SisekosmosTV »

Deepak Chopra - Edu 7 vaimset seadust
[24. november 2011 | Kirjutas: Kaido | 6821 korda loetud | kokku kommentaare: 12]

Kõik inimesed soovivad edukad olla. Kuidas seda saavutada? Selles filmis rääkis Deepak Chopra oma nägemuse edu saavutamisest vaimsete seaduste kontekstis

 

 

 

 

 

 

Deepak Chopra "Edu 7 vaimset seadust"

Vaata lähemalt Filmiõhtute kalendrit

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
25. november 08:40 Kogu aeg on vaja teadvustada kirjutas:
Kogu, kogu, KOGU aeg on vaja teadvustada, eksole!
25. november 08:45 Tavaline kirjutas:
Ei, see ei ole see. Kogu aeg on vaja saavutada, vähem teha, mõista, aru saada, seletada, leida põhjus-tagajärg seos, tunnetada, ennast häälestada, harjutada, ennast arendada ja kindlasti aeg-ajalt kõigest sellest puhata ka.

KOGU AEG ON VAJA LEIDA SEE... SEE... SEE...
25. november 11:05 Katrin kirjutas:
See video-vestlus tekitas ja jättis väga mõnusa tunde südamesse :) Kuigi päev on alles alguses, saab seda juba nüüd produktiivseks nimetada. Aitäh!
25. november 16:22 Anu kirjutas:
Minu lemmik teemad! Kuigi Tao ei poolda elus mingit erilist vaimustust millegisse... aastaid taod õppiva inimesena, olen teel ja teel juhtub kõikke. Ja nii ongi läinud, praeguseks eluhetkeks, on väga vähe jäänud, mida ma tõeliselt kardan või muretsen tuleviku pärast. Põhiline kartus on see, et ma ei laskuks jälle selle õnne ja kannatuse ringmängu.
Õnn ei sõltu fikseeritud asjadest ja eesmärkidest, võtad avatud südamega vastu, nii hea kui halva, meeldiva ja ebameeldiva. Lõpuks sa isegi enam ei tee vahet neil, sest kõik vaheldub nii kiiresti. Tegutse aga pole vaja kiinduda või klammerduda. Ole igal hetkel see, kes sa oled. Ainult nii saab ennast tundma õppida, sest väga inimlik on mõelda, et ma olen AINULT tore, sõbralik, südamlik, avatud, hea suhtleja aga kas me ikka oleme alati seda. Kõik nõuavad meilt täiuslikust aga kas me oleme seda, keegi ei ole täiuslik, ega tegelikult peagi olema. Mulle meeldiks tõesti vahest ausalt tunnistada mõnele tuttavale, et ma ei võtnud sellepärast laupäeva õhtul telefoni vastu, sest ma TÕESTI EI VIITSINUD KELLEGIGA LOBISEDA EGA KUHUGI VÄLJA TULLA. Aga me ei tee seda, sest me kardame solvata ja ME TAHAME OLLA TÄISLIKUD. Tegelikult me ju ei taha solvata, kuid tahame edasi anda seda mida tunneme. Me ei jõua olla alati atraktiivsed ja ei peagi olema. Õnneks, tõesti olen selle üle õnnelik, on kujunenud väga lähedane ringkond minu ellu, et ma saan ilma solvumata öelda nii nagu ma tunnen ja luban ka teistel olla nii nagu nad on. Kahjuks tavapärases suhtlemises on see taunitav ja ebaviiskas. Tõesti ei mõista, miks? Pole vaja otsida mugavust ega turvalisust, sest kõik ongi oma tõelises selguses turvaline. Kunagi, mis tundus TAO õpetuses mulle uskumatuna ja võimatuna:" ära otsi turvalist ega mugavat elu, selles sa õnne ega rahu ei leia" ,tänaseks olen selle mõiste läbi kogemuste selgeks saanud ja nii TÕELISELT ONGI. Janno tõi näite, et kõik ei suuda kõiki armastada, tegelikult me ei suudagi ja ei peagi, olen millegi pärast selles samuti veendunud. Kuid, kui me suudame aina rohkem endas vaba ruumi tekitada, AVATUSE KOGU ELULE,(kindlasti ei tähenda see seda, et hakkame mööda ilma arutult tuuseldama) MINGIL IMEVÄEL tekib ka sinusse väga suur ARMASTUSETUNNE. Läbi selle armastusetunde, hakkame mõistma asju selgemalt...
Jannole ja Kaidole head kulgemist!
25. november 17:13 Katrin kirjutas:
Sama siin! Julgeksin soovitada, tundke rõõmu hetkest, minge tulevikule vastu s.t võtke oma saatus vastu. Sellisena nagu ta tahab tulla, mitte, et väga seda saatust ise hakkate ettekujutama. Mingit kontrolli ei suuda nagunii saavutada. Mine voolus edasi, kuid õpi ka kergelt triivima, liigselt tagasi hoides, tekivad kannatused. Võta ennast omaks, ka negatiivsed küljed, ole enda vastu leebe ja kannatlik, tihti me väärkohtleme ennast kõige sagedamini. Kõik, mis tulema peab, tuleb, anna aega, iseendale, nii palju, kui vaja. Kiiret pole!
25. november 20:29 Lauri kirjutas:
Ehk see on väga ebatavaline läänes, kuid ainult õnne otsing kahjuks ei vii meid kuhugi. Oleme oravad rattas aga edasi ei saa kuhugi. Arengut ei toimu, edasi minekut samuti ei toimu. Muutusi on raske taluda, kuid ainult nii saame edasi. Ebakindlus arendab, sest see paneb meid tegutsema, otsima lahendusi. Kui inimene tahab turvalist elu, siis sellega on samuti korras, inimene ise valib. Kõigil on oma õigus, ülesanded, inimesed on olemuselt sarnased, kuid teed on erinevad. Armastus on mõistmine, et teisel inimesel on õigus oma elule ja teekonnale.
Nii kas kasvatakse kokku või siis lahku, tülitsemine on ebavajalik ja elu raiskamine, nii igas suhtes.
25. november 21:32 Uskumatu kirjutas:
Minuga juhtus mõni aeg tagasi niimoodi, et vabanemine, et keegi kunagi saab päris tõe välja öelda, ei juhtu kunagi. Vabanemine, et tõde ei leia ma kursustelt, alateadvust muutes, raamatutest jne... see oli suur kergendus. Selle sama Deepak Chopra "Edu 7 vaimset seadust" raamatu koos teiste vaimsete, spirituaalsete, psühholoogiliste, alateadvuse kursuse, edu saavutamise materjalid... jne, kõik rebisin puruks. See oli kergus.

Elu ei saa kirja panna.
Seda ei ole võimalik õpetada.
Seda ei saa õppida.

Ei ole defineeritavat, seletatavat, tähenduslikku, õnnetut või õnnelikku elu.

Elu juhtub iseenesest ja ükskõik kui palju püütakse seda kirjeldada, seletada või teadvustada, see kõik on fantaasia. Väga hea on see intervjuu: http://www.youtube.com/watch?v=S7IAZ_QMipM

Inimesed, kes ise usuvad mingit valgustumist ja räägivad sellest kui mingist imest, on needsamad inimesed oma fantaasiates. Sisemised äratundmised, õndsustunne, ühtsustunne, intuitsioon, ... me kõik kogeme neid aeg-ajalt. See on loomulik, sest me kõik teame, oleme tõde sõltumata selle teadvustamisest ja seletamatusest olemusest.

Mõni otsib seda elu kauem, mõnel juhtub see sündmus spontaanselt. Õpetada elu, õnne, vabadust leidma, olema, ära tundma, uskuma mingisugust teekonda selleni jõudmiseks - see on paljas äri nimega bisnes, mis ei välista ega eelda mittemidagi.
27. november 14:54 Naljakoht kirjutas:
Artikli esimene lause: Kõik inimesed soovivad edukad olla. Kas tõesti?
27. november 16:15 Krii Lee kirjutas:
Nigu Juur ja Oja juba, lõbus. Olgem normaalsed inimesed siis :)
27. november 19:26 Martin kirjutas:
Huvitav ja lõbus vestlus oli! :)
31. detsember 19:31 Jan kirjutas:
Elu ongi pidev areng.
12. jaanuar 21:11 Lugeja kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=S7IAZ_QMipM

Uskumatu poolt postitatud link.

Olen praegu ainult 14 min sellest intervjuust kuulanud ja saan nüüd aru, kuhu Uskumatu (või Teadvustamisteioleolemas) sihib.
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: