SisekosmosTV »

Kas uskumusi on võimalik muuta?
[03. september 2011 | Kirjutas: Kaido | 6668 korda loetud | kokku kommentaare: 7]

Sul on uskumused, mis juhivad sinu elu. Kas neid on võimalik muuta ja seeläbi anda ka oma elule uus suund ning tähendus?

 

 

 

 

 

 

"Kuidas muuta oma uskumusi?"

Vaata lähemalt Filmiõhtute kalendrit

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Enesearengu treeningud septembris 

Pühapäev 11.09 Kuidas alustada elustiiliäri?

Neljapäev 15.09 Meditatsiooniõhtu Brian Melviniga

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
03. september 14:03 kassingel kirjutas:
mulle meeldis see arutluskäik. olen lugenud bruce liptoni raamatut, olen ka kinesioloogi juures käinud. tulemuseks on see, et märkan enda juures neid vääruskumusi, mis mu elu raskendavad. paarisuhtes on ju mõlema inimese vääruskumused, mis kokku põrkuvad. ja väga tähtsaks peangi seda, et inimene ikkagi valiks omale positiivse keskkonna, mitte ei ahistaks ennast hommikust õhtuni negatiivses keskkonnas.
03. september 14:09 kassingel kirjutas:
mul on jäänud ikkagi arusaamatuks üks asi. vääruskumused võivad olla ju ka teadvuse tasandil, keskkond on inimest nii palju mõjutanud, et tal on suhetes teiste inimestega tekkinud mingid veendumused, mis teda vaevavad. kui inimene tunneb, et alateadvuse tasandil, oma tõelises olemuses on kõik hästi. aga just teadvuse tasandil mingite inimestega koosluses tekivad probleemid suhtlemises, asjade tajumisel. kuidas siis sel juhul teadvuse tasandil neid veendumusi, reaktsioone muuta? kas ei peaks olema lihtsam just teadvuse tasandil muuta reaktsioone? mulle kunagi kinesioloog ütles, et alateadvuse tasandil on mul kõik hästi.
03. september 15:27 Heidi Plumberg kirjutas:
Kassingel, ma vastaksin Sulle. On olemas kõrgem teadvus (kuidas seda siis keegi nimetab), alateadvus ja teadlik teadvus. Ilmselt pead silmas, et tõelises olemuses on kõik hästi. Teadvuse tasandil probleemid - need peegeldavad jälle alateadvuse uskumusi. Nii et PSYCH-K meetodit sügavamalt õppinuna, st psühholoogilise kinesioloogina - väidan ma, et Sinu väline maailm peegeldab Sinu sisemist maailma, ehk olukorda ja uskumusi seal. Muutes seda, muutub ka Su elu ja väline maailm teisisõnu. Nii et vaja on muuta just alateadvuses olevaid uskumusi, siis on koheselt näha ka tulemused mujal.
Paarisuhtel on omad õppetunnid mõlemale paarilisele ja kui need omandada, siis ka õhus olev konflikt vaibub.

Ilmselt sai keeruline jutt, kui tahad arutleda veel, siis võid emailida mulle heidi@uskumused.ee
06. september 17:50 Anu kirjutas:
Kas saab alateadvuses olevaid uskumusi muuta? Ilmselt siiski ei ole see nii lihtne, pigem vajab alateadvus puhastust kõigest, mis elu jooksul sinna loobitud on.
Meie saame alateadvust tunnetada, kui me näeme, kuuleme midagi välismaailmast, toimetab ja reageerib meis midagi ka koheselt sisemaailmas ja vastupidi. Kuna alateadvuses koguaeg midagi toimub ja muutub, siis pole ka mõtet sinna loopida , välismaailmast tulnud uskumusi.
Ja alateadvuses kindlasti ei ela ühtki kuldkalakest, kes igat meie auahnet soovi täitma tormab. (nn palju kiidetud külgetõmbeseadus)
Pigem annab ta meile nõu ja seda nõu on eluterve kuulda võtta.
See on liiga lihtsustatud soovitus, muuda sisemist, muutub väline. Alateadvust on võimalik uurida ainult läbi iseene tunnetuse ja südamega ja alateadvuses ei toimu midagi mõistuslikult, kuid siiski on seal lõputu ja ajatu tarkus.
Muidugi võib ennast ka tundma õppida klassikalise psühholoogia abil. Me ei saa kunagi midagi tõeliselt teada, mis üks või teine asi tähendab. Enne , kui arusaame, mis see, ei tähenda.
13. september 15:08 Heidi Plumberg kirjutas:
Anu, kui meil ei oleks alateadvuses programme, siis me ei oskaks midagi teha - elu ei kulgeks autopiloodil. Nii et seal on väga palju kasulikku, mida ei tasu ära loopida:)

Alateadvuses olevat infot on võimalik väga lihtsalt testida, selleks on olemas nt lihastest, kus keha annab meile infot, mis meil seal olemas on. Alateadvust ei maksa segi ajada nn Superconsious Mindiga - Üliteadvusega, mis annab meile nõu ja on otsekui kotkas meie pea kohal (teades Sinu elueesmärki ja hoides ja juhatades Sind, kui oskad teda kuulata).

Päikest:)
18. september 18:08 Eme kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=oPhMjTvKjhI&feature=related Jagan seda mõtisklust eelolevale lisaks
20. september 12:15 Eme kirjutas:
Sinu uskumused on sinu isiksuse alusmüür. Just sinu uskumused määravad selle, kas pead ennast vääriliseks või väärtusetuks, võimsaks või jõuetuks, kompetentseks või ebakompetentseks, usaldavaks või kahtlustavaks, kuhugi kuuluvaks või väljaheidetuks, sõltuvaks või sõltumatuks, paindlikuks või hinnanguid andvaks ja kas sind koheldakse õiglaselt või oled sa ohver ning kas sa oled armastatud või vihatud. Sinu uskumustel on sinu elus väga kaugeleulatuvad tagajärjed, nii positiivses kui ka negatiivses mõttes. Uskumused avaldavad mõju sinu tujule, suhetele, töötulemustele, enesehinnangule, füüsilisele tervisele ning isegi sinu religioossetele ja vaimsetele veendumustele.
Robert. M. Williams
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: