Eesmärkide saavutamine »

Kuidas sa tahad oma elu 85 aastaselt mäletada?
[27. veebruar 2014 | Kirjutas: Kaido | 4567 korda loetud | kokku kommentaare: 1]

Kuidas sa tavaliselt end pühapäeva õhtul tunned – kas tunned pigem positiivset ärevust homse osas, sest tahad tööle minna, või pigem negatiivset, sest pead minema? Juhul, kui tunned negatiivset, on tööl käimine sinu jaoks pigem “piin” – sul ei ole valikut, sest raha on vaja ju teenida (kui sa ei peaks minema, siis sa ei läheks). Kui sa tunned aga pigem positiivset ärevust, on töö sinu jaoks rõõm, sest sa tunned, et sa tahad seda teha.

Missugused inimesed on õnnelikumad ja tunnevad oma elust rohkem rõõmu? Missugused inimesed on edukamad – kas need, kes teevad igapäevaselt tööd, mida nad tahavad teha, või need, kes teevad seda lihtsalt vajadusest raha teenida?

 

 

Töörõõm või Tööpiin?

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
26. juuli 12:23 mis asi see veel on? kirjutas:
Ütlen ausalt, 90% videost oli nagu üks tavaline koolitund, kus sulle selgitatakse, et vaata "Vasja" sinu elu ilmselt hakkab toimuma nii. Sul on valida 2 mõtte vahel ja siililegi on selge, kumma sa valima peaksid. Viimane 10% sellest videost oli nauditavam, kuid selleks hetkeks oli suurem osa huvist juba kadunud. Usun, et paljud ei vaata seda videod lõpunigi, sest alguses midagi sellele oma tähelepanu kaasa ei tõmba.

Kaido, miks sa ei lisanud sellesse klippi oma kogemust? Niisuguseid videosid, isegi kui ma tegelikult ennast ja teisi mitterahaliselt koolitada ei oska, oskaksin isegi teha ja võib olla ka väga paljud teised inimesed. Minu jaoks teevad niisuguse video põnevaks just kõneleja enese kogemuste jagamine, mis on meil kõigil unikaalne. See, kuidas sa oma äris põrunud oled, kirjeldades oma tundeid ja möödalaskmisi, tuues sisse, mida sa õppisid ja praegu teisiti teed. See, kuidas sina leidsid selle, mida sa praegu koolitustel jagad, ja kuidas see võibolla teisi ettevõtjaid on aidanud, see kutsub kaasa. See kõidab tähelepanu. See paneb kaasa tundma ja mõtlema, ehk tegelikult enda vastu aus olema ja midagi uut proovima.

Loodan siiralt, et sa ei võta seda kommentaari isiklikult, vaid lubad selle "kriitika" endast läbi ja naeratad ;).
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Eesti presidendi perekonnanimi / kaslane: