SisekosmosTV »

Kas soovid muuta hobi sissetulekuallikaks?
[29. märts 2011 | Kirjutas: Kaido | 8274 korda loetud | kokku kommentaare: 3]

Ma usun, et kõik inimesed sünnivad siia maailma just talle loomuomaste ning unikaalsete oskustega. Kui vanemad aitavad meil lapsena need oskused üles leida ning neid arendada, saame neid ka edukalt tulevikus oma elatise teenimise vahenditena kasutada.

Sageli aga valime eriala ja ameti hoopis otstarbekusest lähtuvalt, mistõttu võib juhtuda, et teeme aastakümneid tööd, mida vihkame ning vaid üksikutel hetkedel võtame aja maha ja unistame sellest, kuidas keegi võiks meile maksta selle eest, kui me tegeleme millegagi, mida tõeliselt fänname. Seda nimetatakse elustiiliäriks ja heameel on näha, et üha enam inimesi nii Eestis kui ka välismaal pöörab tähelepanu sellele, kuidas elust rõõmu tunda, mitte ilmtingimata võimalikult kõrge kaarega karjääri teha.

Janno Seeder: Feng Shui koolitused

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Elustiiliäri ehk kuidas hobi sissetulekuks muuta?

 Kas sa sooviksid iga päev tegelda sellega, mida armastad? Ja selle kaudu ka raha teenida ...
Kui soovid, siis vaata siia

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
29. märts 10:20 Mailis Laanemäe kirjutas:
Olen kõigega siinöelduga päri, va. see, et 'ära ei tohi väsida' Olge nüüd, kui teha ikka aastast-aastasse oma tööd (koristaja-raamatupidaja-direktor) ja nö. üksinda, siis väsimus on loomulik, kuid läbipõlemist pole ka vaja. Ei ole võimalik, et teed aastaid 24h tööd ja ära ei väsi. Aeg-ajalt, kui ikka kuidagi enam ei jõua, siis tuleb ennast välja lülitada, puhata, kastist välja astuda ja seda väljaspoolt vaadata, ja siis edasi, seekord juba uue-värskemana-laetuna ja loomulikult sama pühendumisega edasi.

Ise ka 8aastat aiakujundajast hobiettevõtja, pidevas arengus, vastavalt oma ja klientide soovidele. Ja õnnelik, et olen leidnud oma 'lillede ja liblikate' jutule kuulajad :-)
29. märts 14:54 Piret Riis kirjutas:
Tore oli teie jutuajamist kuulata, aga jutust eriti küll ei selgunud, mis need hobid siis olid.Pigem tundus, et avastasite endas hoopiski omadused,mis varem varjus olid. Hobi kui töö? Mina saan aru sellest nii- kui mul on töö kõrval oma hobi ja see kasvab üle mulle tööks. Minuga nii juhtus. Olin koolis 8 aastat õpetaja ja õppisin samas ka massaaži terapeudiks.Lõppeks hakkas massaaž minu tavatööd segama ja hobi muutus minu tööks.Juba üle kahekümne aasta olen ma iseendale tööandja ja naudin igat tööpäeva täie rinnaga.Mis puutus hirmudesse, siis neid mul polnud ja pole ka siiani... ei ühtegi.Julge pealehakkamine ongi pool võitu!
30. märts 10:13 laura kirjutas:
Väga hea! olen hiljaaegu alustanud ja juba ka esimesed hirmud tekkinud.(sissetulekut veel pole, aga maksude kohustus juba käib)
mulle meeldis meeldetuletus, et ka ettevõte on energeetiline olend, kes tahab pidevat toitu. Seega peatähelepanu oma loomingule, oma vast loodud lapsukesele ja enesearendamisele, et õppida last paremini toitma, kasvatama aga mitte kalendrile!!! Aga ettevõtaj kalendriidee meeldetuletustega on lahe!
Aitähh !!!
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: