutt on teie arvamus ja elukogemus, õpetusena ei ole see kõigile õige.
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: