SisekosmosTV »

Voda ehk Vee saladused
[25. august 2011 | Kirjutas: Kaido | 7324 korda loetud | kokku kommentaare: 7]

Tähelepanu! Ole ettevaatlik, mida sa vee joomise või toidu söömise ajal mõtled. Ka dushi all käimise ajal, muide. Sellel võivad olla pöördumatud tagajärjed sinu elule. Nii head kui halvad ...

 

 

 

 


 

"Voda ehk Vee saladused"

Vaata lähemalt Filmiõhtute kalendrit

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Enesearengu treeningud augustis

Laupäev 10.09 Elurõõmu saladused

Pühapäev 11.09 Kuidas alustada elustiiliäri?

Neljapäev 15.09 Meditatsiooniõhtu Brian Melviniga

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
25. august 23:08 Hiie kirjutas:
Me oleme liialt harjunud asjadega nagu õhk ja vesi, mis on elementaarsed ja igapäevased. Samas me ei ole kumbagi osanud vääriliselt hinnata enne, kui neid on vähe või hetkel puudu.(Mägedes õhk hõredam ja kodus võeti pooleks päevaks vesi ära).
Tegelikult väärivad nad suurimat lugupidamist, sest nad kingivad meile ELU.
26. august 11:11 J.K. kirjutas:
Oi kui õpetav!Kohe läksin õhtul oma kristallklaasi vett lisades ütlema neid tähtsaid sõnu:"Siin on kõik,mida minu tervis ja heaolu vajavad,siin on KÕIK,siin on hetges olemise saladus!"Enna magama minekut võtsin siit lonksu ja lootsin ka keha veeoleku muutmisesse.Hommikul üles ärgates leidsin oma meelest mõtte
--ja selle esitan küsimusena,ning ootan teisi arvamusi.
--RISTIMINE--vee tilgutamine pähe,või kogu keha kastmine vette--siin ehk on olnud kunagi hea mõte,parandada lapsukese veeolekut kõigeks vajalikuks.Kergendada inimlapse olemist hetges.
Meie informatsioon ei säiligi siis ainult meie ajudes,vaid kõiges meie veeolekus!
Ja kui seda peaks iga hetk mäletama,see olekski hetges elamist ja enda valgustamist,sest seda see on-ARMASTUST ja TÄNULIKKUST.
26. august 21:52 LiisE kirjutas:
Väga mõtlemapanev... kuigi pudelivee fänn ma pole, oma kaevu kraanivesi on väga hea, siis mõtlema paneb hoopis tööl joodav vesi. Veeautomaat on ju nii mugav! Niisama juua, klaasike oma ruumi kaasa haarata ja ka teepakile lasta. Kuid teinekord on selles ruumis tajutavalt halb energia...
27. august 09:48 Anu kirjutas:
Vesi on eluline teema kindlasti, vesi aitab inimesel ellujääda, me joome ja tarbime vett vajadusest. Pühaduse tekitab veele kindlasti läbi aastatuhandete see, et kui me janu kustutada ei saa, me sureme.
Vett vajame veel selleks, et hügieeniliselt puhtad olla, dok. filme loomadest vaadates, on põhitegevus küttimine, et süüa saada, leida jõgi, kus pesta või janu kustutada. Ka loomad vajavad elus püsimiseks vett.
Vee energeetilised omadused on kindlasti väga lai teema, kõik on energia, me ise oleme ka energia.
Tao rõhutab vee mitmekülgsust, voolavus, eluandev, tappev, hävitav, purustav, kaduv, tekkiv, uuenev, seisev, puhastav, jõuline, võimas, aukartust tekitav jne
Miks me armastame merd ja veekogusid, meil on palju ühist veega.
Ma tõesti ei tea, kas on vajalik eraldi veeklaasile kirjutada, armastus ja tänu, ega tahagi targemate inimestega vaielda.
Kuid mõistes, kui vajalik on vesi kõigile elusolenditele. Kui mõnus tunne on peale janu kustutamist, peale pesemist, peale ujumist, kui kerge enesetunne on peale mere nautimist ja palju muid tundeid vee suhtes.
Sellise tunnetusega oled juba loomulikult täidetud suure tänu ja armastusega looduse vastu ja selle vastu, kui palju meile elu tegelikult annab.
30. august 09:18 Marek kirjutas:
Inimestele meeldib nii väga koguaeg ülehinnata, ülerõhutada, eriti väga loomulikke asju. Miks ei võiks asjad olla lihtsalt nii nagu nad on. Joo, kui on janu, söö, kui on kõht tühi, puhka, kui oled väsinud, kui armastad, siis armasta südamest. Võta elult seda, mida tõeliselt vajad, siis ei vaja ka midagi eraldi rõhutamist.
Ole see, kes sa oled ja sellega ongi juba kõik korras.
Vaevalt, et tulbid muretsevad seepärast, et nad roosid pole. Vaevalt, et orav muretseb seepärast, et ta rebane pole. Elust ei saa sotti sellest koguaeg rääkides, vaid ikka elu elades.
04. september 15:31 Karl kirjutas:
Kas positiivne energia on tugevam kui negatiivne?

Kui valada sorts struktuurset vett lõhutud struktuuriga vee anumasse, kas vesi omandab siis just positiivse oleku, mitte vastupidi?
25. september 03:26 Aitäh! kirjutas:
Pange see kell kuhugi mujale. Häirima hakkab juba, kuidas Janno silmad seda iga natukese ajatagant vahivad. See lõhub nähtavalt teie arutelu mulli.
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: