SisekosmosTV »

Kuidas end ise tervendada?
[21. jaanuar 2012 | Kirjutas: Kaido | 7627 korda loetud | kokku kommentaare: 8]

Tervis on meie kuldvara. Kuni tervis on korra, oleme ise võimelised oma õnne eest seisma. Kas ja kuidas end ise tervena hoida ja tervendada?

 

 

 

 


 

Kuidas end ise tervendada? - "Elav maatriks"

Vaata lähemalt Filmiõhtute kalendrit

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Lähenevad üritused 

29.01 Motivatsiooni, produktiivsuse ja äri alustamise koolitus

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
21. jaanuar 09:35 Tara kirjutas:
Lõpus läks jutt ikka väga innustavaks - ei ole vaja uusi asju olemasolevatele lisada, sest toimima hakkavad nad sel juhul mõlemad. Küsimus on selles kumb on tugevam, uus või vana. Tõenäoliselt see mille oled saanud varem läbi reaalse kogemuse. Ja muutusi ei toimu, sest uus sisestatud uskumus ei saa löögile. Reeglina on need varasemsd just negatiivsed uskumused. Oma tagasihoidliku kogemusena tahan lisada, et väga oluline on nö kustutatava uskumuse konkreetne sõnastamine, mitte tekitada ettekujutusi ja emotsioone. Janno nimetatud tahvlilapp konkreetse enda kohta usutava väite kustutamiseks toimib suurepäeraslt:)
21. jaanuar 22:40 Natalja Portunova kirjutas:
Aitähh tervise temaatika eest! Kindlasti kuulan veel kord, sest esimesel kohal minul just on tervis, teisel juba raha :) ja armastus vist viimasel kohal ...
22. jaanuar 15:46 LibaRebane kirjutas:
Viimane aeg oleks nende Teie teekruuside disaini peale mõelda ka , sest visuaalsus on seotud emotsioonidega muuseas...ja ilul on oluline aspekt ida mõtteloos....parimat soovides.

rebane
22. jaanuar 16:55 Pihlakas kirjutas:
Kogu jutt oleks nagu väga ilus, aga tee, mida mööda positiivse lõpptulemuseni jõuda, on minu arvates pealiskaudne. Kui me kustutame oma mälukaardi ja alustame uuesti puhtalt lehelt, siis raiume läbi oma juured ja olemegi nagu langevad lehed tuulte meelavallas. Sisemine areng saab toimuda ainult läbi kogemuse. Selle asemel, et halbu mälestusi kustutada, tuleks aru saada, miks nad meile tulid, mida nad õpetasid. Halb kogemus ei tule meile halba tegema, vaid tähelepanu juhtima, et me oleme midagi valesti teinud-mõelnud-tundnud. Kõik väline on meie siseilma peegeldus. Halb kogemus on halb nii kaua, kuni me oleme otsutanud, et ta on halb. Tegelikult on ta meie õpetaja ja tema sõnumit mõistes muutub ängistus tänutundeks. See on imeline ja tõeliselt vabastav kogemus. „Halvale“ andestades ja teda vabastades toimub tõeline sisemine MUUTUMINE (=areng), vabanemine, mälukaarti kustutades MUUDAME ennast vägisi ja loobume olulisest kogemuste pagasist. Ja eriti ohtlik tundub igatseda endale mõne rikka või ilusa mälukaarti ...
23. jaanuar 14:49 Tiina kirjutas:
Tere,aitähh tervise teema eest,kahjuks jäi lõpp kuulmata.Soovin väga ka edaspidi leida Sinu poolt saadetud kirju oma postkastist.Kõike head edaspidiseks!
23. jaanuar 21:35 Eve kirjutas:
Olen isegi mõelnud, mida kõige tähtsamaks pidada, lõpuks on ikka nii, see millest parasjagu puudust on,on kõige tähtsam, ehkki tähtis on nii armastus, tervis, küllus, edu jne, kuid tervis on nr 1. Eredalt jäi videos meelde näide arsti juurde minekust ja põlveopist. Huvitav on see, et tuttav tunne on olnud, et arsti juurde jõudes, oleks nagu haigus kadunud, ehkki sellepärast sai mindudki. Väga huvitav oli ka põlveopi näide, kus toimus paranemine tegelikult ilma ravita, tuleks siis mõeldagi, et oleks nagu ravil ära käinud :). Tänud Jannole ja Kaidole, et tervise teemal seekord vestlesite :)
04. märts 13:13 Ene kirjutas:
No ma ei tea... Kui mu selja lülid ikka on kulunud, siis see ei saa ju olla lihtsalt energiablokeeringust tingitud, Energia on blokeeritud tänu kulumisele, arvan ma.
04. september 19:31 Aivo kirjutas:
Ahhoi, mul selline ettepanek, et mõned video kipuvad lõppema varem, kui teie arutelu, mis on väga huvitavad. Mina olen nõus isegi maksma, et neid lõpuni näha. Jõudu edaspidiseks!
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: