SisekosmosTV »

Külgetõmbeseadus Abrahami õpetustes
[29. september 2011 | Kirjutas: Kaido | 7404 korda loetud | kokku kommentaare: 11]

Sageli algavad inimeste eneseotsingud külgetõmbeseaduse avastamise ning katsetamise kaudu. Enamusel see ei õnnestu. Mõnedel üksikutel õnnestub ka. Milles on siis viga?

 

 

 

 

 

Esther ja Jerry Hicks "Abrahami õpetused"

Vaata lähemalt Filmiõhtute kalendrit

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Lähenevad üritused 

21.10 Sisekosmos GameClub

29.10 Lahti laskmise töötuba

04.11 Vestlusõhtu Brian Melviniga

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
29. september 23:48 kapp kirjutas:
super.palju asju kohe selge.ei õnnestu mul ainult see lahti laskmine ja lubamine.ei tea miks.
olen neid raamatuid ka lugenud juba oma 9 aastat,natsa nagu tunnen et olen parem inimene.võib olla on asi selles et joon ka natukene.ei tea.
muidu janno ja kaido räägivad asjast.
30. september 00:49 Hiie kirjutas:
ainult lugemine ei aita, tuleb endaga ka tööd teha ja KOGEDA.
30. september 10:37 Katrin kirjutas:
Jälle kord üks väga-väga mõnus videovestlus! Naudin neid täiega - saan iga kord kaasa midagi õpetlikku, mida siis endas kanda ja aegamisi omaks võtta. Tänud :)
30. september 12:05 Anu kirjutas:
Üks konks on asjal veel: MÕTLEMISE KIIRUSES. Näiteks kui tekib mingi idee ja see jõuab infovõresse ennem, kui me jõuame selle oma maise mõitlemisega ära solkida, siis selle teostamine läheb nagu lepse reega. Asi on suuresti spontaansuses või nagu Kaido kenasti ütles: hetkes olemises. Kui hakata hirmsasti tööd tegema, anlüüsima, vaagima, kujustama,visulaiseerima, ja katsuda nn külgetõmbeseaduse lainel 24/7 püsida, siis ei kipu asi toimima;) Mõtlemise kiirusest on juttu Anasstasia ühes raamatus ja selle tegelik mõiste jõuab pärale üldse läbi seitsmenda meele ja siis kui tunned ära, et oled oma elus kogenud asjade teostumist läbi MÕTLEMISE KIIRUSe.
30. september 12:15 Kris kirjutas:
Need teie jutuajamised on igatahes suureks abiks energiataseme tõstmisel:) Lihtsalt see sõbralik-naljatlev vestlus annab alati tunde, nagu oleks selle pooltunni heade sõprade seltsis veetnud:) Tõsiselt suur tänu Janno ja Kaido !
01. oktoober 11:22 Anu kirjutas:
Kõrgeim Meister Ching Hai on öelnud:
" Mida iganes saame jagada, me alustame jagamisest. Siis tunneme endas õrna muutust- meie teadvusse voolab rohkem armastust ja see on alles algus. Me oleme siin selleks, et õppida.
Õppida, et edasi areneda ja õppida kasutama oma jõudu, piiritut armastuse ja loovuse jõudu, et muuta maailm paremaks paigaks. Kõikjal, kus iganes sattume olema.
01. oktoober 15:41 Eve kirjutas:
Küll oli hea vestlus taas :), teema on vägagi tuttav, aga alati on hea meelde tuletada ja ka teiselt poolt vaadatuna :)
02. oktoober 12:20 mm kirjutas:
Nagu järjekordselt on see hea raamat, seega on see kõikjalt täiesti läbi müüdud. Muideks see on juba teine raamat, mida ma poest sooviksin osta, aga lihtsalt ei saa, kuna see on järjekordselt läbimüüdud. Ei suuda uskuda, kuidas nii ruttu saavad raamatud läbi müüdud ja mitte kuskil enam Eesti peal pole. Ainuke võimalus ongi nagu ikka raamatukogust (mõneks ajaks) omale saada.
Video oli muidu nagu alati hea:)
02. oktoober 13:41 Eve kirjutas:
Oli just eile Tartus müügil (Annelinna Selveris), vaata Selveri raamaturiiulitelt, võib ka Tallinnas ja mujal olla.
02. oktoober 18:53 Kaur kirjutas:
lääne ühiskonnas tõlgendatakse ida tuhandeid aastaid vanu tarkusi väga fanaatiliselt ja fantaasia küllaselt aga elu ongi illusioon paljudele
23. oktoober 20:17 Rita kirjutas:
Vaatasin-kuulasin huviga Abrahami õpetusi. Teritasin kõrva veel lõpuminuteil, kus räägiti armastusest maailma vastu. Olen väga päri, et kõik saab alguse iseendast ja tähelepanust sind ümbritseva osas. Seega - Me oleme iseendi valikud /Meryl Streep ütlus/. See on nii õige. Mina armastan ka maailma - ole hea, tule vaatama, kuidas ma seda teen : http://www.youtube.com/user/RitaHe1962#p/u/6/wUrg1A29yzo
Need, kes annavad, saavad samaväärselt ka tagasi.
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: