SisekosmosTV »

Kuidas end igapäevaelust lahti ühendada?
[09. august 2011 | Kirjutas: Kaido | 6098 korda loetud | kokku kommentaare: 4]

Vaatasime Jannoga filmi La Bella Be Verte ehk Ilus roheline ja mõtisklesime, kuidas saaks ennast päriselt kiirustavast igapäevaelust lahti ühendada.

 

 

 

 

 

La Belle Verte ehk Ilus roheline

Vaata lähemalt Filmiõhtute kalendrit

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Enesearengu treeningud augustis

Laupäev 27.08 Elurõõmu saladused 

Pühapäev 28.08 Kuidas alustada elustiiliäri?

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
09. august 22:04 Hiie kirjutas:
Aitäh toredate mõtete eest! Raamatud on head ja tahet on ka aga julgusest jääb puudu. Julgust väljendada end auditooriumis.
09. august 22:35 Katrin kirjutas:
Vaatasin kunagi seda filmi youtube'st prantsuskeelse ja ingliskeelsete subtiitritega. Kuigi ma kõigest aru ei saanud, jäi film mulle meelde, pani mind ümbritseva elu üle mõtlema. Naiivselt õpetlik - jah, tabav iseloomustus.
12. august 02:14 moonika kirjutas:
Vaatasin seda filmi just youtube´ist. Nüüd on võimalik valida ka eesti keelseid subtiitreid. Oh, mul tuli pisar silma. See film räägib sellest, kuidas ma olen koguaeg arvanud, et selline asi nagu meik on lihsalt mürk-me oleme täiuslikud ja ilusad just sellistena nagu oleme. See film oli ehtne näide sellest, kuidas ühiskond meid mõjutab ja kui me end lahti ühendame ehk laseme vabaks ja oleme südames need, kes me tegelikult olema ja teeme neid asju, mida armastame, ilma et peaks kellelegi tõestama, miks ma midagi teen. Kõige parem näide enda elust on see, et kui hakkasin muutuma ja ma muutun koguaeg aga ma hakkasin särama, naeratama, mul on nii lõbus koguaeg ja siis ema küsin:" On sul ikka kõik korras?" Oi, rohkemgi kui korras, kõik on ju suurepärane aga see ongi see, et kohati keegi tahab mind pidurdada. Ma olen iseendaga niiiii palju vaeva näinud, et jõuda tõelise MINAni, et mul hakkab seest kisuma, kui keegi ütleb, et ole normaalne või et on sul ikka kõik korras. Olen ennast enam-vähem kogu elu piiranud ja tahan lasta ennast vabaks. Nii, et metsa kännu otsa, ma luban ja lasen endal olla VABA, miski ei piira mind enam!!! Aitäh, mul oli vaja see kirja panna ja ehk keegi saab jutust ka mõne mõtteterakese. Parimat!
24. august 13:02 Tiiu kirjutas:
Mulle meeldis kõige rohkem see, kui Janno küsis Kaido käest: "sõidu ajal vaatasid taevast????" Super oli see, Kaido naeratas, ei lasknud ennast häirida, ja rääkis edasi - hea eneseregulatsioon.
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: