SisekosmosTV »

Intervjuu feng shui eksperdiga
[22. mai 2010 | Kirjutas: Kaido | 21728 korda loetud | kokku kommentaare: 4]

Feng Shui on iidne Hiina õpetus elu printsiipidest. Kuigi sageli samastatakse feng shuid vaid sisekujundamise elementidega, on tegelikult feng shui kui õpetus tuulest ja veest alus terviklikule elule - harmoonilisele, tasakaalus ning külluslikule.

Külastasin ühel suvisel kevadpäeval oma head sõpra Janno Seederit, kes on feng shuid õppinud, praktiseerinud ja õpetanud viimased kümme aastat, ning küsisin temalt: "Mis feng shui on, ja kuidas see aitab meil oma elu täisväärtuslikumaks ja tähenduslikumaks muuta?". Janno vastused inspireerisid mind väga - usun, et ka sind.

Janno alustas õpinguid ning feng shui printsiipide praktiseerimist juba 10 aastat tagasi, ning on tänaseks tõusnud kõrgelt hinnatud septsialistiks Eestis. Ta on koos oma naise Siretiga külastanud üle Eesti enam kui 1500 kodu, kus on aidanud tasakaalustada energiaid. Samuti on nendelt ilmunud väga edukas raamat "Eesti oma feng shui", mida on müüdud juba enam kui 11 000 eksemplari. 

Vaata inspireerivat intervjuud Janno Seederiga (kestus 21 minutit)

Vaata Janno tegemiste kohta www.seeder.ee

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
22. mai 23:17 Anne kirjutas:
On hea kuulda juba tuttavaid mõtteid ja tunda samas, et kusagil seal teadmiste vahel on alati ikka veel mingi tühimik, mis uute kogutud killukeste kaupa täitub. Kuid selles, et paljud inimesed ei oska oma hetke siin elus nautida ja aina tingivad iseendaga, olen küll nõus. Seda on valus tõdeda, aga ometi on see nii. Soovin nii Jannole kui Kaidole jätkuvat jõudu andmaks edasi omi mõtteid ja teadmisi. Te olete head!
23. mai 06:41 Sirje kirjutas:
Jaa,siinöeldu on õige ja vajalik!...aitab keskenduda ning hoida oma mõtteid looval rajal.
Dalai Laama on öelnud:,,Ka praktilisel tasandil on tänapäeva maailmas kõik omavahel seotud,nõnda et kontseptsioonid nagu ,,meie" ja ,,nemad"on muutumas mõttetuks.Kogu maailm on osa meist endist.Sellistel asjaoludel tähendab naabri hävitamine tegelikult iseenda hävitamist...Kui me ei hooli mitte üksnes enestest ja praegusest ajast,vaid ka tulevikust ja teistest kaasinimestest,tärkab iseeneset soov hoida oma kodu,oma planeeti.Automaatselt tärkab ka mure lõhe pärast,mis valitseb rikaste ja vaeste vahel.Kõik see tekib iseeneset,kui olla kaastundliku hoiakuga ja vaadelda asju laiemalt,kogu inimkonna huvide seisukohalt."
,,Eesti oma feng shui"(olen lugenud esimest raamatut)aitab vaadelda laiemalt,on hea abiline aitamaks orienteeruda ja tasakaalustuda valitsevates vastuoludes meis ja meie ümber nii vaimselt kui füüsiliselt.Elan 70.aastatel ehitatud paneelmajas ja siin on ridamisi vigu,mis võimendavad ebakõlasid ning pärsivad hingerahu. Nii mõnigi hea näpunäide,viide värvivalikule või muutusele nii sise-kui välisruumi ümberpaigutuses loob uusi lahendusi...Kindlasti on feng shui vajalik! Skeptikute ja hirmu lõksus olevate inimeste puhul on muutuja ehk seegi,kui nende kõrval on üha rohkem loovalt ja tasakaaalustatult mõtlevaid inimesi....Arvan ka,et pidev enesetäiendamine ja sarnaselt mõtlevate inimestega lävimine aitab luua meil sisemist resonantsi. Et õnnestuda,vajame uusi väärtusi.Feng shui on kindlsti olulisel kohal...Jõudu ja uusi õnnestumisi Siretile ja Jannole sel teel! Aitäh Kaido!,,Sisekosmoses" loetu-vaadatu aitab olla sisemiselt virge ning vapper ja inspireerib!Elurõõmu ja Päikest kõigile!
24. mai 10:54 Inge kirjutas:
Kõike seda olen ennem ka kuulnud aga peab paika ka vanasõna, et Kordamine on tarkuse ema! Värskendas ja tuletas meelde ja minu meelest väga hästi edasi antud. Suur tänu!
26. mai 20:21 elen kirjutas:
Väga sümpaatne intervjuu:)!
Igatahes jälgin huviga sisekosmos-TV arengut. See oleks küll supertore, kui saaks edaspidigi selliseid inspireerivaid jutuajamisi vaadata! Just selliste inimestega, kellel on nii palju jagada, aga keda mujalt allikatest ei kostu. Unistan ajast, mil ka televisioonis tõesti räägitaks olulistest asjadest... Selles valguses on SisekosmosTV idee eriti tänuväärt ettevõtmine.
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: