SisekosmosTV »

Kvantfüüsika ime - kuidas meie maailm päriselt ikka töötab?
[27. september 2012 | Kirjutas: Kaido | 8235 korda loetud | kokku kommentaare: 7]

Mis on reaalne ja kus läheb reaalsuse piir? Mis ühele on reaalne, võib teisele olla täiesti ebareaalne. Kuidas nihutada enda jaoks reaalsuse piire?

 

 

 

 

 

 

Kvantfüüsika ime "Mida k***** me üldse teame?"

Vaata filmiõhtute kalendrit siin

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
03. oktoober 13:35 Üks inimene kirjutas:
Kes vastutab selle eest, mida siin räägitakse või kirjutatakse? Kes vastutas selle eest kui aastaid tagasi teatas, et teab põhimõtteid, kuidas meie maailm töötab ja mis kehtivad ka 100 aasta pärast? Ja kui ei kehti siis... tulge aga koolitusele või tellige e-kursus, ostke raamat... Kes vastutab kui ma usun ja usaldangi siinse autori väiteid, kuid ikkagi kannatan? Ja aastaid kannatan? Kes vastutab? Kes võtab vastutuse endale ja ütleb: "mina vastutan!"?
03. oktoober 16:37 kaire kirjutas:
Väga hea film. Võtab aega ,et asi kohale jõuaks aga peale filmi vaatamist aju seedib seda kõike infot põhjalikult edasi. Mulle meeldis see ütlemine kõige rohkem, et kaob vajadus asjade üle vaielda, lihtsalt tuleb endale selgeks teha, et me kõik oleme erinevad ja näeme asju erinevalt.igatahes vaatan seda filmi veel mõned korrad,huvitav on. Aitäh teile, Janno ja Kaido,ootan põnevusega järgmist vestlust!! Edu teile!!
07. oktoober 15:32 Ei usu kirjutas:
Jõudu uskumuste muutmisel
08. oktoober 21:45 Üks inimene kirjutas:
Niipea kui kogu selle uskumuste ja maailmast arusaamise tahtmise maha matsin, hakkas kohe kergem. Mul ei ole enam probleemi. Mul ei ole enam probleemi, kuidas meie maailm toimib ja samas ma ei pea olema keegi teine või muutma ennast kelleksgi teiseks. Ma olen täpselt nagu olen.

Ja need inimesed, kes oma töö, loomingu, uskumuste või väljaütlemistega vastutust ei võta teevad minu arust meelelahutust. Vot nii. Räägime asjadest nii nagu need on.
11. oktoober 13:11 to Üks inimene kirjutas:
Kui sa tunned, et sind on petetud, siis sa võid vabalt tarbijakaitseametisse pöörduda ja avalduse teha. Kui juriidiline isik reklaamitab näiteks koolitusi stiilis: "Jagan põhimõtteid, kuidas meie maailm päriselt toimib ja mis on nii ka 100 aasta pärast või saate raha tagasi" ja mõne aja pärast selgub, et see nii ei ole, võib olla tegemist pettuse või tarbija eksitamisega. Inimesel isiklikult võib olla eelpool nimetatud uskumus või veendumus, kuid juriidilise isikuna tuleb võtta koolituse sisu eest siiski vastutus. Ei tasu uskuda kõike, mida reklaamitakse, eriti veel "teadlikkuse suurendamise" nime all. Kahju, et pole "mõõdikuid", kas mingi teadlikkuse kursus või raamat ka tegelikult teadlikkust suurendab või teadlikumalt elama õpetab. Kuna teadlikkusest räägitakse viimasel ajal palju ja osa inimesi selle abil ka raha teenivad, tuleb olla informeeritud, et mitte nentida uskumust "rumalatelt tulebki raha ära võtta".
12. oktoober 11:32 Kõrvaltvaatleja kirjutas:
See on hea teema!

Vastutuse teemat aitab mõista võib-olla tõesti rahakoti kergitamine, kui selle olulisust ja tähtsust lapsepõlves ei mõistetud. Vastutustundetute või lühiajalise vastutuse võtnud ettevõtjate vastu tulebki enda eest seista kasvõi tarbijakaitseametiga või juhtumite avalikustamisega meedias.

Tulevikus võib enesele pakutava koolituse kohta koolitaja käest küsida järgmist:

- Kas te võtate koolituse sisu jagamise eest vastutuse?
- Kuidas on võimalik veenduda koolituse sisu (materjalide, suusõnaliste ja kirjalikult esitatud teaduslike materjalide) originaalsuses, kättesaadavuses ja usaldusväärsuses?
12. oktoober 13:16 Kõrvaltvaatleja kirjutas:
Täpsustus!

Lisaks sooviksin "teadvustamise", "teadlikkuse suurendamise", või "teadlikkuma elu" või "maailmakäsitluse" koolituste läbiviijatelt ja koolitajatelt teada saada järgmist:

- Kas ja kuidas on võimalik usaldusväärselt mõõta või välja selgitada minu teadlikkust (või teadlikkuse taset) enne koolitust ja pärast koolitust?

Niisugustel koolitustel osalejate isiklik tagasiside on kindlasti märkimisväärne, kuid kas see on ka täielik, adekvaatne ja usaldusväärne? Kui mind väga motiveerida ja "üles kütta", võin ma mõni hetk väga vaimustunud ja üllatunud olla teada saadud infost, kuid minu subjektiivne vastus on samuti muutuv. Kord toetav, kord mitte. Kuidas siiski saada usaldusväärne tagasiside teadlikkuse avardumisest, suurenemisest või arenemisest?
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: