SisekosmosTV »

Aasta 2012: Tere tulemast imelike sündmuste keskmesse
[09. oktoober 2012 | Kirjutas: Kaido | 8083 korda loetud | kokku kommentaare: 12]

Aasta 2012 kohta on räägitud põnevaid lugusid aastasadu, ehk isegi tuhandeid. Nüüd on see käes. Tundub, et Eestis on kõik mõnus ja rahulik, ja isegi tänavune oktoobri päike teeb mõnusalt põsele pai. Mis aga toimub meist kaugemates paikades? Sattusin juhuslikult vaatama mõnda väga põnevat videot, ja tuleb tunnistada, et pani mõtlema küll ...

NB! Kui sul on ka põnevaid viiteid kummaliste nähtuste kohta, lisa need kommentaaridesse

 

 

 

 

"Midagi imelikku on toimumas 2012. aastal" 

 

"Väga kummalised helid otse taevast. Oskad seletada?!"

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
09. oktoober 11:05 Kadri kirjutas:
mulle tundub et see aasta on näiteks tuulisem kui muidu, võimalik et see on mu ettekujutuse vili aga kui tuul on siis on peaaegu nagu torm ikka. ja olenevalt ilmast, aastaajast...minu arust viitaks see ka justkui mingitele muutustele, loodus on kuidagi rahutu.
09. oktoober 11:13 Madis kirjutas:
Soovitan vaadata eestlaste kokku pandud filmi nimega "Ulmefilm" - www.ulmefilm.ee
Väga hea materjal, mis kindlasti paneb mingi pildi kokku aastast 2012, kuigi see pole peamine teema.
Ilmselgelt on ees suured muutused ja see on inimkonna valida, millises suunas need muutused lähevad. Saab minna kas väga masendavaks või väga mõnusaks! Igatahes inimesed peavad üles ärkama ja taipama, milles üldse küsimus on. See film aitab kõvasti kaasa!
09. oktoober 12:03 Karin kirjutas:
Mulle meeldis kunagi Sisekosmos väga. Oli huvitav lugeda erinevaid artikleid ja muid asju. Nüüd aga on tekkinud juba päris mitu aega küsimus, et kas kõik mõtted on otsa saanud?
Milleks jagada sellist jama ja osadele inimestele kindlasti paanikat tekitada? Youtube on täis igasuguseid erinevaid videoid nii aasta 2012 kohta kui ka eelnevate kohta, samuti veel kaugema tuleviku kohta. Tänapäeva tehnika juures pole mingi probleem nn. kummalisi helisid videole juurde lisada, imelikke loodusnähte erinevatest uudistest välja kaevata, millel on tegelikult põhjus/seletus olemas.
Mini-jääaeg Euroopas??? See ajab küll naerma. USA-s saab muidugi sellise avalduse ja piltidega paanikat külvata, aga üks eurooplane peaks siiski meie kliimaga kursis olema?
Kui need videod inimest mõtlema panid, siis tekib küsimus, kas me usume kõike, mida meile igalt poolt ette söödetakse? Teaduslikust vaatevinklist võiks ka mõnda asja vaadata. Kindlasti on asju, millele pole seletust, kuid paljudele asjadele siiski on.

PS. Ootan jälle asjalikke artikleid, arvamuslugusid jne.... või on aeg edasi liikuda!
09. oktoober 18:34 ISON kirjutas:
Jah, palju on küll ka võltsinguid, kuid siiski on kindlaks tehtud, et see fenomen on olemas. Veidraid helisid on kuuldud tervetes asulates, sajad inimesed korraga on neid helisid üle maailma eri paigus kuulnud.

Parim selgitus on siin:

http://www.sott.net/article/240863-Strange-Sounds-in-Sky-Explained-by-Scientists
09. oktoober 20:45 Kaire kirjutas:
Just nimelt! Tere tulemast! ja minul on hea meel olla pealtvaatajaks 1.reas :)
10. oktoober 00:18 Kats kirjutas:
Ilm ja eelkõige taevas on huvitavamaks küll muutunud, kuid nende üsna kõhedatele helidele lisaks võib-olla natuke ilusamaid helisid ka :
http://mashable.com/2012/10/01/earth-song-nasa/
11. oktoober 12:44 alles poolel teel :) kirjutas:
Karini kommemtaari lugedes tabasin end mõttelt, et mõtlen ise üsna tihti samamoodi... olen ka päris palju vaimsete õpetustega lehekülgi leidnud ja lugenud, aina lugenud....samas mõtlen päris sageli, et kas näiteks need tehnilised (on see õige nimetus?:))ümmargused valguslaigud piltidel, mida nad (vaimsed õpetajad või kes nad iganes on) nimetavad sõnaga: orbid, on siis orbid = peainglid või ikkagi kõigest mingi fotodefekt... ja kui mingi nähtus, mida saab teaduslikult või praktiliselt selgitada, kui sellele vaimses maailmas leitakse hoopis mingi teine nimi ja selgitus... ohhh ma ei saa enam midagi aru vist:D
04. november 01:42 Igor kirjutas:
Kahju, et meil see jaanuari kuu nii vaikne oli..
06. november 11:51 Öö kirjutas:
Alles hiljuti ~kuu aega tagasi kuulsin neid helisid eestis,see kõlas umbes nii,et tekkis ruumi tunnetus,heli läbis tervet ilma ruumi nagu laine(mitmeid kordi),väga huvitav kogemus oli.Seletada mis seda tekitab või milleks see kasulik meile on ei tea.
19. november 14:55 Maret kirjutas:
Arvan, et artikkel on asjalik ja õigeaegne. Meid ümbritsev maailm muutub kiiresti. Igapäevaseks on saanud nähtused, mis tunduvad arusaamatud. On täheldatud lindude parvede kaupa hukkumist, sama kurb lugu mesilaste puhul. Eelmainitud helisid on kirjeldatud maailma erinevais paigus. Võibolla on need märguandeks muutustest, meile ei tarvitse need meeldida.
Kui keegi kurdab, et mõtted otsas ja edasiliikumine võimatu, siis on see temale suur probleem. Asi paraneb kui Yotube kommentaaride kõrval jälgida maailma looduskanaleid, looduses lindude, mulla-ja metsaasukate käitumist, virmaliste suurenenud valgust taevalaotuses j.m. Meie ümber toimuvast arusaamine on tähtis eluks vajalike otsuste tegemisel.
13. mai 04:45 O..k... kirjutas:
Paanikat saab tekitada ainult nendele inimestele kes on üdini materjaalsed, kelle jaoks on ainult üks maailm, mida ta saab käega puudutada ja "oma silmaga näha" .Ei tegi miks inimesed arvavad, et meie teadlased on nii targad, et ainult see mida on punasega ja paberil tõestatud on tõsi? Ise toimetan psühhooloogia vallas ja veel "kuskil" kurb on vaadata kui mõjutatavad inimesed on... Tõsiselt rääkida ei saa kunagi, siis tembeldatakse hulluks...ikka läbi lillede igal pool, et ei mõeldaks, et ma mingi psühh olen...tore, et anonüümsus on vähemalt lubatud...ise ütlen niipalju, et 2012 aasta...ei oskagi või vist ei taha selgemalt väljendada kirjutas meie inimkond lõpuks oma negatiivsusega oma lõplikule surmaotsusele alla...ei taha kedagi hirmutada ja keegi veel kohe surema ka ei hakka...see on pikk, lämmatav, mattev ja aeglane protsess, et ikka piinasid tekitada nagu meie seda oleme aegadega teinud...mitte meelega, aga mingil määral juhtiva võimu survel...kõik on kõigega seotud ja väikene negatiivsuse seeme maha külvata saab sellest kõiksuses suur põld...aga vaadake vaid kasvõi pealtnäha neid mittemidagiütlevaid netikommentaare...just kasvõi meie väikese Eesti omasid ja pange sellele numbrile ülejäänud maailma jõhkrus veel taha...siis saate aru, mida külvame...seda ka lõikame...Ise proovin iga "jumalapäev endast ainult head maha jätta, aga meid on vähe ja meist ei piisa, et midagi enam päästa. Ei tahagi edasi kirjutada, kuigi öelda oleks nii palju, keegi ju niikuinii ei kuule, mõeldakse juba hoopis järgmisele tööpäevale ja riigi "valitsuse"orjamisele, kuidas lapsed kooli lastaaeda saab, no ikka kohustuslikus korras, nii nagu meile on ette öeldud, et just nii peab ja nii on õige...See kirjake ei käi kellegi kohta isikuliselt, lihtsalt ängistavalt kurb on vaadata mis toimub...
Jah annaks keegi võimu, et teeks sõrmenipsu, pisike päevalilleseeme lendab kukub ja kriburadapidi saavad sellest kõik head asjad alguse, aga ei ole mul seda võimu...raha ainult maksab...kuigi, kui kogu maailma inimkond, firmad jne...maksaksid oma võlad oleme me niikuinii juba ammu pankrotis...Ei kujuta ette, tahaks mõelda, et saame veel uue võimaluse, aga tunne ütleb midagi muud...
Teile ütlen ainult, et tundke pisiasjadest rohkem rõõmu, kõige pisemates asjades peitub tõde...
13. mai 04:48 O..k... kirjutas:
Ja palun ärge pange mu kirjavigasid tähele, arvuti ei lase mul millegipärast vahel parandada, mis kogematta valesti olen kirjutanud, kohe hakkab streikima...ilusat kevadhommikut teile.
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: