SisekosmosTV »

Mida võimuvõitlus meie suhetega teeb?
[23. september 2014 | Kirjutas: Kaido | 6838 korda loetud | kokku kommentaare: 3]

Aeg-ajalt satume elus kõik vaidlustesse, arusaamatustesse ja konfliktidesse. Võib öelda, et igasugune vaidlus on võimuvõitlus - me püüame kellelegi midagi selgeks teha. Kuhu viivad aga tülid ja võimutsemine lähisuhetes? Need viivad kaugenemiseni ja hoolimatuseni, sest võimutsemise käigus võidab alati see, kes vähem hoolib. Suhte tegelik eesmärk on aga ju vastupidine - hoolimine. Järjekordne elu paradoks.

 

 

 

 

 

 Kuhu võimuvõitlus meid suhetes viib?

***

Lähenevad põnevad sündmused:

24. september 2014 Meelerahuõhtu koos Eckhart Tollega (vaata)

29. oktoober 2014 Meelerahuõhtu koos Dr. Wayne Dyeriga (vaata)

1-3. november 2014 Brandon Baysi "Rännakuseminar" (vaata)

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
24. september 01:14 Kadri kirjutas:
Huvitab videoteema, armukadedus suhetes. Mida teha inimesega, kes oma armukadedusega lämmatab? Kuidas sellest välja tulla, ilma, et peab inimese oma elust välja jätma? Armukadeda inimese enesekindlus seisab püsti pideval tunnustuse vajadusel, vajadus saada pidevalt laigitud. Mis teha kui oled sõbra kinnisideeks, ilma temata midagi tehes võid sattuda negatiivse kaudse rünnaku ohvriks miks teda ei kutsuta. Inimesel on pere aga ta ei saa seda rahulikult elada, vaid peab pidevalt kontrollima teisi. Halb on sattuda kellegi mõjuvõimu alla.
24. september 17:51 ASTRA kirjutas:
Väga hea teemakäsitlus...... rohujuuretasandil lausa lahtimõtestatud.Aitab kaasa mõelda enda sees toimuvatest emotsioonidest.Suur tänu!!
03. oktoober 09:34 Kristjan kirjutas:
Tervitus!

Nagu koopia sellest, mis just mõni kuu tagasi suhtes oli, täiesti uskumatu. Tänud sulle Kaido valgustamast, ma natukene juba aimasin enne, kuid ma ei saanud päris täpselt endast ja teisest aru ning veel vähem sellest kus on minus endas see parendamis koht mida vajan, et ise endast aru saada. Tänud veelkord, kuulan nüüd Andrew audioid ja õpin sealt juurde.
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: