Meelerahu »

Meelerahuõhtu koos Dr. Wayne Dyeriga
[12. juuli 2014 | Kirjutas: Kaido | 6893 korda loetud | kokku kommentaare: 5]

See põnev ja sisemist vaikust pakkuv meelerahuõhtu on kõikidele inimestele, kes soovivad leida meelerahu juba praegu - ilma ootamata, et midagi erilist peaks nende elus juhtuma, mis meelerahu tooks.

Meelerahu on mõiste, mis viitab rahulikule meelele. Sellel koosviibimisel käsitleme ja arutame viise, kuidas keset igapäevaelu virr-varri sisemine vaikus üles leida ja seda domineerivana hoida. Õpime märkama oma mõtteid ja emotsioone, mis meid rahuseisundist välja viivad, ning avastame ja kogeme oma tegelikku olemust - kõrgemat Mina, milles väljendub meie püsiv meelerahu, ja mis on alati olemas ja meiega, kuid millega me tavaliselt end samastada ei oska.

Meiega liitub filmi "Teadvusemuutus: ambitsioonidest tähenduseni" kaudu maailmakuulus ja miljonite poolt armastatud meister Dr. Wayne Dyer. Film on eesti keelsete subtiitritega ja väga tugeva puhastava ning meditatiivse mõjuga. Film aitab oma elu täiesti uue nurga alt näha ja tekitab palju ärkamismomente, kuidas oma elu rahulikumalt ja sügavama tähenduse kaudu nautida. Peale filmi toimub arutelu ning meditatsioon teemadel, mis parajasti sel hetkel olulised tunduvad. Sageli võib juhtuda aga nii, et peale selle filmi vaatamist ei tundu enam miski oluline, sest igapäeva virr-varr on peatunud. Saabunud on meelerahu.

NB! Dr. Wayne Dyer liitub meiega ainult filmi vahendusel

Vaata filmi treilerit:

 

Millal toimub?

Meelerahuõhtu toimub kolmapäeval 30.juulil kl 18.00 - 20.30

Kus toimub?

Kohtume Tallinnas Holistilise Teraapia Instituudis (www.holistika.ee / vt asukohta

Osavõtutasu

Meelerahuõhtul osalemise tasu on 10 eurot (tasumine kohapeal sularahas)

Tule kohtu ja suhtle omasugustega!
Kaido

Anna oma tulekust teada siin (eelregistreerimine vajalik)

 

 

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
12. september 16:40 Tänulik lugeja kirjutas:
Suurepärane!
12. september 22:28 Märt kirjutas:
Suurepärane film - kes ei ole veel näinud, tasub kindlasti vaatamist.
14. september 03:28 Huvitav kirjutas:
, et pea kõik tuttavad on palju avatumad ja teadvustavad ennast väga täpselt. FB seinad ja kommentaarid on täis lihtsaid, siiraid, ausaid ülestunnistusi enese kohta, soovitusi teistele ja isegi meeldivaid nalju sellel teemal. Tundub, et enese teadvustamine on võtnud palju laiahaardelisema pöörde kui seda ette kujutada võib. See on tõeliselt suur rõõm :)
24. september 17:15 Tarvo Tobbi kirjutas:
Tänan Kaido, eilne õhtu aitas edasi panemaks kokku infokillukesi mis on üle aastate kogutud. See polnud esimene kord näha seda filmi kuid viimasest vaatamiskorrast on möödas enam kui 6 kuud ja selle aja jooksul on olnud väga suuri muutusi edasi oma arengus ja seda igas elu valdkonnas.
Nagu ka Steve Jobs oma kõnes Stanfordi ülikooli lõpetajatele pidas peame usaldama, et tulevikus on punktid mis kokku käivad, kuigi me neid antud olukorras mõista ei saa 100%, seda ainut tagant järgi vaadates :)

Tänusõnad ja tagasihoidlik tervitus,
Tarvo
24. september 21:19 Kaido Pajumaa kirjutas:
Aitäh hea sõna eest, Tarvo. See on tõesti võimas film.
Ehk siis millalgi kohtume jälle ...
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: